TV'de Bugün 22 Mart 2010 Pazartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 22 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 22 Mart 2010 Pazartesi konusu TV'de Bugün 22 Mart 2010 Pazartesi


    06.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah

    06.30 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah

    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah

    06.45 Kanal D Asi Yerli Dizi Sabah
    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah

    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah

    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah

    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    07.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah

    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.45 Kanal D Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    07.50 Sinema Tv Tarih Öncesi Topraklarda: Dinazor İstilası Yabancı Sinema Sabah
    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah

    08.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah
    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah

    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.45 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    08.45 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    08.45 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah

    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah

    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah
    09.05 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah

    09.10 TRT1 Koçum Benim Yerli Dizi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah

    09.20 Sinema Tv Indıana Jones: Kristal Kafatasının Sırrı Yabancı Sinema Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah
    09.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah

    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.40 Cine-5 Emine Beder'le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah
    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
    09.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah

    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah

    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.00 N.Geographic Amazon'un Kafa Avcıları Belgesel Sabah
    10.00 Bloomberg HT Sıcağı Sıcağına Ekonomi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah

    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah

    10.30 TV 8 Ebruli Sağlık Sabah
    10.30 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah
    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah

    10.55 Cine-5 Anne Olunca Anladım (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah
    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah

    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.20 TRT2 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.25 Sinema Tv Amerikan Pastası 2 Yabancı Sinema Sabah

    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah
    11.30 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah
    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah

    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle

    12.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle

    12.00 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu Spor Programı Öğle
    12.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğle
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle

    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle

    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Öğle Arası (Canlı) Haberler Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.50 Atv Selena Yerli Dizi Öğle

    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle

    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.10 Sinema Tv Kıyamet Kodu Yabancı Sinema Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.20 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 Kanal D Ne Yapmalı? Kadın Programı Öğleden Sonra
    13.30 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Öğle
    13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle

    13.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle
    14.00 TRT3 Stadyum Spor Programı Öğle
    14.00 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra

    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Öğle
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle

    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.05 Bloomberg HT Kobi Gündemi Ekonomi Öğle

    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
    14.30 Bloomberg HT Akııllı Para Ekonomi Öğle
    14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Emlak Rehberi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra

    15.05 Sinema Tv 8 Mil Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.10 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 Kanaltürk Sibel Alem Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.15 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra

    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Haberler Akşam Üstü

    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra

    16.10 Star Birimiz Hepimiz İçin Eğlence Akşam Üstü
    16.15 Fox Benimle Eğlenir misin? (Canlı) Eğlence Öğleden Sonra
    16.15 TRT1 Muhteşem Kraliçe Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 TV 8 Günde 8 Aktüalite Öğleden Sonra

    16.30 Cine-5 Hayat Budur Sağlık Öğleden Sonra
    16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü

    16.45 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 TRT3 Tele Lig Spor Programı Öğleden Sonra
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü

    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Sinema Tv Görünmez Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Beş Çayı Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü

    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Akşam

    [​IMG]


    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam
    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam

    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Nefise Karatay ile Afiş Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam

    18.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.45 TRT3 Yüzyılın Boks Efsaneleri Spor Programı Akşam
    18.45 Cine-5 Yeditepe İstanbul Yerli Dizi Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam

    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Prime-time
    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam

    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time

    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 TV 8 Erken Baskı Kültür Sanat Prime-time

    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
    19.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Prime-time
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam

    19.10 TRT2 Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time
    19.15 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Prime-time
    19.15 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam

    19.20 CNBC-E According To Jim Yabancı Dizi Prime-time
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time

    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.45 Kanaltürk Kayıp Nişanlı Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Sansürsüz (Canlı) Tartışma Prime-time

    20.00 N.Geographic En Büyük Dizaynlar Belgesel Prime-time
    20.00 Tnt Düş İçinde Düş Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Discovery Mythbusters Belgesel Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK Tecrübe Konuşuyor Aktüalite Prime-time
    20.00 Atv Ezel Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Türk Malı (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Fox Lara Croft Tomb Raider Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 TRT1 Galapagos Belgesel Prime-time
    20.00 NTV NTV Soruyor (Canlı) Aktüalite Prime-time
    20.00 Lig TV Bursaspor-Denizlispor (Canlı) Maç Prime-time

    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Prime-time
    20.15 24 6 Milyar Öteki 10 Belgesel Prime-time
    20.25 TRT2 Medya Müfettişi Tartışma Prime-time

    20.30 TRT3 Futbol Futbol Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Bahçe Sohbetleri Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Cine-5 Homer Ve Eddy Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 DreamTV Sadece Türkçe Müzik Programı Prime-time
    21.00 24 Takım Oyunu Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Muhabbet Kapısı Sohbet Prime-time

    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time
    21.05 TRT1 On Numara Çekilişi Eğlence Prime-time
    21.10 TRT2 İşin Doğrusu Sohbet Prime-time

    21.15 TV 8 8'de 8 Futbol Spor Programı Prime-time
    21.15 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
    21.20 Samanyolu Büyük Buluşma Yerli Dizi Prime-time
    21.50 Bloomberg HT Geleceğe Bakış Ekonomi Prime-time

    22.00 TRT3 Orhan Ayhan'la Spor Yorum Spor Programı Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK beşN birK Sohbet Prime-time
    22.00 CNBC-E Schındler’in Listesi Yabancı Sinema Gece
    22.00 Lig TV Pazartesi Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
    22.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Prime-time
    22.00 DreamTV Hayal Sahnesi Müzik Programı Prime-time
    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time

    22.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.15 E2 Dexter Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 Kanaltürk Son Kale (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.15 Tnt Damages Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 Show Yemekteyiz Yarışma Prime-time
    22.20 TV 8 Bizim Stadyum Özel Spor Programı Prime-time
    22.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Özetleri Spor Programı Gece

    22.30 Star Küçük Kadınlar (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.55 TRT1 Enine Boyuna Aktüalite Gece
    22.55 Sinema Tv Yolcular Yabancı Sinema Gece
    23.00 DreamTV T-Rock Müzik Programı Gece

    23.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Gece
    23.00 Fox ZapZup (Canlı) Eğlence Gece
    23.00 Atv Gönülçelen (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.00 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece

    23.00 Bloomberg HT Amerika Kapanış Aktüalite Gece
    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece
    23.10 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Gece

    23.15 Kanal D Haneler Eğlence Prime-time
    23.15 Cine-5 Sıradışı İşler Belgesel Gece
    23.20 Bloomberg HT Sporaktif Spor Programı Gece
    23.30 TRT2 Maveraya Yolculuk Sohbet Gece

    23.30 NTV Canlı Gaste Spor Spor Programı Gece
    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
    23.40 Cine-5 Cine5 Gece Haberi Haberler Gece
    23.40 Lig TV Haftanın Golleri Spor Programı Gece

    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
    00.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Gece Yarısı
    00.30 Cine-5 Yakın Takip (Canlı) Magazin Gece Yarısı

    00.30 Fox FOX Futbol (Canlı) Spor Programı Gece Yarısı
    00.30 Star Arena Aktüalite Gece Yarısı
    00.35 Sinema Tv Jude Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece

    01.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno (Yeni) Talk Show Gece Yarısı
    01.15 Kanal D Muhabbet Kralı Eğlence Gece Yarısı
    02.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Gece Yarısı

    02.30 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş