TV'de Bugün 22 Ağustos 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 22 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 22 Ağustos 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 22 Ağustos 2010 Pazar

    06.00 Star Temel Reis Çizgi-Film Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    06.10 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Gezi Sabah
    06.15 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.30 Star Pulsar Yerli Dizi Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    06.50 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    07.00 Fox Intercities Şehirler Yarışıyor Yarışma Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.10 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah

    07.10 Habertürk Tek Başına Belgesel Sabah
    07.15 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.15 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Gezi Sabah
    07.20 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah

    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.40 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah

    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Çizgi Sinema Çizgi Sinema Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.05 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.15 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    08.15 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah
    08.15 Kanal D Minik Kahramanlar Yabancı Sinema Sabah

    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    08.20 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah

    08.30 Star Star Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    08.35 Atv Patito Feo Yabancı Dizi Sabah
    08.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    08.40 Kanal 7 İyi Aile Robotu Yerli Dizi Sabah

    08.45 Cine-5 Ali Baba Ve 40 Haramiler Çizgi Sinema Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah

    09.00 CNBC-E Go Deigo Go Çizgi-Film Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.10 NTV Tarih Konuşmaları Tartışma Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu Hafta Ekonomi Sabah
    09.15 CNN-TÜRK Yeşilin Peşinde Aktüalite Sabah
    09.15 Fox Barbie ve Pegasus’un Sihiri Çizgi-Film Sabah

    09.15 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    09.30 TV 8 Yeni Enerji Aktüalite Sabah

    09.30 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    09.35 TRT1 Bebeğimin İlk Yılı Aktüalite Sabah
    09.50 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah

    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 TRT3 Samsunspor-Akhisar Bld.Spor Maç Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    10.15 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.20 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    10.25 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Sabah

    10.30 TV 8 Mevzuhal Aktüalite Sabah
    10.30 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.40 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Sabah
    11.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Sabah

    11.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    11.10 Habertürk Referandum Sandığı Tartışma Sabah
    11.15 Lig TV Beşiktaş-İ.B.Belediyespor Maç Sabah
    11.15 Fox Bez Bebek Yerli Dizi Sabah

    11.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.25 Bloomberg HT Adcocates Of Change Aktüalite Sabah
    11.40 TRT3 Hamburger SV-Schalke 04 Maç Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah

    11.50 CNN-TÜRK Hayatım Teknoloji Aktüalite Sabah
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle

    12.00 Kanal D Kanıt Yerli Dizi Öğle
    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle

    12.00 Kanal 7 Kalp Gözü Aktüalite Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle

    12.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    12.10 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Dünya-İnsanlığın Anlatılmamış Hikayesi Belgesel Öğle

    12.15 Lig TV Beşiktaş-İ.B.Belediyespor Maç Öğle
    12.25 NTV Prof. Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğle
    12.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle

    12.35 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.45 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle

    13.10 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.15 Lig TV Maraton Spor Programı Öğle
    13.15 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Öğle
    13.20 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Öğle

    13.20 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    13.30 Fox Intercities Şehirler Yarışıyor Yarışma Öğle
    13.45 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Öğle
    14.00 Samanyolu Ramazan Hali Aktüalite Öğle

    14.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Eğlence Öğle
    14.00 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp.Yüzme Yarı Final-Finaller Spor Programı Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    14.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.10 CNN-TÜRK Kulaktan Kulağa AB Haberler Öğle
    14.10 NTV NTV Soruyor Tartışma Öğle

    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle
    14.15 Lig TV Maraton Spor Programı Öğle
    14.15 TRT HABER Türkiye´den Doktor Geldi Aktüalite Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle

    14.15 Kanal D Güzel ve Hızlı Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.30 TV 8 Ley-Ley-La Aktüalite Öğle
    14.30 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.40 Atv Her Şehrin Bir Hikayesi Var Belgesel Öğle

    14.45 Samanyolu Yeşil Elma (Canlı) Yemek Programı Öğleden Sonra
    14.45 Star Papatyam Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.50 Cine-5 Filmler ve Müzikler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 Lig TV Medical Park Antalyaspor-Sivasspor Maç Öğleden Sonra

    15.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.10 Atv İftar Sofrası Sohbet Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.25 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 Bloomberg HT Landmark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Show Tekno Trend Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Sohbet Öğleden Sonra
    15.45 Tnt Hornblower Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.45 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Fox Yer Gök Aşk Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.00 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra

    16.10 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Libero Belgesel Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk İftara Ne Pişirsem Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.15 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Öğleden Sonra

    16.15 Kanal 7 Şehir ve Ramazan Sohbet Prime-time
    16.15 Kanal D Asteriks Olimpiyat Oyunlarında Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.25 TRT3 Mainz-Stuttgart Maç Öğleden Sonra
    16.30 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğleden Sonra

    16.30 Show Doktorlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Samanyolu İftar Zamanı (Canlı) Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Star Nihat Hatipoğlu ile İftara Doğru Sohbet Akşam Üstü
    17.10 NTV Referandum'a Doğru Tartışma Akşam Üstü

    17.15 Kanaltürk Dolu Dolu Ramazan Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 Samanyolu İftar Zamanı (Ramazan Coşkusu) Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 Cine-5 İftar Sofrası Aktüalite Akşam Üstü

    17.20 TRT HABER Gönül Makamı Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT3 Mainz-Stuttgart Maç Akşam Üstü

    17.35 TRT1 Ramazan Geldi Hoş Geldi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Samanyolu İftar Zamanı (İftara Doğru) Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    17.45 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Akşam Üstü

    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.50 TRT1 Ramazan Gezgini Aktüalite Akşam Üstü
    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 E2 Ghost Whisperer Yabancı Dizi Akşam

    18.05 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 TRT1 Onbir Ayın Sultanı Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.25 TRT3 B.Dortmund-B.Leverkusen Maç Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TV 8 Erkan Tan İle Ramazan Aktüalite Akşam
    18.30 Tnt October Road Yabancı Dizi Akşam

    18.40 CNN-TÜRK Ramazan Lezzetleri Aktüalite Akşam
    18.50 TRT HABER Görevli Aktüalite Akşam
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Samanyolu İftar Zamanı (Mukaddes Topraklar) Aktüalite Prime-time

    19.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.20 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.20 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Gezi Prime-time

    19.25 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Prime-time
    19.30 Kanaltürk Tatlı Sert Yabancı Sinema Prime-time
    19.30 Samanyolu İftar Zamanı (Samanyolu Sofrası) Aktüalite Prime-time
    19.30 TRT3 B.Dortmund-B.Leverkusen Maç Prime-time

    19.40 Cine-5 İftar Sevinci Aktüalite Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Prime-time
    19.50 24 İftara Davet Aktüalite Prime-time

    19.55 Samanyolu İftar Zamanı (Dua Vakti) Aktüalite Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    20.00 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Show Var Mısın Yok Musun Yarışma Prime-time

    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Tnt Uzak Ufuklar Yabancı Sinema Prime-time

    20.05 Habertürk Kurandan Gönüle Aktüalite Prime-time
    20.10 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.10 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Prime-time
    20.15 NTV Efes Cup: Türkiye-Kanada (Canlı) Spor Programı Prime-time

    20.15 Atv İndiana Jones: Kristal Kafatası Krallığı Yabancı Sinema Prime-time
    20.15 Star Fear Factor Aksiyon Yarışma Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.20 TRT3 Limit Yok Spor Programı Prime-time

    20.30 Samanyolu Şehrayin Yerli Dizi Prime-time
    20.30 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time
    20.30 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.40 24 Usta Aktüalite Prime-time

    20.50 TRT1 Sufi Klipler Müzik Programı Prime-time
    20.55 TRT1 Karşıyaka-Gaziantep B.Ş.Bld.Spor Maç Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time

    21.00 Lig TV Galatasaray-Bursaspor (Canlı) Maç Prime-time
    21.00 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp.Yüzme Yarı Final-Finaller Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time

    21.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    21.00 Cine-5 Katil Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 E2 24 Yabancı Dizi Prime-time
    21.15 TV 8 Savaş Tanrısı Yabancı Sinema Prime-time

    21.20 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Prime-time
    21.30 24 Öksüz Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Prime-time
    21.35 Kanal 7 Hz. Hüseyin'in Elçisi Yerli Sinema Prime-time

    21.45 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    22.00 TRT1 Karşıyaka-Gaziantep B.Ş.Bld.Spor Maç Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time

    22.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time

    22.10 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.30 Kanal 7 Çiftçiler Yarışıyor Yarışma Prime-time

    22.30 TRT HABER Mommo-Kız Kardeşim Yerli Sinema Gece
    22.45 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Gece
    22.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece

    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Gece
    23.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Prime-time
    23.00 TRT1 Stadyum Spor Programı Gece
    23.00 TRT3 Futbol Hariç Spor Programı Gece

    23.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Gece
    23.00 Star Passaparola Yarışma Gece
    23.00 Show Adamım Yabancı Sinema Prime-time
    23.05 Atv Kapalı Çarşı (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time

    23.10 Cine-5 Çılgınlar Belgesel Gece
    23.15 Kanal D Kiralık Katil Yabancı Sinema Gece
    23.20 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 TV 8 Her Şey Futbol Spor Programı Gece
    23.30 Fox Kayıp Armağan Yabancı Sinema Gece
    23.30 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    23.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece

    23.30 24 Futbol 7/24 Spor Programı Gece
    23.30 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Gezi Gece
    23.30 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Gece
    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece

    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Gece
    00.00 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece Yarısı
    00.40 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Gece Yarısı
    00.50 Star 24 Yabancı Dizi Gece
    01.00 Show Altı Pas Spor Programı Gece Yarısı

    01.00 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Gece
    01.15 Fox Sırça Saray Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.15 Kanal D Kayıp Hazine Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.25 Atv Gladyatörler Yarışma Gece

    02.45 Samanyolu Geceni Bereketi (Canlı) Aktüalite Gece Yarısı
    03.15 TRT1 Sahur Bereketi Aktüalite Gece Yarısı
    03.30 TV 8 Erkan Tan İle Ramazan Aktüalite Gece Yarısı
    03.30 Kanaltürk Sahurname Aktüalite Gece Yarısı

    04.00 Kanal D Selahaddin Eyyubi Yabancı Dizi Sabah
    04.00 Cine-5 Sahura Doğru Aktüalite Gece Yarısı
    04.05 Habertürk Kuran'dan Gönüle Aktüalite Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş