TV'de Bugün 21 Mart 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 21 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 21 Mart 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 21 Mart 2010 Pazar



    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT1 Nevruz 2010 Özel Aktüalite Sabah
    06.00 TRT2 Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah

    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah

    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Şaka Şaka Eğlence Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah

    07.20 24 Küresel Oyun Tartışma Sabah
    07.30 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.00 Show Davetsiz Misafir Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah

    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Roboroach Çizgi-Film Sabah

    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah

    08.05 Sinema Tv Düello Yabancı Sinema Sabah
    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah
    08.15 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece (Tekrar) Sohbet Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    08.30 Kanaltürk Carl 2 Çizgi-Film Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.45 Fox ZapZup (Tekrar) Eğlence Sabah
    08.50 TV 8 Sihirli Ülke Çizgi-Film Sabah

    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah

    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah

    09.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah

    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    09.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah

    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Sinema Tv Gol 3:Dünyayı Sallamak Yabancı Sinema Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 Kanal D Bugs Bunny Basket Show Eğlence Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Fox Barbie Parmak Kız Yabancı Sinema Sabah

    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.10 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah
    10.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah

    10.30 Lig TV Fenerbahçe-Gaziantepspor Maç Sabah
    10.40 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Sabah
    11.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah

    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Aktüalite Sabah
    11.00 Kanal D Koca Kafalar Kolaj Eğlence Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah

    11.10 TRT2 Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Tek Başına (Tekrar) Belgesel Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    11.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    11.45 Sinema Tv Son Ültimatom Yabancı Sinema Sabah
    11.45 Fox Ninja Warrior (Yeni) Eğlence Sabah
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle

    12.00 CNBC-E Merlin-Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle

    12.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Aktüalite Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.05 Habertürk Ht Kulüp (Tekrar) Aktüalite Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.20 Kanal D Sound Wave Müzik Programı Öğle
    12.25 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle

    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğleden Sonra
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu Spor Programı Öğle

    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.45 Show Tekno Trend Aktüalite Öğleden Sonra
    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Fox ZapZup (Tekrar) Eğlence Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle

    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.10 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle
    13.15 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle

    13.20 TV 8 Sağduyu Aktüalite Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Öğle

    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.25 TRT2 Sahne Tozu Aktüalite Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.30 DreamTV T-Rap Müzik Programı Öğle

    13.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.45 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.45 Kanal D Uefa Avrupa Ligi Maç Özetleri Spor Programı Öğleden Sonra
    13.45 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra

    13.50 Sinema Tv Nefes: Vatan Sağolsun Yerli Sinema Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 CNBC-E The Clone Wars Yabancı Sinema Öğle

    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğleden Sonra

    14.10 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.15 24 Araba Sevdası Teknoloji Öğle
    14.15 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.20 NTV Sahne Klasikleri Aktüalite Öğle
    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 Fox Düş Yakamdan Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.05 TRT2 Geleceğe Umutla Bakmak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 TRT3 Ampute Futbol Karş. Maç Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra

    15.25 TRT1 Galapagos Dalgıçları Belgesel Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra

    15.45 TV 8 Comedya Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.05 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.05 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra

    16.10 NTV Sinema Benim Aşkım (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 TRT2 Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra

    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.40 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Aktüalite Akşam Üstü
    16.55 Sinema Tv Teklif Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E CSİ:NY Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Akşam Üstü

    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Akşam Üstü
    17.15 TRT2 Yemyeşil Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Akşam Üstü

    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Çılgın Beyzbolcular Yabancı Sinema Akşam
    17.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam

    [​IMG]


    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam

    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam

    18.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam
    18.00 Tnt Koltuk Belası Yerli Sinema Akşam

    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT2 Bağlantı Noktası Aktüalite Akşam
    18.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Akşam

    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam

    18.55 Sinema Tv İndiana Jones Kafatası Krallığı Yabancı Sinema Akşam
    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Trabzonspor-Galatasaray (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time

    19.10 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time

    19.20 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time

    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time
    19.50 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time

    19.50 Bloomberg HT Ali Tezel'e Soralım Aktüalite Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Tnt Romantik Katil Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 Star Maskeli Beşler Irak Yerli Sinema Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time

    20.05 Habertürk Habertürk Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.15 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Prime-time

    20.30 Cine-5 Tanrının Unuttuğu Çocuk Yabancı Sinema Prime-time
    20.30 E2 Little Britain USA Yabancı Dizi Prime-time
    20.30 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time
    20.40 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time

    20.45 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time

    21.00 Sinema Tv Tarih Öncesi Topraklarda: Dinazor İstilası Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 TV 8 Bizim Stadyum Derbi Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 Kanal 7 Umudumuz Şaban Yerli Sinema Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time

    21.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    21.10 TRT2 Karşılaşma Yerli Sinema Prime-time
    21.20 Samanyolu Kader Çizgisi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    21.30 24 FıraaQ Yabancı Sinema Prime-time

    21.45 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 E2 The Starter Wife Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time
    22.00 TRT3 Vancouver Paralimpik Kış Oyunları Özetler Spor Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Canlı) Tartışma Prime-time

    22.15 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time
    22.20 Atv Kalp Ağrısı (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.30 Cine-5 Son Romantik (Canlı) Eğlence Prime-time
    22.30 Star Mutluluk Yerli Sinema Prime-time

    22.30 Sinema Tv Kıyamet Kodu Yabancı Sinema Prime-time
    22.40 Kanal 7 Şakacı Eğlence Prime-time
    22.45 TV 8 Onaltıncı Raund Yabancı Sinema Gece
    23.00 TRT3 Spor Magazin Spor Programı Gece

    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece

    23.00 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece
    23.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Gece
    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece

    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.20 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Gece
    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 Tnt House Yabancı Dizi Prime-time

    23.30 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.30 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.40 NTV Spor Haberler Gece

    23.45 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Gece
    23.55 TRT2 15.Aspendos Opera ve Bale Festivali Etkinlikleri Konser Gece
    00.00 E2 Nip/Tuck Yabancı Dizi Gece
    00.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 Lig TV Trabzonspor-Galatasaray Maç Gece Yarısı
    00.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.05 Cine-5 Kırmızı Hat Tartışma Gece Yarısı
    00.10 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Gece Yarısı

    00.20 Atv Diplomat Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.25 NTV Gündemdekiler Tartışma Gece Yarısı
    00.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Sinema Tv Lanetli Topraklar Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.30 Tnt BON JOVI-LIVE IN Konser Gece
    00.45 Fox Altın Yumruklar Eğlence Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.15 Show 6 Pas Spor Programı Gece

    01.15 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 Kanaltürk Ters Cephe (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    01.30 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.15 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Bitirimler Sosyetede Yerli Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş