TV'de Bugün 21 Kasım Cumartesi 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 21 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 21 Kasım Cumartesi 2009 konusu TV'de Bugün 21 Kasım Cumartesi 2009

    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.05 TRT2 Zamanın Tanığı Belgesel Sabah

    06.30 TRT1 Sabah Sefası Yerli Sinema Sabah
    06.30 Show Dedektif Flint Çizgi-Film Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.35 TRT2 Kültür Penceresi Aktüalite Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT2 Derin Kökler Aktüalite Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Fox Deniz Yıldızı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah


    07.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 N.Geographic Hawaii’nin Dev Yanardağı Belgesel Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah

    07.10 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.15 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Aktüalite Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Umuda Kredi Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah

    07.20 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.30 Cine-5 Andynin Nesi Var? Çizgi-Film Sabah
    07.40 Star Zorro Çizgi-Film Sabah
    07.50 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah


    08.00 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 Cine-5 Bratz Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanaltürk Prens Ahmed Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.00 Sinema Tv Bad News Bears Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Kanal D Varyemez Amca Çizgi Sinema Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 1 Barney Special Çizgi-Film Sabah
    08.00 N.Geographic Felaket Anları: Montserrat’ta Volkanik Patlama Belgesel Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah

    08.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah


    08.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah

    08.45 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Sabah
    08.45 Cine-5 Dizi Magazin (Tekrar) Magazin Sabah
    08.50 Atv Robinson Crusoe Yabancı Sinema Sabah
    08.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah

    09.00 TRT3 Dünya Halter Şamp. Spor Programı Sabah
    09.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    09.00 TV 8 Mügece Sağlık ve Güzellik Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi-Pazar Aktüalite Sabah


    09.00 N.Geographic Jaguar Serüvenleri: Bölüm 3 Belgesel Sabah
    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Cap İatanbul Spor Programı Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.25 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Sabah

    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.40 Star Çocuktan Al Haberi Yarışma Sabah

    09.45 Kanaltürk Duyduk Duymadık (Tekrar) Magazin Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    10.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    10.00 Kanal 1 Şahane Çocuklar Aktüalite Sabah


    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah
    10.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    10.00 N.Geographic Kar Leoparının İzinde Belgesel Sabah
    10.05 Discovery Time Warp Belgesel Sabah
    10.05 Sinema Tv Run Fat Boy Run Yabancı Sinema Sabah
    10.15 Fox Barbie Rapunzel Masalında Yabancı Sinema Sabah

    10.30 NTV Yaşasın Mimari Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Sabah
    11.00 Atv Selena Yerli Dizi Sabah


    11.00 DreamTV Backstreet Boys Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    11.00 TRT3 Spor Dünyası Spor Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Sabah
    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Üniversite Medya Eğitim Sabah

    11.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    11.30 Kanal 1 Hayvan Dostu Aktüalite Sabah
    11.30 TRT3 Olimpik Magazin Spor Programı Sabah
    11.45 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah

    12.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Cine-5 Diyetteyiz (Tekrar) Yarışma Öğle
    12.00 TRT3 Dünya Halter Şamp. Spor Programı Öğle


    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle
    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.00 Kanaltürk Müzik Dergisi Müzik Programı Öğle
    12.00 Sinema Tv Savaş Kralları Yabancı Sinema Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.10 Atv Kültür Aşı Kadın Programı Öğle
    12.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğle

    12.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    12.15 Samanyolu Yarınlardan Sorumluyuz Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 1 Aşkım Aşkım Yerli Dizi Öğle
    12.30 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle

    12.30 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Jaguar Serüvenleri: Bölüm 4 Belgesel Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle


    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 Lig TV Varmısın İddiaya? Spor Programı Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    13.10 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle

    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.20 Star Superman Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    13.30 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğle
    13.30 Atv Avrupa Yakası Yerli Dizi Öğleden Sonra

    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.30 24 Aşıklar Belgesel Öğle
    13.30 Samanyolu Malkoçoğlu Kurt Bey Yerli Sinema Öğle
    13.30 Kanal D Cinemania Aktüalite Öğle


    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle
    13.40 TRT1 Bam Teli Gezi Öğle
    13.45 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.45 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    14.00 TRT3 17 Yaş Altı Dünya Kupası Çeyrek Final Karş.(Kolombiya-Türkiye) Spor Programı Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra

    14.00 Kanal 1 Renkli Dünyalar Magazin Öğle
    14.00 Tnt Robin Hood Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğleden Sonra
    14.00 N.Geographic Hawaii’nin Dev Yanardağı Belgesel Öğle

    14.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    14.05 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Öğle
    14.10 NTV Sarkis'in Sitesi ve Bir Piyona (Tekrar) Belgesel Öğle
    14.15 Lig TV Unutulmaz Beşiktaş-Fenerbahçe Maçları Spor Programı Öğleden Sonra


    14.15 Kanal D Küçük Kadınlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.20 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Öğle
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.40 Discovery Trajediden Doğan Binalar Belgesel Öğle

    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 El Alem Ne Der Aktüalite Öğleden Sonra

    14.45 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 Star Akın Akın Anadolu Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Kanaltürk 3.Nesil Teknoloji Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kara Murat Devler Savaşıyor Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra


    15.00 N.Geographic Felaket Anları: Montserrat’ta Volkanik Patlama Belgesel Öğleden Sonra
    15.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    15.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 Kanal 1 4 Köşe Magazin Öğleden Sonra
    15.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.30 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra

    15.40 TRT3 Özel Dosya (Dağcılık) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Nerde Kalmıştı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra

    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Atv Kış Masalı Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio:James Gondolfını Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra


    16.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Doğal Afetler: Dev Yanardağ Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Gaziantepspor-Bursaspor (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra

    16.10 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. (Freiburg-W.Bremen) Spor Programı Öğleden Sonra

    16.30 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.30 Star Papatyam Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Tnt Greek Yabancı Dizi Akşam Üstü

    16.30 Kanal D Geniş Aile Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Fox Küçük Kardeşim 2 Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.45 TV 8 Yonca Ebuzziya nın Çizgisi Aktüalite Akşam
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü


    17.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Kanal 1 Stüdyo 34 Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Sihirli Şehir Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Doğa Muhafızları: Bölüm 5 Belgesel Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 NTV Beşiktaş-Fenerbahçe Derbi Özel Spor Programı Akşam Üstü
    17.15 Cine-5 Nası Olacak Bu İş ? Aktüalite Akşam Üstü

    17.20 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Olay Komedi-Kabare Akşam

    18.00 N.Geographic Doğa Muhafızları: Bölüm 6 Belgesel Akşam
    18.00 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 E2 Gossip Girl Yabancı Dizi Akşam


    18.00 Tnt Yıllar Sonra Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam

    18.00 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.15 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam

    18.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Akşam
    18.20 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TRT3 FIFA 2010 Magazin Spor Programı Akşam
    18.50 Sinema Tv Görevimiz Tehlike 3 Yabancı Sinema Akşam
    19.00 CNBC-E Doctor Who? Yabancı Dizi Prime-time


    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. (Valladolid-Real Madrid) Maç Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time

    19.00 Discovery Geleceğin Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Bebek Mamut Belgesel Prime-time
    19.05 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Akşam

    19.10 Habertürk Habertürk Gündem (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.15 TRT2 Karşılıksız Sevgi Aktüalite Prime-time
    19.30 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Aktüalite Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.40 Samanyolu İki Alyans Yarışma Prime-time


    19.45 Kanaltürk Amerikan Haydutları Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Prime-time
    19.45 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time

    19.55 TRT1 Hicran Yarası Yerli Dizi Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Haberler Prime-time

    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time
    20.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 Atv Bir Şarkısın Sen Yarışma Prime-time
    20.00 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time
    20.00 Star Şaşkın Hırsızlar Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Yarışma Prime-time


    20.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. (Valladolid-Real Madrid) Maç Prime-time
    20.00 NTV % 100 Futbol Derbi Özel Spor Programı Prime-time
    20.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Lig TV Beşiktaş-Fenerbahçe (Canlı) Maç Prime-time
    20.00 TV 8 Bir Yıldız Masalı Eğlence Gece
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time

    20.05 Habertürk Habertürk Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.25 Cine-5 Komplo Yabancı Sinema Prime-time
    20.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time

    20.45 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time
    21.00 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time
    21.00 Discovery Survivorman Belgesel Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time

    21.00 Kanal 1 Taner Takipte Magazin Prime-time
    21.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Prime-time
    21.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Sinema Tv İndiana Jones Kafatası Krallığı Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Gezi Prime-time
    21.00 N.Geographic Evrim: Yürüyen Balina Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time

    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Sohbet Prime-time
    21.15 Tnt Amerikan Başkanı Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 Samanyolu Umudumuz Şaban Yerli Sinema Prime-time
    21.30 Fox Olacak O Kadar (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time

    21.45 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time
    21.45 TRT3 Dünya Halter Şamp. Spor Programı Prime-time
    21.45 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.50 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time


    21.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 TRT2 El Yapımı Belgesel Prime-time

    22.00 TV 8 Bizim Stadyum Spor Programı Gece
    22.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Alaska da Büyük Kızak Yarışı Belgesel Prime-time

    22.00 N.Geographic Kambur Balinalar: Okyanusun Devleri Belgesel Prime-time
    22.05 TRT2 İnsan Gibi Belgesel Prime-time
    22.05 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.10 Kanal 1 Akrep Yabancı Sinema Gece

    22.15 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.30 Show Bu Kalp Seni Unutur Mu? (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.50 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Prime-time


    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 Star Benim Annem Bir Melek (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.00 Cine-5 Hannibal Yabancı Sinema Gece
    23.00 NTV A.Bilbao-Barcelona Maç Gece

    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 24 Bizden Nağmeler Aktüalite Prime-time
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece

    23.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Gece
    23.00 N.Geographic Kambur Balinaların Gizemli Şarkıları Belgesel Gece
    23.10 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece

    23.15 Sinema Tv Karartma Yabancı Sinema Gece
    23.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.30 Fox Ring Masters Olympia Spor Programı Gece


    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.55 CNBC-E South Park Yabancı Dizi Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 TV 8 Karanlıklar Lordu Yabancı Sinema Prime-time
    00.10 Kanal 7 Katilin Çocukları Yerli Sinema Gece Yarısı
    00.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Haberler Gece Yarısı
    00.20 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece

    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece
    00.30 Tnt Monk Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Star Futbolig Spor Programı Gece Yarısı
    00.40 Atv Sıradışı Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.40 Atv Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.50 Tnt House Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Star Ya Şimdi Ya Hiç Eğlence Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı


    01.30 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Herşey Oğlum İçin Yerli Sinema Sabah
    05.30 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş