TV'de Bugün 21 Şubat 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 21 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 21 Şubat 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 21 Şubat 2010 Pazar

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Anne Karnında Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah

    06.10 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.30 Kanal D Alaaddin ve Hırsızlar Kralı Yabancı Sinema Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.35 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Anne Karnında Belgesel Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.20 24 Küresel Oyun Tartışma Sabah

    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    07.30 Show Davetsiz Misafir Yerli Dizi Sabah
    07.30 Kanaltürk Sonic Çizgi-Film Sabah
    07.45 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah

    08.10 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece Sohbet Sabah
    08.15 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    08.15 Sinema Tv Kung Fu Panda Yabancı Sinema Sabah
    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah

    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.50 TV 8 Bobby'nin Dünyası Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah

    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah

    09.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah
    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.15 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.25 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah

    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    09.30 Kanal D Can Dostum Yabancı Sinema Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Beşiktaş-Galatasaray Derbi Golleri Spor Programı Sabah

    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.45 Fox Barbie’nin Günlüğü Yabancı Sinema Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    09.55 Sinema Tv Mürekkep Yürek Yabancı Sinema Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Büyük Sürü Belgesel Sabah

    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.10 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah

    10.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 Lig TV Eskişehirspor-Gençlerbirliği Maç Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah

    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Aktüalite Sabah

    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.10 TRT2 Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Tek Başına (Tekrar) Belgesel Sabah

    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    11.30 Fox Ninja Warrior (Yeni) Eğlence Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah

    11.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    11.45 Sinema Tv Kefaret Yabancı Sinema Sabah
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Aktüalite Öğle

    12.00 CNBC-E Merlin (Türkçe) Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.05 Habertürk Ht Kulüp (Tekrar) Aktüalite Öğle

    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.15 Lig TV Trabzonspor-İ.B.Belediyespor Maç Öğle
    12.20 Kanal D Sound Wave Müzik Programı Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle

    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    12.45 Show Tekno Trend Aktüalite Öğleden Sonra

    12.45 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğleden Sonra
    12.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.00 TRT3 Bilardo 3 Bant Dünya Kupası Spor Programı Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Öğle
    13.00 Show Yarım Elma Yerli Dizi Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.15 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle

    13.20 TV 8 Sağduyu Aktüalite Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.25 TRT2 Sahne Tozu Aktüalite Öğle
    13.30 DreamTV T-Rap Müzik Programı Öğle

    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.40 TRT1 Şekerpare Yerli Sinema Öğle
    13.45 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Kavak Yelleri (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    14.00 Sinema Tv Hayatımın Tatili Yabancı Sinema Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 Lig TV Ezeli Rekabette Son 10 Yıl (Beşiktaş-Galatasaray) Spor Programı Öğle

    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğleden Sonra
    14.10 NTV Sahne Klasikleri (Yeni) Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.15 24 Araba Sevdası Teknoloji Öğle

    14.15 Fox The O.C (Yeni Bölüm) Yabancı Dizi Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğleden Sonra

    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Japon İşi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Öğleden Sonra

    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra

    15.05 TRT2 Geleceğe Umutla Bakmak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra

    15.30 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Comedya Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Dehşet Dolu Nazi Defterleri Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo:Joddıe Foster Yabancı Sinema Akşam
    Üstü
    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.05 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.05 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Futbol Aktüel Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 TRT2 Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Öğleden Sonra
    16.30 Fox Japonyalı Gelin Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü
    16.40 Star Petek le 10 Numara Eğlence Öğleden Sonra
    16.40 Kanaltürk Umuda Yolculuk Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Tarihin Sırları Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv İndiana Jones:Kutsal Hazine Avcıları Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü

    17.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Magazin Maç Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü

    17.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Duygusal Hesaplaşmalar Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Akşam

    [​IMG]


    18.00 Tnt Büyük Rekabet Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 N.Geographic Hitlerin Gizli Sığınakları Belgesel Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Akşam

    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT2 Bağlantı Noktası Aktüalite Akşam
    18.25 TRT3 Vancouver Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time

    19.00 N.Geographic Hitleri Öldürmek Belgesel Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Beşiktaş-Galatasaray (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 Show Show Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Discovery Pis İşler Belgesel Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.05 Sinema Tv Lara Croft:Tom Raider Yabancı Sinema Prime-time
    19.10 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time

    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time

    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.55 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Copa Del Rey Final Karş. Maç Prime-time
    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time
    20.00 Star Karayip Korsanları Dünyanın Sonu Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Discovery Mythbusters Belgesel Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 24 Suriyeli Gelin Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Habertürk Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.15 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time

    20.20 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time
    20.30 Cine-5 Son Romantik (Canlı) Eğlence Prime-time
    20.35 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.40 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Prime-time

    20.45 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Copa Del Rey Final Karş. Spor Programı
    Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    20.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time
    21.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Sinema Tv Hogfather Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 TV 8 Bizim Stadyum Özel Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Şen Dul Şaban Yerli Sinema Prime-time

    21.00 Lig TV Stüdyo Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.10 TRT2 Cenneti Beklerken Yerli Sinema Prime-time
    21.15 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Prime-time
    21.15 Tnt Bir Şirket Komedisi Yabancı Sinema Prime-time

    21.20 Samanyolu Büyük Buluşma Yerli Dizi Prime-time
    21.40 TRT3 Vancover Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Prime-time
    21.45 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time

    22.00 E2 The Tudors Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Prime-time
    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time

    22.00 CNBC-E Star Wars Episode V:The Empire Strikes Back Yabancı Sinema Gece
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    22.30 Cine-5 Mumya Yabancı Sinema Prime-time

    22.40 Sinema Tv Ejderha'nın Oğlu Yabancı Sinema Gece
    22.40 Kanal 7 Yetenek Avcısı Yarışma Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Gece

    23.00 24 Haber Haberler Gece
    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece
    23.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Gece

    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.10 Atv Ölümcül Karşılama Yabancı Sinema Gece
    23.10 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece

    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.15 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.25 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.25 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece

    23.30 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 Tnt House Yabancı Dizi Prime-time
    23.30 TV 8 Kaos Yabancı Sinema Gece

    23.55 TRT2 15. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali Konser Gece
    00.00 E2 Nip/Tuck Yabancı Dizi Gece
    00.05 Lig TV Beşiktaş-Galatasaray Maç Gece Yarısı
    00.10 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Gece Yarısı

    00.10 CNN-TÜRK Bir Yudum İnsan Belgesel Gece Yarısı
    00.15 Sinema Tv Ölülerin Günlüğü Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Tnt BOWIE Serious Moonlight Konser Gece
    00.30 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.30 NTV Gündemdekiler Tartışma Gece Yarısı
    00.40 Cine-5 Cinecity (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece Yarısı
    00.45 Fox Al Gülüm Ver Gülüm Komedi-Kabare Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    01.00 TV 8 Bizim Stadyum Özel Spor Programı Gece Yarısı
    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    01.15 24 Ankara Masası (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    01.20 Atv Kapalı Çarşı Yerli Dizi Gece

    01.30 Show 6 Pas Spor Programı Gece Yarısı
    01.30 Star Dr. Öz Show Best Of Aktüalite Gece Yarısı
    01.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.30 Kanaltürk Ters Cephe (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı

    02.15 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    02.30 Kanal D Macera Adası Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş