TV'de Bugün 20 Aralık Pazar 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 19 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 20 Aralık Pazar 2009 konusu TV'de Bugün 20 Aralık Pazar 2009


    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 Discovery Mühendislik Harikaları Belgesel Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah

    06.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Katil Göller Belgesel Sabah
    06.05 TRT2 Güneşin İzinde Belgesel Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Fox Deniz Yıldızı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    07.00 N.Geographic Hayvanlarla 24 Saat: Bölüm 5 Belgesel Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah

    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah

    07.10 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    07.20 24 Küresel Oyun Aktüalite Sabah
    07.30 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah

    07.30 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.30 Show Dedektif Flint Çizgi-Film Sabah
    07.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah

    07.50 Discovery Motosiklet Montajcıları Belgesel Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Hayvanlarla 24 Saat: Bölüm 6 Belgesel Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Kanal D Kar Tatili Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Kanal 1 Bob The Builder Special Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah

    08.15 Sinema Tv Ölüme Beş Kala Yabancı Sinema Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.20 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    08.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    08.40 Atv Dünya Bir Oyun Sahnesi Aktüalite Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.45 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Sabah
    08.45 TV 8 Bobbynin Dünyası Çizgi-Film Sabah

    09.00 TV 8 Mügece Sağlık Ve Güzellik Aktüalite Sabah
    09.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Büyük Dişli Kaplan Belgesel Sabah
    09.00 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi - Pazar Aktüalite Sabah

    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah
    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.10 NTV Spor Aşkı (Tekrar) Spor Programı Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Haberler Sabah

    09.15 TRT1 Yeryüzü Belgesel Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Aktüalite Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah

    09.30 Fox Barbie ve 3 Silahşörler Yabancı Sinema Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    09.45 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Sabah
    09.55 Sinema Tv Ong Bak 2 Yabancı Sinema Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 N.Geographic Kurtarma Ekibi Görevde: Piton Belgesel Sabah
    10.00 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah

    10.15 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.30 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    10.30 Kanal 1 Stüdyo 34 (Tekrar) Müzik Programı Sabah
    10.30 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    10.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Cine-5 Aşkın Koçla Turizm Arenası Aktüalite Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 DreamTV Norah Jones Haftasonu Müzik Programı Sabah

    11.05 Discovery Ölümcül Av Belgesel Sabah
    11.05 Habertürk Sansürsüz (Tekrar) Tartışma Sabah
    11.10 TRT2 Medya Medya Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah

    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    11.30 Kanal 1 Otomobil Kulübü Aktüalite Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah

    11.45 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    11.55 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Sabah
    11.55 Sinema Tv Görevimiz Tehlike 3 Yabancı Sinema Sabah
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğleden Sonra
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.00 24 Ankara Masası Haberler Öğle
    12.00 TV 8 Sıcak Para Aktüalite Öğle
    12.00 N.Geographic Hayvanlarla 24 Saat: Bölüm 5 Belgesel Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle

    12.30 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Fox The O.C (Tekrar) Yabancı Dizi Öğle

    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğleden Sonra
    12.50 Discovery American Chopper Belgesel Öğle
    12.50 Kanal 7 Fuar Dünyası Advertorial Öğle

    13.00 Show Haber Özel Aktüalite Öğleden Sonra
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Hayvanlarla 24 Saat: Bölüm 6 Belgesel Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle

    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.20 TV 8 Üç Güneş Yabancı Sinema Öğle
    13.25 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle

    13.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.45 Discovery Pis İşler Belgesel Öğleden Sonra
    13.45 Atv Es Es Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    14.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğleden Sonra
    14.10 Sinema Tv Kirpi Yerli Sinema Öğle
    14.10 NTV 0-100 (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle

    14.15 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Aktüalite Öğleden Sonra
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.15 Kanal D Kavak Yelleri Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.15 24 Araba Sevdası Aktüalite Öğle

    14.15 Lig TV Beşiktaş-Bursaspor (Tekrar) Maç Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.30 Show Ezel Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.30 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra
    14.40 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Ayrı Dünyalar Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda (Yeni Bölüm) Sohbet Öğleden Sonra
    15.25 TRT2 Anadolu'da Zaman Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra
    15.40 Kanal 1 4 Köşe Aktüalite Öğle

    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo: Mark Wahlberg Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Kurtlar Vadisi Belgesel Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 Atv Samanyolu Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Fox Gizli Ortak Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.15 TRT2 Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra

    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Akşam Üstü
    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü
    16.30 Lig TV Galatasaray-Gençlerbirliği (Tekrar) Maç Öğleden Sonra

    16.30 TV 8 Taklitçi Eğlence Akşam Üstü
    16.40 Kanaltürk Umuda Yolculuk Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 Kanal D Hanımın Çiftliği Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 Sinema Tv Arahan Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E One Tree Hill Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Brainiac Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Star Çocuktan Al Haberi Çocuk Programı Öğleden Sonra

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.10 Kanal 1 Renkli Dünyalar Magazin Akşam Üstü
    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Akşam Üstü
    17.40 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam
    18.00 Tnt Derin Kargaşa Yabancı Sinema Akşam

    [​IMG]


    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Akşam

    18.00 N.Geographic Vahşi Rusya: Kamçatka Belgesel Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü

    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT2 Bağlantı Noktası Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 24 Haber Haberler Prime-time

    19.00 Sinema Tv Dünyalar Savaşı Yabancı Sinema Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 N.Geographic Vahşi Endonezya: Ada Krallıklarındaki Yaratıklar Belgesel Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Discovery Pis İşler Belgesel Prime-time
    19.10 Habertürk Aırport Aktüalite Prime-time

    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Akşam

    19.30 Kanaltürk Kasım'da Aşk Başkadır Yabancı Sinema Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.35 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time
    19.45 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Tnt October Road Yabancı Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.55 TRT2 El Yapımı Aktüalite Prime-time

    20.00 Star Savaş Kralları Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Show Wipe Out 2 Yarışma Prime-time
    20.00 Discovery Mythbusters Belgesel Prime-time
    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time

    20.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Vahşi Rusya: Kutup Belgesel Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Prime-time
    20.00 24 Kar Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Prime-time

    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Lig TV Trabzonspor-Fenerbahçe (Canlı) Maç Prime-time
    20.05 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Prime-time

    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.25 Cine-5 Hildagerde Yabancı Sinema Prime-time
    20.25 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time

    21.00 NTV Güzel Haberler (Tekrar) Sohbet Prime-time
    21.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Dehşetli Kurt Belgesel Prime-time
    21.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Prime-time

    21.00 Samanyolu Büyük Buluşma Yerli Dizi Prime-time
    21.00 Kanal 1 Bu Ara Bu Moda Magazin Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Bert Ve Becca Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Kanal 7 Ferdi Tayfur'la Boynu Bükük Şarkılar Eğlence Prime-time
    21.05 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Prime-time

    21.10 TRT2 Miras Yerli Sinema Prime-time
    21.15 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time
    21.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.15 Tnt Gerçeğe Çağrı Yabancı Sinema Prime-time

    21.50 TV 8 Bizim Stadyum Özel Spor Programı Prime-time
    21.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time
    21.55 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Büyük Dişli Kaplan Belgesel Prime-time
    22.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Canlı) Tartışma Prime-time

    22.10 Star İbo Show Eğlence Prime-time
    22.10 Kanal 1 Ters Tepki Yabancı Sinema Gece
    22.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    22.15 Cine-5 Çakal Yabancı Sinema Prime-time

    22.30 Show Testere 2 Yabancı Sinema Gece
    22.30 Atv Kasaba (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.40 Sinema Tv Ateş Savaşçıları Yabancı Sinema Gece
    22.45 TRT3 Mavi Tutku Maç Prime-time

    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Dev Ayı Belgesel Gece
    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece
    23.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time

    23.00 CNBC-E South Park Yabancı Dizi Gece
    23.00 24 Haber Haberler Gece
    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.10 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece

    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece Yarısı
    23.15 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.30 Fox FOX Futbol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.45 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Gece
    00.00 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 Star Futbolig Spor Programı Gece Yarısı
    00.05 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.05 DreamTV Rock Me Müzik Programı Gece Yarısı
    00.05 Lig TV Trabzonspor-Fenerbahçe (Tekrar) Maç Gece Yarısı

    00.10 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.10 CNN-TÜRK Bir Yudum İnsan Aktüalite Gece Yarısı
    00.10 NTV 0-100 (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Show 6 Pas Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.30 TV 8 Yolun Sonu Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.35 Sinema Tv Kan Gölü Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.50 Tnt Monk Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 DreamTV Eskici Müzik Programı Gece Yarısı

    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 Atv Figüran Yabancı Sinema Gece
    01.00 Cine-5 Cine City (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece Yarısı
    01.15 24 Ankara Masası Tartışma Gece Yarısı

    02.00 Kanaltürk Ana Haber Bülteni (Tekrar) Haberler Gece Yarısı
    02.15 Fox Ninja Warrior (Tekrar) Eğlence Gece Yarısı
    03.00 Kanal D Zavallı Harry Yabancı Sinema Gece Yarısı
    04.30 Kanal D Gülüm Yerli Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş