TV'de Bugün 20 Ağustos 2010 Cuma

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 20 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 20 Ağustos 2010 Cuma konusu TV'de Bugün 20 Ağustos 2010 Cuma

    06.00 N.Geographic Canavar Balık Belgesel Sabah
    06.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    06.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah

    06.00 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah
    06.00 D Çocuk Jakers Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Sevginin Böylesi Yerli Sinema Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah

    06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt Hero 108 Yabancı Dizi Sabah
    06.05 Atv Benim Annem Bir Melek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.30 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah

    06.30 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    06.30 Max Smart Aynalı Tahir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    06.50 Atv Selena Yerli Dizi Sabah

    07.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Sabah Ana Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
    07.00 Star Tatlı Bela Fadime Yerli Dizi Prime-time

    07.00 Habertürk Günden Önce Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah

    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah

    07.00 N.Geographic Balıkçılık Serüvenleri Belgesel Sabah
    07.00 Discovery Hünerli Makineler Belgesel Sabah
    07.00 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah

    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah

    07.30 Tnt Ben 10 Alen Force Çizgi-Film Sabah
    07.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Sabah
    07.30 Yeşilçam Smart Kader Bu Yerli Sinema Sabah
    07.35 CNN-TÜRK Yeşil Aşkı: Yeşil Hayat Aktüalite Sabah

    07.45 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah
    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah
    08.00 Max Smart Bizim Aile Yerli Dizi Sabah

    08.00 TRT HABER Sabah Haber Gazete Haberler Sabah
    08.05 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah

    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah
    08.30 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    08.30 Bloomberg HT Sabah Raporu Haberler Sabah
    08.30 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Sabah
    08.40 Tnt Fraiser Çizgi-Film Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah

    08.45 Kanaltürk 2.Sayfa Magazin Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Show Herkes İçin Sağlık Sağlık Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah

    09.00 Samanyolu Yeşeren Düşler Yerli Dizi Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    09.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Sabah
    09.00 D Çocuk Futbolcu Çocuklar Çizgi-Film Sabah
    09.00 Max Smart Bütün Çocuklarım Yerli Dizi Sabah
    09.00 Yeşilçam Smart Yapışık Kardeşler Yerli Sinema Sabah

    09.00 Star Papatyam Yerli Dizi Sabah
    09.10 Atv Patito Feo Yabancı Dizi Sabah
    09.10 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah

    09.10 TRT1 En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Sabah
    09.15 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah

    09.15 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    09.25 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah
    09.30 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah

    09.30 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.50 Tnt Hope & Faith Yabancı Dizi Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3'e Geçiş Advertorial Sabah

    10.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Sabah
    10.00 Fox Belalı Baldız Yerli Dizi Sabah

    10.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    10.00 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Haberler Sabah
    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah

    10.05 TRT1 Yeditepe İstanbul Yerli Dizi Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.15 Kanaltürk Arım Balım Peteğim Kadın Programı Sabah

    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah
    10.15 TV 8 Gurur Yabancı Dizi Sabah
    10.15 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    10.15 Star İki Aile Yerli Dizi Sabah

    10.20 Atv Her Şey İçin Berna Laçin Kadın Programı Sabah
    10.30 Kanal 7 Ezgi ile Yaz Sabahı Aktüalite Sabah
    10.30 Max Smart Genco Yerli Dizi Sabah
    10.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Sabah

    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.40 Cine-5 Omuz Omuza Yerli Dizi Sabah
    10.40 Yeşilçam Smart Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah

    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Sabah
    11.10 Yeşilçam Smart Kuvvetin Ötesi Yerli Sinema Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah

    11.15 Show Deryalı Günler Kadın Programı Sabah
    11.15 TV 8 Hipokrat Sağlık Sabah
    11.30 TRT3 Almanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) Spor Programı Sabah
    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah

    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.55 TRT1 Ramazan Güzeldir Aktüalite Sabah
    12.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğle

    12.00 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Öğle
    12.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    12.00 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Öğle
    12.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle

    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.00 TRT HABER Öğle Ana Haber Haberler Öğle
    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğle

    12.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.10 Lig TV Futbol Life Spor Programı Öğle

    12.10 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle
    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Öğle Arası (Canlı) Haberler Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle

    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.30 TRT1 Ramazan Gezgini Gezi Öğle
    12.45 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle

    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle

    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    13.00 E2 Gossip Girl Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Max Smart Son Bahar Yerli Dizi Öğle
    13.10 Cine-5 Kınalı Kar Yerli Dizi Öğle
    13.10 TRT HABER 45 Dakika Aktüalite Öğle

    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra

    13.30 TRT1 Muhteşem Kraliçe Yabancı Dizi Öğle
    13.50 Atv Her Şehrin Bir Hikayesi Var Belgesel Öğle
    14.00 Samanyolu Ramazan Hali Aktüalite Öğle
    14.00 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğle

    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle

    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.05 Bloomberg HT Kobi Gündemi Ekonomi Öğle
    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle

    14.15 Atv İftar Sofrası Sohbet Öğleden Sonra
    14.15 Kanal D Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.30 Yeşilçam Smart Hasret Acısı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Öğleden Sonra

    14.30 Star Ender Saraç'la Ramazan Sağlık Öğleden Sonra
    14.30 Bloomberg HT Akııllı Para Ekonomi Öğle
    14.45 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğleden Sonra
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra

    14.55 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Reel Gündem Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Show Doktorlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Mythbusters Belgesel Öğleden Sonra

    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.15 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.15 TV 8 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.20 Max Smart Smart Kültür Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Eğitim Öğleden Sonra
    15.25 Atv Sen Harikasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.30 Yeşilçam Smart Bir Aşkın Bittiği Yer Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra

    15.40 TRT HABER Hoşgeldin Ramazan Aktüalite Öğleden Sonra
    15.40 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Öğleden Sonra
    15.50 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Haber Havuzu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.00 Kanaltürk İftara Ne Pişirsem Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğleden Sonra
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden Sonra

    16.05 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    16.05 Kanal 7 Şehir ve Ramazan Sohbet Akşam Üstü
    16.10 Lig TV Var mısın İddiaya? (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra

    16.15 Atv Avrupa Yakası Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp.Senkronize Kule Atlama Erk.10M Finali Spor Programı Öğleden Sonra

    16.30 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu İftar Zamanı (Canl) Advertorial Akşam Üstü
    16.45 Fox Çakıl Taşları Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.45 Star Nihat Hatipoğlu ile İftara Doğru Sohbet Akşam Üstü
    16.50 Kanal 7 Mustafa Karataş ile İftar Saati Sohbet Akşam Üstü
    16.50 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Kongo'nun Gizemli Balığı Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü

    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.15 TV 8 Zamanında Sigorta Haberler Akşam Üstü

    17.15 Samanyolu İftar Zamanı (Ramazan Coşkusu) Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 Kanaltürk Dolu Dolu Ramazan Gezi Akşam Üstü
    17.15 Cine-5 İftar Sofrası Yemek Programı Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Avrupa’dan Futbol Spor Programı Akşam Üstü

    17.30 CNBC-E Para Durumu Ekonomi Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Akşam Üstü

    17.35 TRT1 Ramazan Geldi Hoş Geldi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Samanyolu İftar Zamanı (İftara Doğru) Aktüalite Akşam Üstü
    17.50 TRT3 Uruguay-Almanya Maç Akşam
    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam

    [​IMG]

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam

    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam
    18.00 TRT1 Onbir Ayın Sultanı Advertorial Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam

    18.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam
    18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
    18.10 CNBC-E Doğru Tercih Eğitim Akşam

    18.15 TV 8 Erkan Tan ile Ramazan Aktüalite Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.25 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam

    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam
    18.30 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Akşam
    18.30 Cine-5 Yılan Hikayesi Yerli Dizi Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Ramazan Lezzetleri Yemek Programı Akşam

    18.40 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
    18.50 Yeşilçam Smart Korkunç Şüphe Yerli Sinema Akşam
    18.55 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Akşam

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Samanyolu İftar Zamanı (Canl) Advertorial Prime-time
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time

    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    19.00 Max Smart Vay Anam Vay Yerli Dizi Akşam
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.10 CNN-TÜRK Yeşil Aşkı: Yeşil Doğa Gezi Prime-time

    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Nerede Kalmıştık? Tartışma Prime-time
    19.20 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam

    19.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Prime-time
    19.30 NTV Yakın Plan Ramazan Aktüalite Prime-time
    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time
    19.30 Samanyolu İftar Zamanı (Samanyolu Sofrası) Aktüalite Prime-time

    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Max Smart Aşk Her Yaşta Yerli Dizi Prime-time
    19.40 Cine-5 İftar Sevinci Aktüalite Prime-time

    19.45 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Prime-time
    19.45 TRT HABER Ramazan Kitaplığı Aktüalite Prime-time
    19.45 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Aktüalite Prime-time
    19.45 24 İftara Davet Advertorial Prime-time

    19.50 Kanaltürk Showtime Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Akşam
    19.55 Samanyolu İftar Zamanı (Dua Vakti) Aktüalite Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time

    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Tayfun Avcıları Belgesel Prime-time

    20.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 E2 How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time

    20.00 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time
    20.05 Habertürk Kuran'dan Gönüle Aktüalite Prime-time
    20.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    20.15 Fox Çakıl Taşları Yerli Dizi Prime-time

    20.30 TRT3 Olimpik Magazin Spor Programı Prime-time
    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time
    20.30 Samanyolu Şehrayin Yerli Dizi Prime-time
    20.30 Habertürk Habertürk Gündem Haberler Prime-time

    20.30 D Çocuk Toopy ve Binoo Çizgi-Film Prime-time
    20.35 TRT HABER Kare Düşünce Aktüalite Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar ? kurgusuz!: Umulmadık Kahramanlar Belgesel Prime-time
    20.55 TRT1 Adanaspor-Mersin İdmanyurdu Maç Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor? Tartışma Prime-time
    21.00 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Gezi Prime-time
    21.00 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Prime-time
    21.00 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Prime-time

    21.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 N.Geographic Yerlilerle Tanışın ABD Belgesel Prime-time
    21.00 Lig TV Kayserispor-KDÇ Karabükspor (Canlı) Maç Prime-time
    21.00 Cine-5 Edison Yabancı Sinema Prime-time

    21.10 24 Kafa Dengi Aktüalite Prime-time
    21.10 Yeşilçam Smart Antepli Yerli Sinema Prime-time
    21.15 TV 8 Durgun Su Yabancı Sinema Prime-time
    21.25 TRT3 B.Munıh-Wolfsburg Maç Prime-time

    21.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Prime-time
    21.45 Kanaltürk Beyaz Saray'da Cinayet Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time

    21.50 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Prime-time
    22.00 TRT1 Adanaspor-Mersin İdmanyurdu Maç Prime-time
    22.00 TRT HABER Ana Haber Haberler Prime-time

    22.00 CNBC-E Biz Gedik: Bir Dinozorun Hikayesi Yabancı Sinema Gece
    22.00 Discovery Mega Mühendislik Projeleri: Tek Kişilik Araçlar Belgesel Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.00 Habertürk Haber 22 Haberler Prime-time

    22.05 Habertürk Öteki Gündem (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.10 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time
    22.20 24 Bir Şarkısın Sen (Ramazan Seçkileri) Müzik Programı Prime-time
    22.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Prime-time

    22.30 TRT3 B.Munıh-Wolfsburg Maç Prime-time
    22.30 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Gece
    22.45 Lig TV Doya Doya Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    23.00 N.Geographic 2012: Son Kehanet Belgesel Gece

    23.00 Bloomberg HT Küresel Piyasalar Ekonomi Gece
    23.00 NTV Doğada Tek Başına Gezi Gece
    23.00 TRT1 Metin Şentürk´ le Ramazan Gecesi Sohbet Prime-time
    23.00 Fox FOX Gece Haberi Haberler Gece

    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 D Çocuk Kapanış Advertorial Gece
    23.00 Max Smart Zelihanın Gözleri Yerli Dizi Gece

    23.15 Cine-5 Kabe Hatıraları Aktüalite Gece
    23.15 TV 8 Bölge 13 Yabancı Sinema Gece
    23.20 Samanyolu 4. Osman Yerli Dizi Gece
    23.30 CNN-TÜRK Kürşat Başar’la Yaz Sohbetleri Sohbet Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece
    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.30 Tnt Low & Order Yabancı Dizi Gece

    23.45 Fox WWE Smackdown Spor Programı Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.00 Fantasy Fantasy Preview Erotik Gece Yarısı
    00.00 E2 The Tudors Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Kanaltürk Ölümcül Yemin Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.20 Fantasy Linsey Dawn Mckenzie I'm Back 4 Erotik Gece Yarısı

    00.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 Tnt House Yabancı Dizi Gece
    00.30 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Sinema Gece Yarısı
    00.45 Fantasy Dirty Little Pig Tales 3 Erotik Gece Yarısı

    00.50 Fantasy Lesbo Teen Initiation 3 Erotik Gece Yarısı
    01.00 Show Doktorlar Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno (Yeni) Talk Show Gece Yarısı
    01.15 Fox WWE Raw Spor Programı Gece Yarısı

    01.15 Fantasy It's A Girl Thing 3 Erotik Gece Yarısı
    01.20 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece Yarısı
    01.30 Star Haneler Eğlence Gece Yarısı
    01.30 Atv Ezel Yerli Dizi Gece

    01.35 Fantasy Wriggle & Pout 2/3 Erotik Gece Yarısı
    01.50 Fantasy Maskerade 3 Erotik Gece Yarısı
    02.10 Fantasy Demetri's Hotel 4 Erotik Gece Yarısı
    02.20 Kanal 7 Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti Sohbet Gece Yarısı

    02.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Gece Yarısı
    02.30 Fantasy The Vampires 2 Erotik Gece Yarısı
    02.40 Atv Mekke-Medine Sahur Sohbet Gece Yarısı
    02.45 Samanyolu Gecenin Bereketi (Canlı) Aktüalite Gece Yarısı

    02.45 Fantasy Wriggle & Pout 2 Erotik Gece Yarısı
    03.00 Fantasy Zombie Nation 2 Erotik Gece Yarısı
    03.05 TRT1 Sahur Bereketi Advertorial Gece Yarısı
    03.10 Fantasy Poker Ass 5 Erotik Gece Yarısı

    03.15 Fox Cabir Bin Hayyan Aktüalite Gece Yarısı
    03.15 Kanaltürk Sahurname Advertorial Gece Yarısı
    03.25 Fantasy British Hotel Bitches 1 Erotik Gece Yarısı
    03.30 TV 8 Erkan Tan'la Ramazan Aktüalite Gece Yarısı

    03.45 24 Sahur Sefası Advertorial Gece Yarısı
    03.55 Cine-5 Sahura Doğru Advertorial Gece Yarısı
    04.00 Show Kabene Dön Aktüalite Sabah
    04.00 Kanal D Selahattin Eyyubi Yabancı Dizi Sabah

    04.05 Habertürk Kuran'dan Gönüle Aktüalite Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş