TV'de Bugün 20 Şubat 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 20 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 20 Şubat 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 20 Şubat 2010 Cumartesi

    06.00 TRT2 Euronews Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Bollywood Leoparları Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    06.45 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Sabah
    07.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Sabah

    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah
    07.45 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Kanaltürk Sonic Çizgi-Film Sabah
    08.15 Sinema Tv Neşeli Ufaklık Yabancı Sinema Sabah
    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah

    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    09.00 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.10 NTV Basın Odası (Tekrar) Tartışma Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece Sohbet Sabah
    09.15 Sinema Tv Amerikan Gangsteri Yabancı Sinema Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah

    09.15 Kanaltürk Batman Ve Freeze Çizgi Sinema Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    09.30 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Lig TV Kadınca Spor Programı Sabah
    09.45 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    09.45 Fox Al Gülüm Ver Gülüm Komedi-Kabare Sabah

    09.45 DreamTV Dream Haber Haberler Sabah
    10.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    10.20 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.50 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah

    11.00 Lig TV Ezeli Rekabette Son 10 Yıl (Beşiktaş-Galatasaray) Spor Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Sabah

    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    11.30 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.35 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah
    11.40 Samanyolu İki Alyans (Tekrar) Aktüalite Sabah
    11.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.00 N.Geographic Yerlilerle Tanışın Belgesel Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 CNBC-E Merlin-Türkçe Yabancı Dizi Öğle

    12.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle
    12.10 Sinema Tv Ya Hep Ya Hiç Yabancı Sinema Öğle

    12.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    12.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.30 Lig TV Santraya Doğru Spor Programı Öğle
    12.40 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    12.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.00 TRT3 Bilardo 3 Bant Dünya Kupası Spor Programı Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle

    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 TRT1 Bam Teli Aktüalite Öğle
    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle

    13.55 Sinema Tv Son Ültimatom Yabancı Sinema Öğle
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 N.Geographic Bilimin Ta Kendisi Belgesel Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle

    14.00 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E One Tree Hill Yabancı Dizi Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle

    14.10 NTV On Kadın (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.15 24 Beyaz Elmas Belgesel Öğle
    14.15 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yabancı Dizi Öğle

    14.20 CNN-TÜRK Sanayi Rotası Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 Cine-5 Yüksek Mil Aktüalite Öğle
    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    14.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle

    14.50 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 Lig TV Eskişehirspor-Gençlerbirliği (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic İnanılmaz İnsan Vücudu Belgesel Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Öğleden Sonra

    15.25 NTV Prof.Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.40 TRT1 Kırmızı Işık Aktüalite Öğleden Sonra
    15.40 Cine-5 Türkiye Özlemi (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo:Kıefer Sutherland Yabancı Sinema Akşam
    Üstü
    16.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.30 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Fox Yasemince Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.45 TV 8 Sinema Dünyası Aktüalite Akşam Üstü

    16.55 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Sinema Tv İyi, Kötü ve Tuhaf Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Magazin Spor Programı Akşam Üstü

    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.35 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam

    17.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 Tnt Anya nın Zilleri Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.15 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 24 Küresel Oyun Tartışma Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam
    18.30 TRT3 Vancouver Kış Olimpiyat Oyunları Özel Spor Programı Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    19.00 TRT3 Vancouver Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.15 TRT2 Şehrin Rengi Aktüalite Prime-time
    19.20 Sinema Tv Kung Fu Panda Yabancı Sinema Prime-time

    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.30 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Kanaltürk Karate Kid 3 Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.50 TRT1 Maç Sayısı Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time
    20.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT3 Vancouver Kış Olimpiyat Oyunları Maç Prime-time

    20.00 Lig TV Trabzonspor-İ.B.Belediyespor (Canlı) Maç Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time

    20.05 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time
    20.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.30 Cine-5 Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir? Yabancı Sinema Prime-time

    20.45 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 Sinema Tv Kefaret Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time

    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Süreç Aktüalite Prime-time
    21.00 NTV Barcelona-Racing Santander (Canlı) Maç Prime-time
    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Aktüalite Prime-time

    21.15 TV 8 Sil Baştan Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    21.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Prime-time
    21.30 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time

    21.30 Fox V For Vendetta Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 CNBC-E Victoria's Secret Fashion Show Eğlence Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 Lig TV 91.Dakika (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 TRT2 Zorunlu Hayat Aktüalite Prime-time
    22.00 TRT3 Vancouver Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time

    22.10 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.15 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.40 Cine-5 Dizi Magazin (Canlı) Magazin Prime-time
    22.50 TRT1 Ferhat Göçer İle (Canlı) Müzik Programı Gece
    23.00 Cine-5 Dizi Magazin-Özel (Yeni Bölüm) Magazin Gece

    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 N.Geographic SOS: Kırmızı Alarm Belgesel Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.10 Sinema Tv Canavar Yabancı Sinema Gece
    23.15 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Gece

    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.15 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Gece
    23.25 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece
    23.30 Cine-5 Memleket Meselesi (Canlı) Aktüalite Gece
    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece

    00.00 CNBC-E Hung Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Gece Yarısı

    00.00 Lig TV Trabzonspor-İ.B.Belediyespor Maç Gece Yarısı
    00.00 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi (Canlı) Talk Show Gece Yarısı
    00.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Gece Yarısı
    00.15 Fox WWE Smackdown Spor Programı Gece Yarısı

    00.30 24 Kırmızı Halı Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Tnt Pink I am not Dead Konser Gece
    00.45 Sinema Tv İşkence Odası Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    01.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Gece Yarısı
    01.30 Fox WWE Raw Spor Programı Gece Yarısı
    02.45 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş