TV'de Bugün 2 Ocak 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 1 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 2 Ocak 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 2 Ocak 2010 Cumartesi


    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Geyiklerin Bilinmedik Yönleri Belgesel Sabah
    06.05 TRT2 Zamanın Tanığı Belgesel Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    06.35 TRT2 Kültür Penceresi Aktüalite Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT2 Derin Kökler Aktüalite Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Fox Why Why Family Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Selousun Vahşi Haydutları Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah
    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah

    07.10 TRT1 İstanbul Sokakları Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah

    07.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah
    07.40 Sinema Tv Oxford Cinayetleri Yabancı Sinema Sabah
    07.45 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanaltürk Çizgi Sinema Çizgi Sinema Sabah
    08.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah

    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    08.45 NTV Lifesyle Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Yeni Yıl Sohbetleri Aktüalite Sabah
    09.00 TV 8 Mügece Sağlık Ve Güzellik Sağlık Sabah
    09.00 N.Geographic MARVI Hammer Belgesel Sabah

    09.10 NTV Sinema 2009 Aktüalite Sabah
    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah

    09.20 Cine-5 Cine City (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah

    09.35 Sinema Tv Mürekkep Yürek Yabancı Sinema Sabah
    09.45 Fox Köpekbalığı ve Volkan Kızın Macerası Yabancı Sinema Sabah
    09.50 Kanaltürk Duyduk Duymadık Haftasonu Magazin Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Vahşi Rusya Belgesel Sabah

    10.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.00 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 DreamTV 2009’ un Enleri Müzik Programı Sabah

    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    11.30 Sinema Tv Okuyucu Yabancı Sinema Sabah
    11.45 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah
    11.45 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    12.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğle

    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.00 N.Geographic Evrenin Ucuna Yolculuk Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle

    12.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.10 NTV Fatih Akın İle Mutfağın Ruhu Aktüalite Öğle
    12.15 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle

    12.15 Samanyolu Yarınlardan Sorumluyuz Aktüalite Öğle
    12.45 Lig TV Top 10 Spor Programı Öğle
    13.00 Lig TV Bordo Mavi Yılbaşı Özel Spor Programı Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam

    13.00 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle

    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Öğle
    13.30 TRT1 Bam Teli Aktüalite Öğle
    13.30 24 Şeytan Pazarlığı Belgesel Öğle

    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle
    13.45 Cine-5 Yüksek Mil Aktüalite Öğle
    13.45 Sinema Tv Yıldız Tozu Yabancı Sinema Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle

    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 TRT3 2009 Dünya Atletizm Finali Spor Programı Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra

    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 N.Geographic 2012: Son Kehanet Belgesel Öğle
    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle

    14.10 NTV Sinema 2009 Aktüalite Öğle
    14.15 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.20 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğle
    14.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra

    14.45 Cine-5 Yakın Takip Özel (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 El Alem Ne Der Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    14.50 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Kristal Kafatasları Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Top 50 Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğleden Sonra

    15.40 TRT1 Kırmızı Işık Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Olay Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra

    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo: Natalie Portman Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.10 NTV Dünya Almanağı 2009 Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Akşam Üstü
    16.15 Fox Lara Croft Tomb Raider Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.40 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü

    16.50 TV 8 Yonca Ebuzziya nın Çizgisi Aktüalite Akşam Üstü
    16.55 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Aslan Cim Bom Yılbaşı Özel Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Büyük Dizaynlar Belgesel Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü

    17.10 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Türkiye Almanağı 2009 Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü

    17.45 TV 8 Salı Sefası (Oktay Kaynarca ve Zara) Eğlence Akşam
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 DreamTV 2009’ un Enleri Müzik Programı Akşam
    18.00 Lig TV Sarı Kanarya Yılbaşı Özel Spor Programı Akşam

    [​IMG]


    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam
    18.10 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam
    18.15 TRT3 Ampute Futbol Ligi Özetleri Spor Programı Akşam

    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 DreamTV Top 50 Müzik Programı Akşam
    18.45 Sinema Tv Tetikçi Yabancı Sinema Akşam
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    19.00 N.Geographic Rescue Ink Belgesel Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.15 TRT2 Yeni Bir Hayat Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.30 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 TRT1 Zengin Avcısı Yabancı Sinema Prime-time

    19.45 Lig TV Galatasaray-Beşiktaş (Tekrar) Maç Prime-time
    19.45 Kanaltürk Limit Yok Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time
    20.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.10 NTV Hayatımın Yılı (Tekrar) Eğlence Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.25 Cine-5 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time

    20.45 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 NTV Barcelona-Villarreal (Canlı) Aktüalite Prime-time
    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Prime-time
    21.00 N.Geographic Bondi Cankurtaranları Balide Belgesel Prime-time
    21.00 Sinema Tv Kartal Göz Yabancı Sinema Prime-time
    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Aktüalite Prime-time

    21.15 TV 8 Hastayım Sana Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Prime-time
    21.30 Lig TV Futbolda 2009 Böyle Geçti Spor Programı Prime-time
    21.30 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time

    21.30 TRT3 Roland Garros 2009 Tenis Turnuvası Byn.Finali Maç Prime-time
    21.30 Fox Davinci Şifresi Yabancı Sinema Prime-time
    21.50 TRT1 Sayısal Loto Çekilişi Eğlence Prime-time
    22.00 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Gece

    22.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 TRT2 El Yapımı Aktüalite Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time

    22.00 N.Geographic Yalnız Gezegen Belgesel Prime-time
    22.00 Kanaltürk Ölüm Şirketi Yabancı Sinema Prime-time
    22.05 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time

    22.20 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Prime-time
    22.30 Lig TV Kara Kartal Yılbaşı Özel Spor Programı Gece
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece

    23.00 N.Geographic Parmaklıkların Ardında Belgesel Gece
    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece
    23.00 Cine-5 Dizi Magazin (Yeni Bölüm) Magazin Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.00 TRT3 Spor Dünyası Spor Programı Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.05 Sinema Tv Dehşetin Soluğu Yabancı Sinema Gece

    23.10 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece
    23.15 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Gece
    23.30 Lig TV Yirmi Bir (21) Spor Programı Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece
    23.45 TRT3 2009 Dünya Atletizm Finali Spor Programı Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    00.05 Lig TV Gece Haber (Canlı) Haberler Gece Yarısı
    00.05 TRT1 Bi Zahmet Eğlence Gece Yarısı
    00.05 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Gece Yarısı

    00.10 NTV Hayatımın Yılı (Tekrar) Eğlence Gece Yarısı
    00.15 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi Sohbet Gece Yarısı
    00.15 Fox Boks Gecesi Spor Programı Gece Yarısı
    00.45 Sinema Tv Ölüm Bekçisi Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.50 TV 8 Rehine Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 DreamTV Abbey Road Müzik Programı Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş