TV'de Bugün 2 Mayıs 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 1 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 2 Mayıs 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 2 Mayıs 2010 Pazar

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.05 CNN-TÜRK Her Gün Cuma Olsa Aktüalite Sabah
    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    06.30 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah

    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    06.55 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Fox Şakalamaca Eğlence Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah
    07.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    07.10 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah

    07.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.25 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Sabah

    07.30 Universal Channel Bir Eski Resim Yabancı Sinema Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah
    07.50 Cine-5 Sabrina Çizgi-Film Sabah
    08.00 Show Yarım Elma Yerli Dizi Sabah

    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    08.00 Kanaltürk Carl 2 Çizgi-Film Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.10 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah

    08.15 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Sabah
    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah
    08.20 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    08.20 CNN-TÜRK 5n1k Aktüalite Sabah

    08.20 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.30 Sinema Tv Dava Yabancı Sinema Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah

    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.50 Cine-5 Cesur Prenses Çizgi Sinema Sabah
    08.55 Universal Channel Aşk Acele Etmez Yabancı Sinema Sabah

    09.00 Kanal D Peter Pan 2 Çizgi Sinema Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV NTV Soruyor: İthal Et Aktüalite Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.15 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah

    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    09.30 Fox Barbie Yabancı Sinema Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah
    10.00 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TV 8 Gülhanın Galaksi Rehberi Gezi Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Sabah

    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah
    10.20 Universal Channel Aşk Acele Etmez Yabancı Sinema Sabah
    10.20 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.30 Kanal D Cuma ya Kalsa Yerli Dizi Sabah

    10.30 Sinema Tv Korkusuz Soyguncular Yabancı Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.40 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah

    10.45 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    11.00 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu Spor Programı Sabah

    11.00 DreamTV GOLDFRAPP Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah

    11.15 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Sabah
    11.15 Fox Ninja Warrior (Yeni) Eğlence Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.50 Universal Channel Keşfedilmemiş Yerler Yabancı Sinema Sabah
    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle

    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Pazar 12 Aktüalite Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle

    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Sağlık Öğle

    12.05 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Öğle
    12.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    12.15 Sinema Tv Hız Tutkusu Yabancı Sinema Öğle
    12.25 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle

    12.30 CNBC-E İron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Fox ZapZup Eğlence Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle
    12.45 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle

    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Kısa Metraj (Tekrar) Kültür Sanat Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle

    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 CNBC-E Smalville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle
    13.10 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle

    13.15 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.20 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Yabancı Dizi Öğle

    13.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    13.25 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.27 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Öğle
    13.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Öğle

    13.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.45 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle
    13.45 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.55 Sinema Tv Hayallerin Peşinde Yabancı Sinema Öğle

    14.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle

    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle

    14.10 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Yabancı Dizi Öğle
    14.15 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Öğle
    14.15 Lig TV Fenerbahçe-Eskişehirspor Maç Öğle
    14.20 NTV Sahne Klasikleri Aktüalite Öğle

    14.30 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Öğle
    14.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Komedi-Kabare Öğle
    14.30 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Öğle

    14.30 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E 24 (Tekrar) Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Universal Channel Agatha Christienin Poirotsu Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.10 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 TRT HABER Büyük Takip Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.15 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra

    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Çete (Tekrar) Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra

    15.45 TRT3 Indesit Avrupa Şamp.Erk.Voleybol Final Karş Spor Programı Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Akşam Üstü
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Atv Kapalıçarşı Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.05 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Sinema Benim Aşkım (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 Fox Su Gibi Ekstra Kadın Programı Akşam Üstü
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 Show Terabithia Köprüsü Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.40 Cine-5 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.40 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü

    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Akşam Üstü
    16.45 Universal Channel Kesişen Yollar Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 Animal Planet İngilterenin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Daha Hızlı Daha Öfkeli Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E CSI:NY Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Akşam Üstü

    17.10 TRT HABER Gündeme Özel Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Akşam Üstü
    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Akşam Üstü

    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT3 Avrupa Bayanlar Artistik Jimnastik Şamp. Spor Programı Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam
    18.00 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Aktüalite Akşam

    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası Maç Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam
    18.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam

    18.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Universal Channel Anasının Kuzusu Yabancı Dizi Akşam

    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.55 TRT HABER Yıldızlara Giden Yol Aktüalite Akşam
    18.55 Sinema Tv Riddick Günlükleri Yabancı Sinema Akşam

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.00 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time

    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Prime-time
    19.10 Universal Channel 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time

    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    19.20 Cine-5 Kahkaha Makinası Komedi-Kabare Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.25 TRT HABER Görevli Aktüalite Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.35 Universal Channel The Office Yabancı Dizi Prime-time
    19.40 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.45 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time
    19.50 Bloomberg HT Ali Tezel'e Soralım Aktüalite Prime-time

    19.50 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Survivor Kızlar Erkekler Yarışma Prime-time

    20.00 Star Extra Extra Small (Tekrar) Yarışma Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    20.00 Lig TV Diyarbakırspor-Beşiktaş (Canlı) Maç Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 NTV Real Madrid-Osasuna (Canlı) Maç Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 Tnt Jack ve Jill Dünyaya Karşı Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Universal Channel Ortak Yabancı Sinema Prime-time
    20.05 Habertürk Teke Tek Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time

    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.15 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time

    20.30 Cine-5 Kobra Yabancı Sinema Prime-time
    20.40 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar Belgesel Prime-time
    21.00 Bloomberg HT Sınırsız (Tekrar) Tartışma Prime-time

    21.00 Sinema Tv Köpek Oteli Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Prime-time

    21.00 E2 The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    21.15 TV 8 Kalbini Dinle Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Prime-time

    21.20 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.30 D Spor Bank Asya Samsun-Konya Spor Programı Prime-time
    21.30 TRT3 Ampute Futbol Karş. Spor Programı Prime-time

    21.30 24 Cennetin Rengi Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 CNN-TÜRK Avrupa Bayanlar Golf Şampiyonası Spor Programı Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.40 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Yabancı Dizi Prime-time

    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    21.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 TRT HABER Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time

    22.00 CNBC-E The Pacıfıc Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 E2 The Starter Wife Yabancı Dizi Gece
    22.15 Tnt The Office Yabancı Dizi Akşam
    22.25 Cine-5 Ahmet Selçuk İlkan Show (Canlı) Talk Show Prime-time

    22.30 NTV NBA Batı Konferansı Play Off Maçı (Canlı) Maç Gece
    22.30 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Yabancı Dizi Prime-time
    22.45 Sinema Tv Kaptan Drake Yabancı Sinema Gece
    22.55 Animal Planet Katil Balinalar Belgesel Prime-time

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 TRT3 Yüzyılın Boks Efsaneleri Spor Programı Gece
    23.00 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece
    23.00 E2 Five Days Yabancı Dizi Gece

    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 Show Teksas Katliamı Yabancı Sinema Gece
    23.10 Atv Ezel (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece

    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.15 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.20 Universal Channel Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    23.30 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.30 Tnt House Yabancı Dizi Gece
    23.30 24 Kupa Afrika Spor Programı Gece

    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Gece
    23.50 Animal Planet Deprem: Panda Kurtarma Harekatı Belgesel Gece

    00.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Gece
    00.00 CNBC-E Smallville (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.10 NTV Gündemdekiler (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    00.15 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı

    00.20 Cine-5 Kara Büyü Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.25 Sinema Tv Duvarlar Arasında Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Lig TV Diyarbakırspor-Beşiktaş Maç Gece Yarısı

    00.45 Fox ZapZup Eğlence Gece Yarısı
    01.00 Show Vidivodo Eğlence Gece Yarısı
    01.00 Star Budapeşte Avı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E 24 (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.30 Atv Aşk ve Ceza Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece
    01.40 Cine-5 Yabancı Dizi Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.00 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    02.00 CNBC-E The Pacıfıc (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.30 Kanal D Yaz Bekarı Yerli Sinema Gece Yarısı
    02.30 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    03.45 Kanal D Yumurcak Veda Yerli Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş