TV'de Bugün 19 Eylül 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 19 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 19 Eylül 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 19 Eylül 2010 Pazar


    06.00 Star Temel Reis Çizgi-Film Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah

    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.20 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    06.30 Star Pulsar Yerli Dizi Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Çakıl Taşları Yerli Dizi Sabah

    07.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Belgesel Sabah
    07.10 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    07.15 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah

    07.30 Cine-5 Kuantum Takımı Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 Show Bay Bello Yabancı Sinema Sabah
    07.40 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    08.00 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanaltürk Tıny Toons Çizgi Sinema Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah

    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah

    08.15 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    08.20 CNN-TÜRK Ebru İle Pazarlık Aktüalite Sabah
    08.30 Star Star Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah

    08.30 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.35 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    08.35 Atv Patito Feo Yabancı Dizi Sabah

    08.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Go Deigo Go Çizgi-Film Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah

    09.05 TRT1 Başarılı ve Çocuklu Aktüalite Sabah
    09.10 Cine-5 Üç Ayılar Cadılar Bayramı Çizgi Sinema Sabah
    09.10 NTV Basın Odası Tartışma Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.15 Fox Barbie Pırıltılı Peri Çizgi-Film Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu Hafta Ekonomi Sabah
    09.15 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    09.30 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman ki Yerli Dizi Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    09.30 TV 8 Yeni Enerji Aktüalite Sabah
    09.30 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah

    09.40 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.50 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    10.00 TRT3 Dünya Halter Şamp. 56 kg. Erkekler Spor Programı Sabah

    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.05 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.30 TV 8 Mevzuhal Aktüalite Sabah

    10.30 Atv Adanalı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.30 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Yemek Programı Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.00 Fox Tom ve Jerry Çizgi-Film Sabah
    11.00 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah

    11.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Sabah
    11.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Sabah
    11.10 Habertürk Karşıt Görüş Tartışma Sabah

    11.15 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    11.30 TRT3 Dünya Halter Şamp.Byn. 53 Kg. Spor Programı Sabah
    11.45 Kanal D Küçük Sırlar (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.45 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    11.50 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah

    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle

    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    12.15 Lig TV Maraton Spor Programı Öğle
    12.25 NTV Prof. Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğle
    12.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle

    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Öğle
    12.30 Star Dürüye’nin Güğümleri Yerli Dizi Öğle
    12.40 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle

    12.50 Atv Sen Harikasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.00 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle
    13.00 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Samanyolu Öğle Arası Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle

    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle

    13.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    13.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğle

    13.25 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Öğle
    13.30 TRT3 Futbol Hariç Spor Programı Öğle
    13.30 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    13.30 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğle

    13.45 Atv Aşk ve Ceza (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    13.45 Fox 101 (Tekrar) Yarışma Öğle
    13.55 Show Offshore "İstanbul" Yarışma Öğle
    14.00 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.00 Kanal 7 İkbal le Diyar Diyar Kadın Programı Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 TRT3 Limit Yok Spor Programı Öğle

    14.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Eğlence Öğle
    14.05 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğle
    14.10 NTV Yazı İşleri Özel Tartışma Öğle

    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.15 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    14.15 TRT HABER Türkiye´den Doktor Geldi Aktüalite Öğle

    14.30 TV 8 Ley-Ley-La Aktüalite Öğle
    14.30 Star Aşkın İki Yüzü Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.00 TRT3 Dünya Halter Şamp.Byn. 58 Kg.Finali Spor Programı Öğleden Sonra

    15.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 TRT HABER Suç Dosyası Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Show Cansu yla Baş Tacı Kadın Programı Öğleden Sonra

    15.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Aktüalite Öğleden Sonra
    15.40 Kanal 7 Küçük Semazen Yerli Dizi Akşam Üstü
    15.45 Tnt Hornblower Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra

    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.55 TRT1 Kartalspor- Samsunspor Maç Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 CNN-TÜRK Futbolist Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.10 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra

    16.10 NTV Doğada Tek Başına Gezi Öğleden Sonra
    16.10 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 24 Libero Belgesel Öğleden Sonra
    16.15 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Öğleden Sonra

    16.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman ki (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 TV 8 Komedi Dükkanı (Tekrar) Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.30 Show Doktorlar (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 Star Umut Yolcuları (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra
    16.45 TRT3 Karapürçek Yağlı Güreşleri Spor Programı Akşam Üstü
    16.45 Fox Korkunç Bir Film 2 Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 TRT1 Kartalspor- Samsunspor Maç Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.10 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Gönül Makamı Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Tartışma Akşam Üstü

    17.30 Cine-5 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK Gün Biterken Haberler Akşam Üstü
    17.30 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Akşam Üstü
    17.45 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam

    17.45 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Akşam Üstü
    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.50 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam

    [​IMG]

    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 TRT3 Dünya Halter Şamp. 62 kg. Erkekler Spor Programı Akşam
    18.00 E2 Cold Case Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Star Star Haber Haberler Prime-time

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT1 Yeryüzü Belgesel Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Sohbet Akşam

    18.30 Tnt October Road Yabancı Dizi Akşam
    18.50 TRT HABER Görevli Aktüalite Akşam
    19.00 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Prime-time

    19.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Prime-time
    19.05 Habertürk 3 İnsan 3 Öykü Belgesel Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Prime-time
    19.20 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Prime-time

    19.25 TRT1 Altay- Karşıyaka Maç Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    19.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Prime-time

    19.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
    19.50 TRT3 Milli Piyango Eğlence Prime-time

    19.50 Kanaltürk Vahşi Vahşi Batı Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Lig TV Fenerbahçe-Beşiktaş (Canlı) Maç Prime-time

    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 TRT3 Türk Telekom-Cibona Zagrep Maç Prime-time

    20.00 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Tnt Hayat Okulu Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 Kanal D Geniş Aile Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Show Var Mısın Yok Musun? Yarışma Prime-time
    20.05 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.15 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time

    20.30 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    20.30 TRT1 Altay- Karşıyaka Maç Prime-time
    20.30 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.45 Cine-5 Zaman Polisi Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 E2 Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 24 Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 NTV Doğada Tek Başına Gezi Prime-time
    21.00 Kanal 7 Mavi Boncuk Yerli Sinema Prime-time
    21.15 TV 8 Ölümüne Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Prime-time

    21.30 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    21.30 24 Kırmızı Adamların Toprağı Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time
    21.30 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    21.40 TRT3 Schalke 04-B.Dortmund Maç Prime-time
    21.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.50 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time

    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time
    22.05 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.15 Kanal D Fatmagül'ün Suçu Ne (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Prime-time

    22.30 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    22.30 TRT HABER Bumerang Cehennemi Yerli Sinema Prime-time
    22.45 Kanal 7 Hz. Hüseyin'in Elçisi Yerli Sinema Prime-time
    22.50 Cine-5 Sıradışı İşler Belgesel Prime-time

    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece
    23.00 Show Banka Soygunu Yabancı Sinema Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Gece

    23.00 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Gece
    23.10 Samanyolu Kader Çizgisi (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.30 TV 8 Herşey Futbol Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 Fox Çakıl Taşları Yerli Dizi Gece
    23.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.30 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    23.30 24 Futbol 7/24 Spor Programı Gece

    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Spartacus Yabancı Dizi Gece
    00.00 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece Yarısı

    00.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.30 Star Passaparola Yarışma Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Kavak Yelleri (Tekrar) Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.50 Atv Kadın Tuzağı Yabancı Sinema Gece
    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    01.00 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece
    01.30 Show Altı Pas Spor Programı Gece
    01.45 Fox Sırça Saray Yabancı Dizi Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş