TV'de Bugün 19 Aralık Cumartesi 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 19 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 19 Aralık Cumartesi 2009 konusu TV'de Bugün 19 Aralık Cumartesi 2009

    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 Discovery American Chopper Belgesel Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah

    06.00 N.Geographic Kusursuz Katiller: Çöllerden Çayırlara Belgesel Sabah
    06.05 TRT2 Zamanın Tanığı Belgesel Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah

    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.35 TRT2 Kültür Penceresi Aktüalite Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT2 Derin Kökler Aktüalite Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Fox Deniz Yıldızı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic En Vahşi Karşılaşmalar: Bölüm 1 Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah
    07.00 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah

    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah

    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.10 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Sabah

    07.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah
    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah
    07.30 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    07.45 Sinema Tv İndiana Jones: Son Macera Yabancı Sinema Sabah

    07.50 TRT1 Hadi Bakalım Aktüalite Sabah
    07.50 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanaltürk Batman ve Batwomanın Gizemi Çizgi Sinema Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Kanal 1 Barney Special Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.15 Kanal D Yılbaşı Hikayeleri Çizgi Sinema Sabah
    08.15 Show Shrek The Halls Yabancı Sinema Sabah

    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.40 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    08.45 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Sabah

    08.50 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi-Pazar Aktüalite Sabah
    09.00 Show VidiVodo Eğlence Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 TV 8 Mügece Sağlık Ve Güzellik Sağlık Sabah
    09.00 N.Geographic Oyunun Gücü Belgesel Sabah
    09.10 NTV Basın Odası (Tekrar) Aktüalite Sabah

    09.10 Discovery Yenileme Belgesel Sabah
    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah

    09.20 Cine-5 Cine City (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.30 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.40 Star Pulsar Yerli Dizi Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    09.50 Kanaltürk Duyduk Duymadık Haftasonu Magazin Sabah
    10.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Sinema Tv Gidenler Ve Kalanlar Yabancı Sinema Sabah

    10.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    10.00 Kanal 1 Şahane Çocuklar Aktüalite Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah

    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Fox Barbie ve Pegasus’un Sihiri Yabancı Sinema Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Tehlikeli Karşılaşmalar: Suaygırı ile Yakın Temas Belgesel Sabah
    10.00 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.05 Discovery Motosiklet Montajcıları Belgesel Sabah

    10.10 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    10.10 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    10.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Sabah
    10.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    11.00 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 DreamTV Norah Jones Haftasonu Müzik Programı Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah
    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    11.30 Kanal 1 Hayvan Dostu Aktüalite Sabah
    11.35 Sinema Tv Yıldız Tozu Yabancı Sinema Sabah
    11.45 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah
    11.55 Discovery American Chopper Belgesel Sabah

    12.00 Star Dekodizayn Aktüalite Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle

    12.00 N.Geographic Tehlikeli Karşılaşmalar: Canavar Timsahlar Belgesel Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Kanaltürk Bisiklet Timi Yabancı Sinema Öğle

    12.00 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Öğle
    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle
    12.15 Samanyolu Yarınlardan Sorumluyuz Aktüalite Öğle

    12.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    12.30 Kanal 1 Emret Komutanım Yerli Dizi Öğle
    12.30 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle
    12.30 Atv Kültür Aşı Yemek Programı Öğleden Sonra

    12.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.50 Discovery Sipariş Arabalar Belgesel Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Star Çat Kapı Aktüalite Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Çarpışan Kıtalar Belgesel Öğle

    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle

    13.00 Kanal D Cinemania Aktüalite Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle

    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.30 24 Ağlayan Çayır Yabancı Sinema Öğle
    13.30 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğle

    13.30 TRT1 Bam Teli Aktüalite Öğle
    13.30 Lig TV Kayserispor-Antalyaspor (Canlı) Maç Öğle
    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle
    13.45 Show Özgür Şef Yemek Programı Öğle

    13.45 Discovery Geleceğin İnşası Belgesel Öğleden Sonra
    13.50 Atv Kasaba Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.50 Sinema Tv İndiana Jones Kafatası Krallığı Yabancı Sinema Öğle
    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğleden Sonra

    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 1 Renkli Dünyalar Magazin Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle

    14.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Heyelanlar Belgesel Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.10 NTV 10 Kadın (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle

    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.15 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra
    14.15 Kanal D Küçük Kadınlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra

    14.20 Star Hayatım Sana Feda Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.30 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.40 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    14.40 Discovery Mühendislik Harikaları Belgesel Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 El Alem Ne Der Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    14.50 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Sonbahar Rüzgarı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yemek Programı Öğleden Sonra

    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Kanal 1 4 Köşe Magazin Öğleden Sonra
    15.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğleden Sonra

    15.30 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.35 Discovery X-Makineler Belgesel Öğleden Sonra
    15.40 TRT1 Kırmızı Işık Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Olay Aktüalite Öğleden Sonra

    16.00 N.Geographic Doğal Afetler: Dev Yanardağ Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV İkiye Bir Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo: Jennıfer Connely Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Akşam Üstü
    16.10 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Aşk-ı Memnu Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 Tnt Greek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.30 Fox Duma Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.30 Star Papatyam Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.40 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü

    16.50 TV 8 Yonca Ebuzziya nın Çizgisi Aktüalite Akşam Üstü
    16.55 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Buzul Çağının Ertesi Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Düş Yakamızdan Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 Kanal 1 Stüdyo 34 Aktüalite Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Akşam Üstü

    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Akşam Üstü
    17.50 TV 8 Salı Sefası (Oktay Kaynarca ve Zara) Eğlence Akşam

    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Akşam
    18.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 Tnt Bu Kadın Beni Öldürür Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam
    18.00 Discovery Ardi nin Bulunuşu Belgesel Akşam Üstü

    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam Üstü
    18.15 Show Shrek The Halls Çizgi-Film Akşam Üstü
    18.15 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Akşam

    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.45 Sinema Tv Görevimiz Tehlike 3 Yabancı Sinema Akşam

    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Fırtınanın Anatomisi Belgesel Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Spor Programı Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.15 TRT2 Yeni Bir Hayat Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.30 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    19.30 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time

    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Prime-time
    19.45 Kanaltürk Gol Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Prime-time

    19.50 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.55 TRT1 Bi Zahmet Eğlence Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time

    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time

    20.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Es Es Yerli Dizi Prime-time
    20.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time
    20.00 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Çarpışan Kıtalar Belgesel Prime-time
    20.00 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Yarışma Prime-time
    20.00 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Gece
    20.00 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time
    20.00 Lig TV Galatasaray-Gençlerbirliği (Canlı) Maç Prime-time

    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.25 Cine-5 Wimbledon Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Prime-time

    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 NTV Gece Bülteni Haberler Prime-time
    21.00 Kanal 1 Taner Takipte Magazin Prime-time
    21.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Prime-time
    21.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Kirpi Yerli Sinema Prime-time

    21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Sohbet Prime-time
    21.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.15 Tnt Gölge Oyunu Yabancı Sinema Prime-time

    21.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Prime-time
    21.25 Samanyolu İki Alyans Yarışma Prime-time
    21.30 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time
    21.30 Fox Olacak O Kadar (Özel) Komedi-Kabare Prime-time

    21.35 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Prime-time
    21.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Katil Göller Belgesel Prime-time
    22.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 TRT2 El Yapımı Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Amerikan Kerestecileri Belgesel Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time

    22.00 E2 Mad Men Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Prime-time
    22.05 TRT2 İnsan Gibi Aktüalite Prime-time

    22.05 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.10 Star Hasat Zamanı Yabancı Sinema Gece
    22.10 Kanal 1 Otobanda Takip Yabancı Sinema Gece
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time

    22.15 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.20 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Prime-time
    22.20 Atv Bir Şarkısın Sen Yarışma Prime-time
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time

    22.30 Cine-5 Dizi Magazin (Yeni Bölüm) Magazin Prime-time
    22.50 Sinema Tv Sevgililer Günü Katliamı Yabancı Sinema Gece
    22.55 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 Discovery Time Warp Belgesel Prime-time
    23.00 Show Biri Bana Gelsin Eğlence Prime-time
    23.00 N.Geographic Doğal Afetler: Büyük Sel Belgesel Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 NTV Real Madrid-Zaragoza (Canlı) Maç Gece
    23.00 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece
    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece
    23.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece

    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.10 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Gece
    23.10 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece

    23.20 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Gece
    23.30 Fox Boks Gecesi Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece

    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.40 Cine-5 Kızıl Büyü Yabancı Sinema Gece
    00.00 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    00.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece
    00.00 Discovery Mythbusters Belgesel Prime-time
    00.05 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.10 NTV 10 Kadın (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı

    00.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Gece Yarısı
    00.10 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.15 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi Sohbet Gece Yarısı
    00.20 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Gece Yarısı

    00.30 Tnt Monk Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 24 Kırmızı Halı Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece
    00.30 Star Hollywood Homicide Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.40 Sinema Tv Skor Peşinde Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Show Eve Giden Yol 1914 Yerli Sinema Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.15 TV 8 Ted Bundy Yabancı Sinema Gece Yarısı

    02.00 Lig TV Galatasaray-Gençlerbirliği (Tekrar) Maç Gece Yarısı
    02.15 Fox Analia (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    03.40 Kanal D Coronado Macerası Yabancı Sinema Gece Yarısı
    05.00 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş