TV'de Bugün 18 Nisan 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 18 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 18 Nisan 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 18 Nisan 2010 Pazar


    06.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah

    06.00 Movie Smart Bayan Daisy'nin Şöförü Yabancı Sinema Sabah
    06.05 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah
    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    06.30 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah

    06.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.55 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah

    07.00 Fox Şakalamaca Yerli Dizi Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah

    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah
    07.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Sabah

    07.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    07.10 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.10 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    07.15 Sinema Tv Ray Yabancı Sinema Sabah

    07.20 24 Küresel Oyun Tartışma Sabah
    07.25 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.45 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.50 Cine-5 Sabrina Çizgi-Film Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah
    08.00 TRT1 Yeni Avrupa New Europa Aktüalite Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Carl 2 Çizgi-Film Sabah
    08.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah

    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Movie Smart Karizmatik Baba Yabancı Sinema Sabah

    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah
    08.15 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Sabah
    08.20 CNN-TÜRK 5n1k Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.20 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah
    08.30 Universal Channel Esrarengiz Kadın: Şipşak Yabancı Sinema Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.40 Cine-5 Willy Fog 80 Günde Devrialem Çizgi Sinema Sabah
    09.00 TRT1 F1 Çin Grand Prix Spor Programı Sabah

    09.00 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah
    09.00 Fox ZapZup (Tekrar) Eğlence Sabah

    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah

    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah

    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.15 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    09.30 Lig TV Yirmi Bir (21) Spor Programı Sabah

    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.50 Sinema Tv Sizi Seviyorum Yabancı Sinema Sabah
    09.50 Movie Smart Korsanlı Tatil Yabancı Sinema Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah

    10.00 TV 8 Gülhanın Galaksi Rehberi Gezi Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 Fox Barbie Gökkuşağının Sihiri Yabancı Sinema Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Sabah
    10.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Sabah
    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah

    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.40 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah

    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    11.00 Lig TV Manisaspor - Galatasaray Maç Sabah
    11.00 DreamTV GOLDFRAPP Haftasonu Müzik Programı Sabah

    11.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.10 Universal Channel Sarışın Yabancı Dizi Sabah

    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Tek Başına (Tekrar) Belgesel Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    11.30 Sinema Tv Görünmez Yabancı Sinema Sabah

    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.30 Movie Smart Hollywood Haberleri Aktüalite Sabah
    11.45 Fox Ninja Warrior (Yeni) Eğlence Sabah
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle

    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Sinema Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Sağlık Öğle
    12.00 Movie Smart Mesajınız Var Teknoloji Öğle
    12.05 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Öğle

    12.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.20 TRT1 Vahşi Doğanın Avcıları Belgesel Öğle
    12.25 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle

    12.30 CNBC-E İron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle
    12.45 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu Spor Programı Öğle

    12.45 Fox ZapZup (Tekrar) Eğlence Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle
    12.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle

    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Cine-5 Kısa Metraj (Tekrar) Kültür Sanat Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smalville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TRT3 Dünya Ralli Şampiyonası Türkiye Ayağı Spor Programı Öğle

    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle
    13.10 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle
    13.15 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle
    13.20 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Yabancı Dizi Öğle

    13.20 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle

    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.45 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle
    13.45 Sinema Tv Ölümcül Tuzak Yabancı Sinema Öğle
    14.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle

    14.00 Movie Smart Superman Dönüyor Yabancı Sinema Öğle
    14.00 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle

    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.10 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Yabancı Dizi Öğle

    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.20 NTV Sahne Klasikleri Aktüalite Öğle
    14.25 TRT1 Bir Zahmet Aktüalite Öğle
    14.30 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle

    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğle
    14.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Komedi-Kabare Öğle
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.45 TRT1 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Spor Programı Öğleden Sonra

    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 TRT HABER Etno Ritim Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra

    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Çete (Tekrar) Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra

    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Movie Smart Annemin Yeni Sevgilisi Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Akşam Üstü

    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Sinema Benim Aşkım (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 Fox Jurassic Park Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü
    16.30 Cine-5 Yabancı Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü

    16.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.40 Universal Channel Shania Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Sokağın Kralları Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E CSİ:NY Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Akşam Üstü
    17.10 TRT HABER Gündeme Özel Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT3 Avrupa Greko-Romen Güreş Şamp. Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 Movie Smart 16 Blok Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.35 TRT1 Bir Zahmet Aktüalite Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam

    [​IMG]


    18.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time

    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası Maç Akşam
    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam

    18.00 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Aktüalite Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.10 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Universal Channel Anasının Kuzusu Yabancı Dizi Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.50 Sinema Tv Riddick Günlükleri Yabancı Sinema Akşam
    18.55 TRT HABER Yıldızlara Giden Yol Aktüalite Akşam
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Fenerbahçe - Beşiktaş (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time

    19.00 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Prime-time
    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time
    19.10 Universal Channel 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 NTV Kıbrıs Seçimi Özel (Canlı) Haberler Prime-time

    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    19.20 Movie Smart Özel Tim Yabancı Dizi Prime-time
    19.25 TRT HABER Görevli Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 TRT3 Avrupa Ritmik Jimnastik Şampiyonası Spor Programı Prime-time
    19.35 Universal Channel The Office Yabancı Dizi Prime-time
    19.40 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Bloomberg HT Ali Tezel'e Soralım Aktüalite Prime-time

    19.50 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Movie Smart 300 Spartalı Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Universal Channel Oyun Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Tnt Şehirli Züppeler Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time

    20.05 Habertürk Teke Tek Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.15 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time

    20.40 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.45 Cine-5 İntikam Kapanı Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar Belgesel Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Prime-time
    21.00 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time

    21.00 TV 8 Bizim Stadyum Derbi Spor Programı Prime-time
    21.00 Sinema Tv Alice 2 Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time

    21.00 NTV Başbakan NTV'de (Canlı) Haberler Gece
    21.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Prime-time
    21.00 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time
    21.20 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time

    21.20 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.30 TRT3 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Spor Programı Prime-time
    21.30 24 Suriyeli Gelin Yabancı Sinema Prime-time

    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time
    22.00 CNBC-E The Pacıfıc Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 TRT HABER Sinema Yabancı Sinema Prime-time

    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 E2 The Starter Wife Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 D Spor Aroma Voleybol Ziraat Bankası-FB Maç Prime-time
    22.00 Movie Smart Gün Doğmadan Yabancı Sinema Prime-time
    22.10 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Yabancı Dizi Prime-time

    22.30 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 N.Geographic Balta Girmemiş Ormanlar Belgesel Prime-time
    22.35 Sinema Tv Tehlikeli Aslar Yabancı Sinema Gece
    22.50 Kanal 7 Şakacı Eğlence Prime-time

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece
    23.00 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Teknoloji Gece
    23.00 Cine-5 Son Romantik (Canlı) Eğlence Gece

    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece
    23.00 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 E2 Five Days Yabancı Dizi Gece

    23.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece
    23.15 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.30 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.30 D Spor Haber Haberler Gece

    23.30 Tnt House Yabancı Dizi Gece
    23.30 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece
    23.45 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Gece
    23.50 Universal Channel Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece

    00.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Gece
    00.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Movie Smart Full Metal Jacket Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.10 NTV Gündemdekiler (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı

    00.15 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    00.30 Sinema Tv Son Vampir Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 TV 8 Sınır Ötesi Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.30 Lig TV Fenerbahçe - Beşiktaş Maç Gece Yarısı
    00.40 Cine-5 Cinecity (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı
    00.45 Fox Altın Yumruklar Spor Programı Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E 24 (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.00 Kanal 7 Haber Maratonu Yerli Sinema Gece
    02.00 CNBC-E The Pacıfıc (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.00 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    02.30 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    04.15 Kanal D Bizim Kız Yerli Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş