TV'de Bugün 18 Eylül 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 18 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 18 Eylül 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 18 Eylül 2010 Cumartesi


    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.05 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    06.15 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Sabah
    06.15 CNN-TÜRK beşNbirK Tartışma Sabah
    06.55 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Cine-5 Sevimli Dostlar Çizgi-Film Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Fox Çakıl Taşları Yerli Dizi Sabah
    07.10 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.10 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Sabah

    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Sabah
    07.10 TRT HABER Derin Kökler Belgesel Sabah
    07.15 TRT HABER Görevli Belgesel Sabah
    07.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah

    07.30 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah
    08.00 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah
    08.15 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.15 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Sabah
    08.40 Cine-5 Kuantum Takımı Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah

    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    09.00 Fox Scooby Doo 6 Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Kanaltürk Bratz-Peri Büyüsü Çizgi Sinema Sabah
    09.10 NTV Yazı İşleri Özel Tartışma Sabah

    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    09.15 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah

    09.30 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    09.30 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Sabah
    09.30 Fox Tom ve Jerry Çizgi-Film Sabah
    09.40 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah

    09.40 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.45 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    10.00 TRT3 U-17 Dünya Bayanlar Futbol Şamp.Çeyrek Final 3. Maç Maç Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    10.05 Cine-5 Çirkin Ördek Yavrusunun Fantastik Maceraları Çizgi Sinema Sabah
    10.10 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    10.15 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.25 NTV Küçük Gezegen İçin Büyük Fikirler Belgesel Sabah

    10.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.30 TV 8 Mevzuhal Aktüalite Sabah
    11.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Sabah

    11.00 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Sabah
    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.00 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Ebru İle Pazarlık Aktüalite Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.15 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Sabah
    11.15 Lig TV Trabzonspor-Manisaspor Maç Sabah
    11.40 TRT3 U-17 Dünya Bayanlar Futbol Şamp.Çeyrek Final 4. Maç Maç Sabah

    11.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    11.50 Bloomberg HT Latitudes Aktüalite Sabah
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle

    12.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle

    12.00 TRT1 Maveraya Yolculuk Aktüalite Öğle
    12.05 Cine-5 Portreler Kültür Sanat Öğle
    12.15 Lig TV Trabzonspor-Manisaspor Maç Öğle
    12.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    12.15 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.20 TRT HABER Uçuyorum Gezi Öğle
    12.25 NTV Prof. Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğle
    12.30 24 Libero Belgesel Öğle

    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Öğle Arası Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Öğle

    13.15 Lig TV Depar Spor Programı Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.20 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Öğle

    13.30 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Belgesel Öğle
    13.30 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.30 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle
    13.40 TRT3 Limit Yok Spor Programı Öğle

    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.55 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Hayatım ve Şehrim Aktüalite Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle

    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 TRT1 Küstüm Çiçeği Yerli Dizi Öğle
    14.05 TRT HABER Şehir ve Üniversite Eğitim Öğle

    14.10 Habertürk Fihrist Aktüalite Öğle
    14.10 NTV Basın Odası Tartışma Öğle
    14.10 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Öğle
    14.15 Lig TV Depar Spor Programı Öğle

    14.15 24 Beyaz Gezegen 2 Belgesel Öğle
    14.35 TRT HABER Tekno Haber Aktüalite Öğle
    14.40 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğle
    14.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 TRT3 Dünya Halter Şamp.Byn. 53 Kg Spor Programı Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.08 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 TRT1 Bank Asya 1. Lig Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    15.20 TRT HABER Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra

    15.25 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğleden Sonra
    15.40 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    15.45 Habertürk Türkiye Konuşuyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.50 Bloomberg HT Premier Aktüalite Öğleden Sonra

    15.55 TRT1 Akhisar Belediyespor-Denizlispor Maç Öğleden Sonra
    16.00 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Söz Sende Tartışma Öğleden Sonra
    16.10 NTV Doğada Tek Başına Gezi Öğleden Sonra

    16.10 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Ekonomi Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
    16.20 TRT HABER Sahne Tozu Kültür Sanat Öğleden Sonra

    16.25 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Komedi Dükkanı (Tekrar) Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.45 TRT1 Devre Arası Maç Akşam Üstü
    17.00 TRT1 Akhisar Belediyespor-Denizlispor Maç Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 TRT3 Futbol Hariç Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.10 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Gezi Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Akşam Üstü
    17.10 TRT HABER Ve Sinema Aktüalite Akşam Üstü

    17.25 Cine-5 Tren Macerası Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK Gün Biterken Haberler Akşam Üstü
    17.30 TRT3 Süper Spor Spor Programı Akşam Üstü

    17.45 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam Üstü
    18.00 TRT3 Dünya Halter Şamp.Erkekler 56 Kg.Finali Spor Programı Akşam
    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam

    [​IMG]

    18.00 Lig TV Sivasspor-Eskişehirspor (Canlı) Maç Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT1 Yeryüzü Belgesel Akşam

    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TV 8 Keyfekeder Müzik Programı Akşam
    18.47 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    18.55 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Akşam

    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time

    19.05 Habertürk 3 İnsan 3 Öykü Belgesel Prime-time
    19.20 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.30 TRT HABER Kahvehaneler Kültür Sanat Prime-time
    19.30 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Fox 101 Yarışma Prime-time

    19.50 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Kanaltürk Acemi Prenses Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.55 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time

    20.00 TRT3 Türk Telekom-VEF Riga Maç Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Star Wars Episode VI:Return Of The Jedi Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time

    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Prime-time
    20.10 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time

    20.20 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Yemek Programı Prime-time
    20.30 Lig TV Bucaspor-Galatasaray (Canlı) Maç Prime-time
    20.30 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Prime-time
    20.35 TRT HABER Araftakiler Belgesel Prime-time

    20.40 TRT1 Zoraki Başkan Yerli Dizi Prime-time
    20.45 Cine-5 Bitmeyen Kapışma Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 24 Haber Haberler Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time

    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.10 TRT HABER Gündem’e Özel Aktüalite Prime-time
    21.15 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Prime-time

    21.15 TV 8 Gecenin İki Yüzü Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time
    21.30 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    21.30 TRT3 Bayern Münih-Köln Maç Prime-time

    21.40 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Prime-time
    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Prime-time

    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.10 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 Fox İçerideki Adam Yabancı Sinema Prime-time
    22.20 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.30 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Gece

    22.35 TRT HABER Yeni Şeyler Söylemek Lazım Aktüalite Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Gece
    23.00 TRT3 Futbol Hariç Spor Programı Gece

    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Gece
    23.15 Cine-5 Aksiyon Fırtınası Aktüalite Gece

    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Tartışma Gece
    23.30 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TV 8 Kaçıklar Üniversitesi Yabancı Sinema Gece

    23.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.35 TRT1 Stadyum Spor Programı Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 Kanaltürk Derinlikte Dehşet Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.05 Cine-5 Freddy Jason'a Karşı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Fox WWE Raw Spor Programı Gece Yarısı
    01.00 Atv Bitmeyen Şarkı Yerli Dizi Akşam Üstü
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    05.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş