TV'de Bugün 17 Ocak 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 17 Ocak 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 17 Ocak 2010 Pazar

    06.00 Kanal D Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Uçan Canavarlar Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah

    06.05 TRT2 Güneşin İzinde Belgesel Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 N.Geographic Sıradışı Dinozorlar Belgesel Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    07.00 Fox Why Why Family Çizgi Sinema Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.20 24 Küresel Oyun Tartışma Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah

    07.25 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.30 Show Davetsiz Misafir Yerli Dizi Sabah
    07.30 Kanaltürk Sonic Çizgi-Film Sabah
    07.45 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    07.55 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 1 Bob The Builder Special Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah

    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.10 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece (Tekrar) Sohbet Sabah
    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.20 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanal D Pocahontas 2 Yabancı Sinema Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Atv Dünya Bir Oyun Sahnesi Aktüalite Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.45 TV 8 Bobbynin Dünyası Çizgi-Film Sabah

    08.50 TRT1 Yeryüzü Belgesel Sabah
    08.55 Sinema Tv Cennetin Kapısında Yabancı Sinema Sabah
    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    09.00 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.00 N.Geographic MARVI Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah

    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.10 NTV Güzel Haberler (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah
    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Sabah

    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.45 Fox Barbie Pırıltılı Peri Yabancı Sinema Sabah

    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    09.55 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    10.00 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Sabah
    10.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    10.30 Kanal 1 Stüdyo 34 (Tekrar) Müzik Programı Sabah
    10.30 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.40 Sinema Tv Madagaskar 2 Yabancı Sinema Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 DreamTV 2009 ‘un Enleri Müzik Programı Sabah

    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Aktüalite Sabah
    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.05 Habertürk Öteki Gündem (Tekrar) Tartışma Sabah

    11.10 TRT2 Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    11.20 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah
    11.30 Kanal 1 Otomobil Kulübü Aktüalite Sabah
    11.45 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    12.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle

    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 Lig TV Trabzonspor-Beşiktaş Maç Öğle

    12.00 N.Geographic Deli Maceralar Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Sıcak Para Aktüalite Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.10 Kanal D Sound Wave Müzik Programı Öğle
    12.15 Sinema Tv Rumba Yabancı Sinema Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle

    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.00 Show Yarım Elma Yerli Dizi Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 N.Geographic Yalnız Gezegen Belgesel Öğle
    13.10 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Sağduyu Aktüalite Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle

    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Öğle
    13.25 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle

    13.40 Sinema Tv İndiana Jones: Son Macera Yabancı Sinema Öğle
    13.45 Fox The O.C Yabancı Dizi Öğle
    13.45 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Evcilik Oyunu Yerli Sinema Öğleden Sonra

    14.00 Kanal D Evcilik Oyunu Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra

    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğle
    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğleden Sonra

    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.10 NTV 0-100 (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.15 Lig TV Fenerbahçe-Galatasaray Maç Öğle
    14.15 24 Araba Sevdası Teknoloji Öğle

    14.15 Show Haber Özel Aktüalite Öğleden Sonra
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.30 Show Take Off Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra

    14.45 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kara Murat Ölüm Emri Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.05 TRT2 Geleceğe Umutla Bakmak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.05 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda (Yeni Bölüm) Magazin Öğleden Sonra
    15.25 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra

    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra
    15.40 Kanal 1 4 Köşe Aktüalite Öğle

    15.45 DreamTV Top 50 Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Co-Medya Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra

    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Komikler Eğlence Akşam Üstü

    16.00 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 TRT2 Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Akşam Üstü

    16.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Akşam Üstü
    16.30 Fox Yalancı Romantik (Özel) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü

    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.40 Star Maskeli Balo Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.40 Kanaltürk Umuda Yolculuk Aktüalite Akşam Üstü
    16.55 TRT1 Maça Doğru Spor Programı Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Kadınca Spor Programı Akşam Üstü

    17.00 Sinema Tv Geçmişin İntikamı Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Akşam Üstü
    17.25 TRT1 Denizlispor-Bursaspor Maç Akşam Üstü

    17.30 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.40 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    17.50 TV 8 İpler Yabancı Sinema Akşam

    [​IMG]


    18.00 Lig TV Haftanın Maçları Spor Programı Akşam
    18.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam

    18.00 DreamTV 2009’un Enleri Müzik Programı Akşam
    18.00 Tnt Buck Amca Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT2 Bağlantı Noktası Aktüalite Akşam

    18.30 TRT3 Indesit Avrupa Şampiyonlar Ligi Voleybol Karşılaşması Maç Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam

    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Discovery Pis İşler Belgesel Prime-time
    19.00 Show Show Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.05 Sinema Tv Mürekkep Yürek Yabancı Sinema Prime-time

    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time
    19.25 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time

    19.30 Kanal 1 Hey Canlı Magazin Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.45 DreamTV Top 50 Müzik Programı Prime-time
    19.45 Kanaltürk Acemi Prenses 2: Kraliyet Nişanı Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 24 Moğol Pinponu Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Lig TV Beş Çayı Spor Programı Prime-time

    20.00 Show Wipe Out 2 Yarışma Prime-time
    20.00 Star Yıldız Tozu Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 TRT1 Maça Doğru Spor Programı Prime-time
    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time

    20.00 NTV Atletico Madrid-Sporting (Canlı) Maç Prime-time
    20.00 Discovery Mythbusters Belgesel Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Prime-time
    20.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Prime-time
    20.05 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time

    20.20 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time
    20.25 Cine-5 Komedi Krallığı (Kolaj) Komedi-Kabare Prime-time
    20.25 TRT1 Ziraat Türkiye Kupası Maç Prime-time
    20.30 TRT3 Indesit Avrupa Şampiyonlar Ligi Voleybol Karşılaşması Maç Prime-time

    20.30 Lig TV Fenerbahçe-Galatasaray Maç Prime-time
    21.00 Kanal 7 İbo İle Güllüşah Yerli Sinema Prime-time
    21.00 Kanal 1 Bu Ara Bu Moda Magazin Prime-time
    21.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Prime-time

    21.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time

    21.00 E2 The Prisoner Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Kahraman Köpek Balto Yabancı Sinema Prime-time
    21.10 TRT2 Mevlana Aşkın Dansı Yerli Sinema Prime-time
    21.15 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Prime-time

    21.15 TV 8 Babam Romulus Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 Tnt Yeşil Kart Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 Samanyolu Büyük Buluşma Yerli Dizi Prime-time
    21.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time

    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time
    22.00 Cine-5 Ahmet Selçuk İlkan Eğlence Prime-time
    22.00 CNBC-E The Prisoner (Final) Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time

    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 E2 Tudors Yabancı Dizi Prime-time
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.10 Kanal 1 Uçan Hollandalı Yabancı Sinema Prime-time

    22.10 TRT2 Gece Aktüalite Prime-time
    22.10 Star Muhteşem Kahramanlar Yabancı Sinema Prime-time
    22.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    22.15 Lig TV İlk Yarının Süper Golleri Spor Programı Prime-time

    22.15 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.25 Sinema Tv Korkusuz Yabancı Sinema Gece
    22.25 TRT1 Maç Sonu Spor Programı Prime-time
    22.30 Show Kahramanlar (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time

    22.50 Atv 13 Yabancı Sinema Gece
    22.50 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Prime-time
    22.55 TRT1 Kupada Bugün Spor Programı Prime-time
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece
    23.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece
    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 24 Haber Haberler Gece

    23.00 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Gece
    23.00 N.Geographic Parmaklıkların Ardında Belgesel Gece
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Gece

    23.10 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.15 NTV Gündemdekiler Aktüalite Gece
    23.15 TV 8 Bir Konuşabilse Yabancı Sinema Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece Yarısı

    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.20 Cine-5 Memleket Meselesi Aktüalite Gece
    23.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Fox Al Gülüm Ver Gülüm Yarışma Gece
    23.30 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Gece
    23.30 Tnt House Yabancı Sinema Prime-time

    23.45 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Gece
    00.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Dizi Gece
    00.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.10 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Gece Yarısı
    00.20 Sinema Tv Zombilerin Şafağı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Show 6 Pas Spor Programı Gece Yarısı

    00.30 Star Prison Break Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.15 24 Ankara Masası Tartışma Gece Yarısı

    01.45 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    02.00 CNBC-E 67.Golden Globe Eğlence Gece Yarısı
    02.45 Kanal D Gökten Gelen Dehşet 2 Yabancı Sinema Sabah
    03.00 CNBC-E 67.Golden Globe (Canlı) Eğlence Gece Yarısı
    04.30 Kanal D Kızıl Yılan Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş