TV'de Bugün 17 Nisan 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 17 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 17 Nisan 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 17 Nisan 2010 Cumartesi


    06.00 Discovery American Chopper Belgesel Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah

    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 Movie Smart Son Armağan Yabancı Sinema Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Aşka Vakit Yok Yerli Sinema Sabah

    06.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    06.20 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Max Smart Feride Yerli Dizi Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Alaaddin ve Hırsızlar Kralı Çizgi Sinema Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah

    07.00 Fox Şakalamaca Eğlence Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Sabah
    07.00 Sinema Tv Alice 1 Yabancı Sinema Sabah
    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah
    07.10 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Sabah
    07.15 TRT HABER Anadolu Mayası Aktüalite Sabah
    07.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Sabah
    07.20 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Sabah

    07.25 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.45 Fox ZapZup Eğlence Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah

    08.00 Movie Smart 30 Olmadan Yabancı Sinema Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 D Çocuk Vay Canına Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    08.00 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Sabah
    08.00 Kanaltürk Carl 2 Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    08.00 Cine-5 Sabrina Çizgi Sinema Sabah

    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.15 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Sabah

    08.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.20 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah

    08.25 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.30 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 TRT1 F1 Çin Sıralama Turları Spor Programı Sabah

    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.40 Sinema Tv Unutulmaz Yılbaşı Yabancı Sinema Sabah
    08.50 Cine-5 Pocahontas Örümcek Kadın Çizgi Sinema Sabah

    09.00 Fox Uygun Adım Aşk Yerli Dizi Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah

    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 TV 8 Gülümse Sağlık Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 D Çocuk Futbolcu Çocuklar Çizgi-Film Sabah

    09.00 Max Smart Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    09.00 Show VidiVodo Eğlence Sabah
    09.00 Yeşilçam Smart Şahane Evlilik Yerli Sinema Sabah
    09.05 CNN-TÜRK Kültür Elçileri Aktüalite Sabah

    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 TRT HABER Bakış:Turizm Aktüalite Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.15 Kanaltürk Scooby Doo Siber Takip Çizgi Sinema Sabah

    09.20 NTV Sahne Klasikleri (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Artistik Futbol Spor Programı Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah

    09.45 DreamTV Dream Haber Haberler Sabah
    09.45 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    09.50 Movie Smart Batman Daima Yabancı Sinema Sabah
    10.00 D Çocuk Sevimli Ayıcıklar Çizgi-Film Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Sabah
    10.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    10.10 Max Smart Sultan Makamı Yerli Dizi Sabah

    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah
    10.25 Sinema Tv Ateş Topu Yabancı Sinema Sabah
    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Sabah
    10.40 Bloomberg HT Advocates İf Change Aktüalite Sabah

    10.45 Star Extra Extra Small Yarışma Sabah
    11.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.00 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 DreamTV GOLDFRAPP Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Lig TV Bursaspor - Gaziantepspor Maç Sabah
    11.00 D Çocuk Gökyüzü Dansçıları Çizgi-Film Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Bakış Haberler Sabah
    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.30 Max Smart Süpermarket Yarışma Sabah

    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.30 Movie Smart Films & Stars Aktüalite Sabah
    11.40 Samanyolu İki Alyans (Tekrar) Aktüalite Sabah
    11.45 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah

    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle

    12.00 Movie Smart 30 Olmadan Yabancı Sinema Öğle
    12.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Sinema Tv Nefes: Vatan Sağolsun Yerli Sinema Öğle

    12.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğle
    12.10 TRT HABER Maveraya Yolculuk Belgesel Öğle
    12.15 Atv Kültür Aşı Yemek Programı Öğle
    12.20 Universal Channel Cennetten Çıkma Yabancı Sinema Öğle

    12.20 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Öğle
    12.20 Yeşilçam Smart Bir Yabancı Yerli Sinema Öğle
    12.25 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle

    12.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    12.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle
    12.45 Lig TV Cuma Gecesi Futbolu Spor Programı Öğle
    12.50 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle

    12.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.00 TRT3 Dünya Ralli Şampiyonası Türkiye Ayağı Spor Programı Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 Kanal D Cinemania Aktüalite Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle

    13.00 D Çocuk Vay Canına Çizgi-Film Öğle
    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle
    13.10 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle

    13.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 Show Özgür Şef Aktüalite Öğle

    13.30 TRT1 Şenlik Başlıyor Aktüalite Öğle
    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.40 Max Smart Tatlı Bela Fadime Yerli Dizi Öğle
    13.45 Fox Sensiz Yaşayamam Yabancı Dizi Öğle

    13.45 Discovery Geleceğin İnşası Belgesel Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Geniş Aile Yerli Dizi Öğle

    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 Universal Channel Shania Yabancı Sinema Öğle

    14.00 Movie Smart Daha Hınzır İki Adam Yabancı Sinema Öğle
    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Sinema Tv Güneşteki Yerim Yabancı Sinema Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle

    14.10 NTV On Kadın Aktüalite Öğle
    14.10 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğle
    14.10 Star Ah Nerede Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.15 24 Lilit'in Kızkardeşleri Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    14.20 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Öğle
    14.30 TRT1 Bir Zahmet Aktüalite Öğle
    14.30 TRT HABER Gönül Makamı Aktüalite Öğle
    14.30 Show Tüp Bebeğim Aktüalite Öğleden Sonra

    14.35 Cine-5 Cinecity (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    14.40 Discovery Mühendislik Harikaları Belgesel Öğleden Sonra
    14.40 Samanyolu Sevgi Yolunun Yolcuları Belgesel Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra

    14.45 TRT1 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Spor Programı Öğleden Sonra
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Yeşilçam Smart Tamam mı Devam mı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 TRT3 F1 Çin Sıralama Turları Spor Programı Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.10 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 TRT HABER Sahne Tozu Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Gezi Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra

    15.25 NTV Prof.Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Kadınca Spor Programı Öğleden Sonra
    15.35 Discovery X-Makineler Belgesel Öğleden Sonra
    15.40 Cine-5 Türkiye Özlemi (Yeni Bölüm) Gezi Öğleden Sonra

    15.40 Universal Channel Tutsak Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Sinema Dünyası Aktüalite Öğleden Sonra
    15.50 Movie Smart Superman Dönüyor Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Max Smart Beyaz Show Eğlence Akşam Üstü
    16.00 DreamTV Yepyeni (ilk yayın) Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Akşam Üstü

    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Ezeli Rekabette Son 10 Yıl (Fenerbahçe-Beşiktaş) Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Yeni Bir Kız Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 Fox Ömre Bedel Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra

    16.15 Atv Aşk ve Ceza Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra
    16.20 Star Cümbür Cemaat Aile Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Show Macera Adası Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.30 Cine-5 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.40 Kanal D Aşk-ı Memnu (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 TRT HABER Derin Kökler Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Aktüalite Akşam Üstü

    17.00 TRT3 Formula 1 Magazin Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Sinema Tv Riviera'da Yılbaşı Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Akşam Üstü

    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü

    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Movie Smart Mesajınız Var Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.30 Universal Channel Monk : Bay Monk Teknoloji Akşam Üstü

    17.35 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam
    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam

    [​IMG]


    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam

    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam Üstü
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam Üstü
    18.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Akşam
    18.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Discovery Ardi nin Bulunuşu Belgesel Akşam Üstü
    18.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası Maç Prime-time

    18.10 Yeşilçam Smart Karanlıkta Gözlerime Bak Yerli Sinema Akşam
    18.10 NTV Pacıfıc (Kamera Arkası) Yabancı Dizi Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Küresel Oyun Tartışma Akşam

    18.15 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Akşam
    18.20 Universal Channel Monk : Bay Monk Yabancı Dizi Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam

    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.35 D Çocuk Paula'nın Yaz Tatili Çizgi-Film Akşam
    18.45 Sinema Tv Ölümcül Tuzak Yabancı Sinema Akşam

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time
    19.00 TRT HABER TRT Arşivinden Aktüalite Prime-time

    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 Lig TV Manisaspor - Galatasaray (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 D Çocuk Winx Club Çizgi-Film Akşam

    19.00 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Prime-time
    19.10 Universal Channel Monk : Bay Monk Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time

    19.30 Fox Yasemince (Tekrar) Komedi-Kabare Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time

    19.30 TRT HABER Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time
    19.30 Movie Smart Films & Stars Aktüalite Prime-time
    19.45 Kanaltürk Jess Stone: Taş Soğuğu Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Prime-time

    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.50 Samanyolu Kader Çizgisi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK İstanbul Film Festivali Ödül Töreni (Canlı) Kültür Sanat Prime-time
    20.00 Atv Adanalı Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Survivor Kızlar Erkekler Yarışma Prime-time
    20.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time

    20.00 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Prime-time
    20.00 Tnt Cenaze ve Aşk Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 TRT1 Hanımeli Sokağı Yerli Sinema Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time
    20.00 D Çocuk Vay Canına Çizgi-Film Prime-time

    20.00 Movie Smart 16 Blok Yabancı Sinema Prime-time
    20.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.35 TRT HABER Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time

    20.40 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar? Belgesel Prime-time
    20.45 Cine-5 Dövüşçü 2 : Dönüş Yolu Yabancı Sinema Prime-time
    20.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Prime-time

    20.50 Max Smart Binbir Gece Yerli Dizi Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    21.00 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    21.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Prime-time

    21.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Prime-time
    21.00 Sinema Tv Sizi Seviyorum Yerli Sinema Prime-time
    21.00 Yeşilçam Smart Üç Halka Yirmibeş Yerli Sinema Prime-time

    21.00 Yeşilçam Smart Rüyalar Gerçek Olsa Yerli Sinema Prime-time
    21.10 Bloomberg HT 60 Dakika Sohbet Prime-time
    21.15 24 Otomobil Sevdası Spor Programı Prime-time
    21.15 TV 8 İpek Yolu Çocukları Yabancı Sinema Prime-time

    21.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.30 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Prime-time
    21.30 Fox Olacak O Kadar (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time

    21.35 TRT1 Sayısal Loto Çekilişi Eğlence Prime-time
    21.40 Universal Channel Ölümcül Hata Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    22.00 Movie Smart Komplo Teorisi Yabancı Sinema Prime-time

    22.00 D Spor Aroma Voleybol Ziraat Bankası-FB Maç Prime-time
    22.00 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 E2 Five Days Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 D Çocuk Sevimli Ayıcıklar Çizgi-Film Gece

    22.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece
    22.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time
    22.00 Discovery Amerikan Kerestecileri Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.10 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Gece
    22.10 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time

    22.10 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 TRT3 Limit Yok Spor Programı Prime-time

    22.15 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.20 NTV Gece Bülteni Haberler Prime-time
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.30 Max Smart Derman Yerli Dizi Gece

    22.30 Animal Planet Balta Girmemiş Ormanlar Belgesel Prime-time
    22.40 Sinema Tv Duvarlar Arasında Yabancı Sinema Gece
    22.45 TRT1 Ferhat Göçer İle (Canlı) Müzik Programı Gece
    22.50 Cine-5 Kurtlarla Dans Yabancı Sinema Prime-time

    23.00 Show Derbiye Doğru Spor Programı Gece
    23.00 Discovery Time Warp Belgesel Prime-time
    23.00 E2 The Pasific Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 Star Çal Kalbimi Yarışma Prime-time
    23.00 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 TRT HABER Dev Kanatlar: Kara Akbaba Belgesel Gece

    23.00 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Gece
    23.00 NTV Güzel Haberler (Canlı) Sohbet Gece
    23.00 Lig TV Ezeli Rekabette Son 10 Yıl (Fenerbahçe-Beşiktaş) Spor Programı Gece
    23.10 Atv Tehlikeli Mesaj Yabancı Sinema Gece

    23.10 Universal Channel Evlilik Dışı Yabancı Sinema Gece
    23.15 CNN-TÜRK Spor Haberler Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.15 Samanyolu Ayna Gezi Gece

    23.25 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece
    23.30 Tnt Fringe Konser Gece
    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.30 TV 8 Seray Sever Ve Erkekler Sohbet Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece
    00.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Gece

    00.00 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi (Canlı) Talk Show Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 Fox It’s Show Time (Canlı) Spor Programı Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Tudors Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 Max Smart Bıçak Sırtı Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.00 Movie Smart Tanıdığım İnsanlar / People I Know Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.25 Sinema Tv Sadakatsiz Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Cine-5 Ağıt Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.30 NTV N Moda (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece
    01.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    01.20 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece Yarısı
    01.20 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.00 Show Wipeout 2 Yarışma Gece Yarısı
    02.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş