TV'de Bugün 17 Kasım Salı 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 16 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 17 Kasım Salı 2009 konusu TV'de Bugün 17 Kasım Salı 2009


    06.00 N.Geographic Olay Yeri İnceleme: Yırtıcılar: Patlayan Balina Belgesel Sabah
    06.00 24 Haber Haberler Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    06.25 TRT1 Medya Müfettişi Aktüalite Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah

    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Kanal D Düğün Şarkıcısı Yerli Dizi Prime-time
    06.40 Star Mesut Yar'la Uyan Türkiye Haberler Sabah

    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Yeni Bir Gün Aktüalite Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah

    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah

    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah

    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 CNN-TÜRK Yeni Gün Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Oyunun Gücü Belgesel Sabah

    07.10 Sinema Tv Zor Hedef Yabancı Sinema Sabah
    07.20 TRT2 İş Günü Spor Programı Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah

    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.45 TRT2 Günde Sanat Spor Programı Sabah
    07.55 TRT2 Hava Durumu Gezi Sabah
    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah

    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 Samanyolu Spor Başlıkları Haberler Sabah

    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah

    08.25 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
    08.30 24 Spor Haberler Sabah

    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.30 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    08.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah
    08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah

    08.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
    08.50 Sinema Tv Amistad Yabancı Sinema Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah

    08.55 TRT2 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör- Remziye Demirkol Aktüalite Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah

    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah

    09.20 Samanyolu Caillou Yerli Dizi Sabah
    09.30 Kanaltürk Orada Neler Oluyor? (Canlı) Magazin Sabah
    09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah

    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
    09.55 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah
    09.55 TRT2 Hava Durumu Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah
    10.00 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah
    10.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah

    10.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Loch Ness Belgesel Sabah
    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah

    10.00 Cine-5 Andynin Nesi Var? Çizgi-Film Sabah
    10.05 Habertürk Haber Masası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah

    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah
    10.15 TRT2 Haber + Spor Haberler Sabah
    10.28 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Sabah
    10.30 TRT3 TBMM-TV Advertorial Sabah

    10.30 TRT2 Anadolu'dan Aktüalite Sabah
    10.30 Cine-5 Bratz Çizgi-Film Sabah
    10.35 Habertürk Ekonomi Gündemi Ekonomi Sabah
    10.40 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Eğlence Sabah

    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah

    11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah
    11.00 Cine-5 Neşeli Günler (Canlı) Eğlence Sabah
    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah

    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.15 Samanyolu Kendi Okulumuza Doğru Yerli Dizi Sabah
    11.15 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    11.30 Sinema Tv Aile Bağları Yabancı Sinema Sabah

    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.45 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah
    11.45 TRT2 Günde Sanat Kültür Sanat Sabah
    11.55 TRT2 Hava Durumu Haberler Sabah

    12.00 Lig TV Haftanın Renkleri Spor Programı Öğle
    12.00 N.Geographic Oyunun Gücü Belgesel Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle

    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle

    12.00 CNN-TÜRK Gün Ortası Haberler Öğle
    12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle
    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Öğle

    12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
    12.30 Atv Mavi Şeker Müzik Programı Öğle
    12.30 24 2. Moderatör-Serdar Cebe Aktüalite Öğle

    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.40 Cine-5 Yanık Koza Yerli Dizi Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle

    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Güncel Aktüalite Öğle
    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle

    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.10 Sinema Tv Dayanılmaz Zulüm Yabancı Sinema Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle

    13.25 TRT1 Fragmanlar + Reklam Aktüalite Öğle
    13.30 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğle
    13.30 TRT1 Esra Ceyhan'la Hayat Kadın Programı Öğle
    13.30 Kanaltürk Ben Bir Anneyim (Canlı) Sohbet Öğle

    13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle
    13.45 Kanal D Yalnız Değilsiniz Aktüalite Öğleden Sonra
    14.00 TV 8 Gurur Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Öğle

    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 N.Geographic Yaşayan Cennetler: Kamçatka: Sibirya’da Vahşi Yaşam Belgesel Öğle

    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
    14.20 Cine-5 Diyetteyiz (Tekrar) Yarışma Öğle
    14.30 CNN-TÜRK Net'ten Haber Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 Star Aile Reisi Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.35 TRT2 Günde Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra
    14.35 Samanyolu Vicdanın Sesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.35 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    14.35 NTV Sektör Ekonomi Öğle

    14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.05 Sinema Tv Bad News Bears Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.15 Kanaltürk Cesur ve Güzel Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.15 NTV Yakın Plan Aktüalite Öğleden Sonra

    15.20 TV 8 Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Sağlık Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Trabzonspor-Beşiktaş Maç Öğleden Sonra
    15.40 CNN-TÜRK Hürriyet Treni Aktüalite Öğleden Sonra

    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    16.00 24 3. Moderatör-Bahar Feyzan Aktüalite Akşam Üstü
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü
    16.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Akşam Üstü
    16.00 TV 8 Şöhret Yolunda Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü

    16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Aktüalite Akşam Üstü
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
    16.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.15 Fox Yemin (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Akşam Üstü
    16.30 Star Şaşırtmali Eğlence Akşam Üstü
    16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.35 NTV Dünya Bunu Konuşuyor Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.50 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü

    17.00 TV 8 Akşama Doğru Nükhet Duru Sohbet Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 TRT1 Denizler İmparatoru Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Sinema Tv Anestezi Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.15 Cine-5 Nası' Olacak Bu İş Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Açık Hat Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Akşam Üstü
    18.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Akşam Üstü
    18.00 N.Geographic Sırtlanlar: Kraliçelerin Mücadelesi Yabancı Sinema Akşam

    [​IMG]


    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam

    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Akşam
    18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNBC-E Las Vegas Yabancı Dizi Akşam
    18.15 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Akşam Üstü

    18.30 DreamTV T-Rap Müzik Programı Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam

    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Baba Haber Bülteni Eğlence Akşam
    18.45 Sinema Tv Okuyucu Yabancı Sinema Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 NTV Haberler Haberler Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam
    19.00 TRT2 Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
    19.10 TRT2 Medya Müfettişi Aktüalite Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam

    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.35 TRT2 Parantez Aktüalite Prime-time

    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.35 Habertürk Ekonomi Akşam Haberleri Ekonomi Prime-time
    19.40 Samanyolu 4. Osman Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Prime-time

    19.45 Kanaltürk Asker Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
    19.55 TRT1 Ayrılık Yerli Dizi Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam

    19.55 TRT2 Yemyeşil Aktüalite Prime-time
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Fox Ömre Bedel (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Bu Kalp Seni Unutur Mu? Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Papatyam Yerli Dizi Prime-time

    20.00 N.Geographic Buzulların Son Dinozorları Belgesel Prime-time
    20.00 NTV Basın Odası (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.00 Habertürk Teke Tek (Canlı) Aktüalite Prime-time
    20.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 Atv Canım Ailem Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Aktüalite Prime-time
    20.00 Kanal D Geniş Aile Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Lig TV Şansal Büyüka İle Dobra Dobra Tartışma Prime-time

    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.15 TV 8 Pinokyo Yabancı Sinema Prime-time
    20.20 24 Güzel Oyun Aktüalite Prime-time
    20.25 Cine-5 Mehmet Altan'la Günün Yorumu Haberler Prime-time

    20.30 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    20.40 24 Söz Kampüsten İçeri Aktüalite Prime-time
    20.40 Cine-5 Diyetteyiz Yarışma Prime-time
    21.00 Discovery Los Angeles İnşaatçıları Belgesel Prime-time

    21.00 N.Geographic Hayden Turner’la Vahşi Yaşam: Flamingolar Belgesel Prime-time
    21.00 Sinema Tv Kadri’nin Götürdüğü Yere Git Yerli Sinema Prime-time
    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Kanal 7 Kurtlar Vadisi Yerli Dizi Prime-time

    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 TV 8 Spor Haberler Prime-time
    21.10 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Prime-time

    21.10 TRT2 Açılar Tartışma Prime-time
    21.15 Tnt İlk Canilik Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Kanal 1 Hey Canlı Magazin Prime-time
    21.40 TRT1 Bahar Dalları Yerli Dizi Prime-time

    21.45 Kanaltürk Duyduk Duymadık (Canlı) Magazin Prime-time
    22.00 Kanal D Küçük Kadınlar Yerli Dizi Prime-time
    22.00 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E Tatlı Hayaller Yabancı Sinema Prime-time

    22.00 N.Geographic Çitalar: Herşeye Rağmen... Belgesel Prime-time
    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    22.00 Habertürk 1 Gün Aktüalite Prime-time

    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.10 Star Jack Hunter Kayıp Hazine Yabancı Sinema Gece
    22.15 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time
    22.20 Atv Kış Masalı (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time

    22.20 Cine-5 Tam Zamanında Yabancı Sinema Prime-time
    22.30 Show Yemekteyiz Yarışma Prime-time
    22.30 TV 8 Johnny Mnemonic Yabancı Sinema Gece
    22.30 Lig TV Günün Konuğu Spor Programı Prime-time

    22.45 Fox Bir Zamanlar Meksika'da Yabancı Sinema Prime-time
    22.50 Sinema Tv Amerikan Güzeli Yabancı Sinema Gece
    23.00 DreamTV Advanced Müzik Programı Prime-time
    23.00 TRT3 Süper Spor Spor Programı Prime-time

    23.00 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Canlı) Sohbet Gece
    23.00 N.Geographic Kusursuz Katiller: Hindistan Belgesel Gece
    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece

    23.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Gece
    23.00 24 Moderatör Gece Haberler Gece
    23.15 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Gece
    23.25 TRT1 Nasılsınız Tartışma Gece

    23.30 TRT2 Sınırlar ve İnsanlar Kültür Sanat Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Gece
    23.30 Kanaltürk Merkez Siyaset Tartışma Gece

    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    23.55 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Gece
    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı

    00.20 Cine-5 Tele Futbol (Canlı) Spor Programı Gece Yarısı
    00.20 Star Prison Break Yabancı Dizi Gece
    00.30 Show Dev Ahtapot Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Gece Yarısı

    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
    01.00 Kanal D Aşkım İçin Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Gece Yarısı
    02.00 Star Uğur Dündar'la Star Haber Haberler Gece Yarısı

    03.00 Kanal D Kurtuluş Planı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    04.30 Kanal D Yumurcak Veda Yerli Sinema Sabah
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş