TV'de Bugün 17 Ekim 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 16 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 17 Ekim 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 17 Ekim 2010 Pazar


    06.00 Star Temel Reis Çizgi-Film Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.05 TRT1 Çılgın Kanal Yerli Dizi Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.50 Cine-5 Üç Ayının Hikayesi Çizgi Sinema Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 Fox Çakıl Taşları (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.10 Habertürk Öteki Gündem (Tekrar) Tartışma Sabah

    07.20 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah

    07.50 TRT1 Yerden Yüksek Yerli Dizi Sabah
    08.00 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah
    08.00 Kanaltürk Tıny Toons Çizgi Sinema Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah

    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    08.15 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.25 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Sabah

    08.25 TRT HABER Anadolu´da Zaman Aktüalite Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Sabah
    08.35 Atv Patito Feo Yabancı Dizi Sabah

    08.40 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanaltürk Ölünceye Kadar Yerli Sinema Sabah
    08.45 TRT3 Avrasya Maratonu Spor Programı Sabah
    09.00 Fox Barbie Mariposa Yabancı Sinema Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Go Deigo Go Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.05 Cine-5 Ormanın Kitabı Çizgi Sinema Sabah

    09.10 TRT1 Tolga Abi İle Büyüklere Çocuk Programı Sabah
    09.10 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Efes Pilsen Blues Festivali Belgeseli Belgesel Sabah

    09.15 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu Hafta Ekonomi Sabah
    09.20 Atv Avrupa Yakası (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    09.30 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    09.30 TV 8 Yeni Enerji Aktüalite Sabah
    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    09.50 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.05 TRT1 Tennessee´nin Dostu Yabancı Sinema Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.30 TV 8 Mevzuhal Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.45 Fox Intercities Şehirler Yarışıyor Yarışma Sabah

    10.45 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman ki (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.50 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    10.50 Samanyolu İyi Seyirler Aktüalite Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah

    11.00 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah
    11.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Sabah
    11.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.05 Cine-5 Hababam Taburu Yerli Sinema Sabah
    11.10 Habertürk Yaşadığın Şehir Aktüalite Sabah
    11.30 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah

    11.50 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle

    12.00 CNBC-E Icarly Yabancı Dizi Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge (Tekrar) Tartışma Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    12.00 TRT3 Ring Spor Programı Öğle
    12.00 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle

    12.10 Lig TV Maraton Spor Programı Öğle
    12.10 Habertürk Kıyıdan Aktüalite Öğle
    12.15 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle

    12.30 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Öğle
    12.35 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle

    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğleden Sonra

    13.00 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.05 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    13.15 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.15 TRT3 Cajasol-Meridiano Alicante Maç Öğle

    13.15 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    13.20 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    13.25 TRT1 Bank Asya 1. Lig Günlüğü Spor Programı Öğle
    13.25 Cine-5 Kısa Metraj Kültür&Sohbet Öğle

    13.30 Fox Cagliari- Inter (Canlı) Maç Öğle
    13.30 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğle
    13.55 TRT1 Boluspor- Denizlispor Maç Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle

    14.00 Kanal 7 İkbal le Diyar Diyar Kadın Programı Öğle
    14.00 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle

    14.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.10 NTV Doğrudan Siyaset Tartışma Öğle

    14.10 Habertürk Fihrist Aktüalite Öğle
    14.15 TRT HABER Türkiye´den Doktor Geldi Aktüalite Öğle
    14.15 Samanyolu Güz Gülleri (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle

    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.30 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.30 Star Umut Yolcuları (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.30 TRT3 Cajasol-Meridiano Alicante Maç Öğle

    14.30 TV 8 Ley-Ley-La Aktüalite Öğle
    14.30 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Öğle
    14.45 Cine-5 Filmler ve Müzikler Müzik Programı Öğleden Sonra
    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra

    15.00 TRT1 Boluspor- Denizlispor Maç Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Veronica Mars Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 24 Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Check-UP Sağlık Öğleden Sonra

    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 TRT HABER Suç Dosyası Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra

    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TRT3 Limit Yok Spor Programı Öğleden Sonra

    15.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Kasımpaşa-Trabzonspor (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    15.30 Fox Öğretmen Kemal (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.40 Kanal 7 Küçük Semazen Yerli Dizi Akşam Üstü

    15.45 Show Lale Devri (Tekrar) Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.45 Tnt Hornblower Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Mirgün Cabas İle Her Şey (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Sezercik Yavrum Benim Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.15 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 24 Aktivist Aktüalite Öğleden Sonra
    16.20 TRT3 Kaiserslautern-E.Frankfurt Spor Programı Öğleden Sonra

    16.20 Atv Gönülçelen (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 24 Libero Belgesel Öğleden Sonra
    16.30 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Öğleden Sonra
    16.30 TV 8 Komedi Dükkanı (Tekrar) Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    16.40 Kanal D Fatmagül ün Suçu Ne? (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.45 Star Afacanlar Kampta Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Ghost Whisperer Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü

    17.10 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Gönül Makamı Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Akşam Üstü
    17.25 NTV Banu Güven İle Artı Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 TRT3 Kaiserslautern-E.Frankfurt Maç Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Akşam
    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 24 Kafa Dengi Tartışma Akşam Üstü
    17.50 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    17.50 Samanyolu Belgesel Belgesel Akşam
    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam Üstü

    [​IMG]

    17.55 Cine-5 Hababam Taburu Yerli Sinema Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E The New Adventures Of Old Christine Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 TV 8 Belçika-Avusturya (Tekrar) Maç Akşam
    18.00 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Akşam

    18.00 E2 Cold Case Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    18.10 NTV Tarih Konuşmaları Tartışma Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT3 Hoffenheim-B.Mönchengladbach Maç Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Akşam

    18.30 Tnt October Road Yabancı Dizi Akşam
    18.30 CNBC-E Hot In Cleveland Yabancı Dizi Akşam
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time

    19.00 Lig TV Galatasaray-MKE Ankaragücü (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 24 Haber Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.05 Habertürk Demokratik Açılım Tartışma Prime-time
    19.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Prime-time

    19.25 TRT1 Çaykur Rizespor A.Ş.-Giresunspor Maç Prime-time
    19.30 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.30 TRT3 Hoffenheim-B.Mönchengladbach Maç Prime-time

    19.30 24 Kırmızı Halı Aktüalite Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    19.50 Kanaltürk Medyatip Komedi-Kabare Prime-time
    19.50 Samanyolu Kollama (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time

    20.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    20.00 Tnt Sky Captain Ve Yarının Dünyası Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 Show Var Mısın Yok Musun Yarışma Prime-time

    20.00 Star Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Yerli Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Gölgede Muhabbet (Canlı) Sohbet Prime-time
    20.15 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time

    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.30 TRT3 Avrasya Maratonu Spor Programı Prime-time
    20.30 TRT1 Çaykur Rizespor A.Ş.-Giresunspor Maç Prime-time
    20.30 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time

    20.45 Cine-5 Katil Komşum Geri Döndü Yabancı Sinema Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 E2 Nip/Tuck Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Kanal 7 İzzet Yıldızhan Show Eğlence Prime-time

    21.00 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time
    21.15 TV 8 Yeni Dünya Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Prime-time
    21.20 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Prime-time

    21.30 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    21.30 24 İsimsiz Kahramanlar Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.00 E2 Mad Men Yabancı Dizi Prime-time

    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time

    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.05 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.15 Show Deli Saraylı (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Prime-time

    22.30 Kanal D Küçük Sırlar (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    22.30 TRT HABER Kuruluş Yerli Sinema Prime-time
    22.40 Cine-5 Sıradışı İşler Belgesel Prime-time
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece

    23.00 E2 It's Always Sunny In Philadelphia Yabancı Dizi Gece
    23.00 NTV Yakın Plan (Tekrar) Aktüalite Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Gece

    23.00 Atv Aşk ve Ceza (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.10 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Gece
    23.10 Samanyolu İyi Seyirler Aktüalite Gece
    23.15 Star Gecekondu Eğlence Gece

    23.30 Fox Osmantan Erkır TV (Canlı) Talk Show Gece
    23.30 TV 8 Her Şey Futbol Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 24 Futbol 7/24 Spor Programı Gece

    23.30 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    23.30 Kanal 7 Hazret-i Meryem Yerli Dizi Prime-time
    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    23.50 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Gece

    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Spartacus Yabancı Dizi Gece
    00.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.00 Lig TV Galatasaray-MKE Ankaragücü Maç Gece Yarısı
    00.05 Habertürk Hoş Beş İki (Canlı) Spor Programı Gece Yarısı
    00.15 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    00.30 Show Red Bull X-Fighters- Truva Yarışma Gece

    00.30 Star Full Ekran Talk Show Gece Yarısı
    00.45 Kanal D Kral Çıplak Talk Show Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.00 Kanaltürk Medyatip (Tekrar) Komedi-Kabare Gece Yarısı

    01.00 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece
    01.10 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Gece Yarısı
    01.10 Atv Kılıç Günü (Yerli Dizi) Yerli Dizi Gece
    01.15 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı

    01.20 Cine-5 Araba Takibi (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Ölümcül Virüs Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş