TV'de Bugün 17 Şubat 2010 Çarşamba

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 17 Şubat 2010 Çarşamba konusu TV'de Bugün 17 Şubat 2010 Çarşamba


    06.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.15 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah

    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah

    06.30 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal D Asi Yerli Dizi Sabah

    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah
    06.55 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah

    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah

    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah

    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah
    07.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah

    07.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah

    08.00 N.Geographic Çocuklar Çiftlikte Belgesel Sabah
    08.00 Samanyolu Spor Başlıkları Haberler Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah

    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.25 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah

    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah

    08.40 Sinema Tv Anestezi Yabancı Sinema Sabah
    08.45 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    08.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah

    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah

    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah
    09.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah

    09.10 TRT1 Koçum Benim Yerli Dizi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah

    09.20 Samanyolu Caillou Yerli Dizi Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah
    09.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah

    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
    09.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Samanyolu Tarık ve Diğerleri Yerli Dizi Sabah
    10.00 N.Geographic Hayat bir Yolculuktur! Belgesel Sabah
    10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah

    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.00 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah

    10.00 Cine-5 Emine Beder'le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah
    10.00 Bloomberg HT Sıcağı Sıcağına Aktüalite Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.05 Habertürk Haber Masası Haberler Sabah

    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah
    10.10 Sinema Tv Hayalet Şehir Yabancı Sinema Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.30 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah

    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Cine-5 Bizden Biri (Tekrar) Magazin Sabah
    11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah

    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah
    11.00 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.15 Samanyolu İki Alyans Yarışma Sabah

    11.20 TRT2 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah
    11.30 Bloomberg HT Zile Doğru Aktüalite Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah

    11.45 Kanaltürk Patron Kim Yerli Dizi Sabah
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Aktüalite Öğle
    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Gün Ortası Haberler Öğle

    12.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle

    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 Sinema Tv Mumya Yabancı Sinema Öğle
    12.00 Lig TV Futbol Zirvesi Spor Programı Öğle

    12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle
    12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle
    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle

    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Atv Mavi Şeker Müzik Programı Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle

    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle

    12.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle
    13.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle

    13.00 CNN-TÜRK Güncel Aktüalite Öğle
    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Bloomberg HT Devre Arası Aktüalite Öğle

    13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 TRT1 Esra Ceyhan'la Hayat Kadın Programı Öğle

    13.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra

    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Öğle

    14.00 TV 8 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.10 Sinema Tv Turnuva Yabancı Sinema Öğle

    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
    14.30 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    14.45 Samanyolu Vicdanın Sesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Çocuklar Çiftlikte Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra

    15.15 NTV Yakın Plan Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Kanaltürk Sibel Alem Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.30 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Aktüalite Akşam Üstü
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.00 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra

    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo:Kate Winslet Yabancı Sinema Öğleden
    Sonra
    16.00 Lig TV Kadınca Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
    16.10 Star Birimiz Hepimiz İçin Eğlence Akşam Üstü

    16.15 Fox Dadı Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.15 TRT1 Muhteşem Kraliçe Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Aktüalite Akşam Üstü

    16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.50 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü

    17.00 TV 8 Akşama Doğru Nükhet Duru Sohbet Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Akşam Üstü

    17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
    17.00 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Okuyucu Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Denizanası İstilası Belgesel Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Beş Çayı Spor Programı Akşam Üstü
    17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü

    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü

    [​IMG]


    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Gülin Demirkaya İle HT Gündem Aktüalite Akşam
    18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam
    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam

    18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam
    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.00 Cine-5 Başka Yerde Yok (Canlı) Eğlence Akşam

    18.10 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Nefise Karatay ile Afiş Aktüalite Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 NTV Gece Gündüz (Canlı) Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam

    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
    18.50 CNBC-E Leverage (Tekrar) Yabancı Dizi Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Prime-time
    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time

    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 TV 8 Erken Baskı Kültür Sanat Prime-time

    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
    19.05 Sinema Tv Mumya Dönüyor Altyazılı Yabancı Sinema Prime-time
    19.10 TRT2 Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time

    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.30 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Prime-time
    19.30 TRT2 Kültür Sanat Kültür Sanat Prime-time

    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 Kanaltürk Kaçacak Yer Yok Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
    19.50 Samanyolu İki Alyans Yarışma Prime-time
    19.55 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
    20.00 Fox Yasemince (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Prime-time
    20.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 N.Geographic Atlantik için Savaş Belgesel Prime-time
    20.00 NTV Günlerin Getirdiği Aktüalite Prime-time
    20.00 TRT3 Vancover Kış Olimpiyat Oyunları Özel Spor Programı Prime-time
    20.00 Habertürk Karşıt Görüş (Canlı) Tartışma Prime-time

    20.00 Lig TV Futbol Life (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time

    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.10 24 Sanat Takibi Aktüalite Prime-time
    20.25 TRT2 Medya Müfettişi Aktüalite Prime-time

    20.30 24 Açık Görüş Tartışma Prime-time
    20.30 Cine-5 Mehmet Altan'la Günün Yorumu Haberler Prime-time
    20.35 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.40 Cine-5 Artı Magazin Magazin Prime-time

    20.45 Lig TV Avrupa’dan Futbol (Fransa) Spor Programı Prime-time
    20.50 TRT3 Vancover Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Sinema Tv Angela'nın Külleri Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time
    21.10 Samanyolu Kollama Yerli Dizi Prime-time

    21.10 TRT2 Büyüteç Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Köpek Problemi Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Prime-time
    21.30 Cine-5 İtalyan İşi Yabancı Sinema Prime-time

    21.45 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Prime-time
    21.45 DreamTV 4x4 Müzik Programı Prime-time
    21.55 TRT1 Herkes İçin Adalet Aktüalite Prime-time
    22.00 CNBC-E Son Yeni Yıl Yabancı Sinema Prime-time

    22.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
    22.00 DreamTV Yüxexes (Canlı) Müzik Programı Prime-time

    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time
    22.25 TRT2 Karadenizin Değişen ve Gelişen Yüzü:Trabzon Belgesel Prime-time

    22.45 Fox Bizden Kaçmaz (Canlı) Magazin Gece
    23.00 N.Geographic Büyük Yarış Belgesel Gece
    23.00 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece

    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.05 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece

    23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Gece
    23.15 TV 8 Bunu Konuşalım Tartışma Gece
    23.30 Lig TV Hakemin Dünyası Spor Programı Gece
    23.30 Sinema Tv Ölüm Bekçisi Yabancı Sinema Gece

    23.30 Kanaltürk Medyatik (Canlı) Sohbet Gece
    23.30 TRT1 Ormandaki Casus: Kaplan Yabancı Sinema Gece
    23.30 TRT2 Göç Doğuya Aktüalite Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Gece
    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
    23.40 Cine-5 Veresiye Defteri (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece

    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.15 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    00.30 CNBC-E The Simpsons Çizgi Sinema Gece Yarısı

    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
    01.10 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Gece Yarısı
    01.10 Sinema Tv Büyük Aşk Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.45 Fox Analia (Yeni Bölüm) Yabancı Dizi Gece Yarısı

    02.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş