TV'de Bugün 16 Kasım Pazartesi 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 16 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 16 Kasım Pazartesi 2009 konusu TV'de Bugün 16 Kasım Pazartesi 2009


    06.00 N.Geographic Dünyanın En Tehlikeli Hayvanları: Kentlerin Yırtıcıları Belgesel Sabah
    06.00 24 Haber Haberler Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    06.25 TRT1 Medya Müfettişi Aktüalite Sabah
    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah

    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Sinema Tv Inside The Actors Studio: Yabancı Sinema Sabah
    06.30 Kanal D Düğün Şarkıcısı Yerli Dizi Prime-time

    06.40 Star Mesut Yar'la Uyan Türkiye Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Yeni Bir Gün Aktüalite Sabah
    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah

    07.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah

    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah

    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 CNN-TÜRK Yeni Gün Haberler Sabah
    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah

    07.20 TRT2 İş Günü Spor Programı Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    07.30 Sinema Tv Dante Yanardağı Yabancı Sinema Prime-time
    07.30 Cine-5 Gurbet Kadını Yerli Dizi Sabah
    07.45 TRT2 Günde Sanat Spor Programı Sabah
    07.55 TRT2 Hava Durumu Gezi Sabah

    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah

    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah
    08.00 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
    08.00 Samanyolu Spor Başlıkları Haberler Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah

    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.15 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.30 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    08.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah

    08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
    08.30 24 Spor Haberler Sabah

    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    08.55 TRT2 Hava Durumu Haberler Sabah

    09.00 24 1. Moderatör- Remziye Demirkol Aktüalite Sabah
    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 N.Geographic Yaşayan Cennetler: Kanyonlar Diyarı: Vahşi Batı Belgesel Sabah
    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah

    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah
    09.05 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah

    09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.25 Sinema Tv Sabun Köpüğü Yabancı Sinema Sabah
    09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah

    09.30 Kanaltürk Orada Neler Oluyor? (Canlı) Magazin Sabah
    09.30 Cine-5 Andynin Nesi Var? Çizgi-Film Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah

    09.55 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah
    09.55 Cine-5 Bratz Çizgi-Film Sabah
    09.55 TRT2 Hava Durumu Aktüalite Sabah
    10.00 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah
    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 N.Geographic Muhteşem Afrika: Doğa Muhafızları Belgesel Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    10.05 Habertürk Haber Masası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah

    10.15 TRT2 Haber + Spor Haberler Sabah
    10.30 TRT2 Anadolu'dan Aktüalite Sabah
    10.35 Habertürk Ekonomi Gündemi Ekonomi Sabah
    10.40 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Eğlence Sabah

    10.40 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    10.55 Sinema Tv Miami Vice Yabancı Sinema Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah
    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.15 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    11.15 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah

    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.45 TRT2 Günde Sanat Kültür Sanat Sabah
    11.45 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah
    11.55 TRT2 Hava Durumu Haberler Sabah

    11.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Sabah
    12.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle

    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle

    12.00 CNN-TÜRK Gün Ortası Haberler Öğle
    12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle
    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
    12.30 Atv Mavi Şeker Müzik Programı Öğle

    12.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Öğle
    12.30 24 2. Moderatör-Serdar Cebe Aktüalite Öğle
    12.40 Cine-5 Yanık Koza Yerli Dizi Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle

    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Güncel Aktüalite Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    13.00 Sinema Tv Goemon Yabancı Sinema Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle

    12.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Öğle
    12.30 24 2. Moderatör-Serdar Cebe Aktüalite Öğle
    12.40 Cine-5 Yanık Koza Yerli Dizi Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle

    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Güncel Aktüalite Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    13.00 Sinema Tv Goemon Yabancı Sinema Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle

    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
    14.30 CNN-TÜRK Net'ten Haber Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 Star Aile Reisi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.35 TRT2 Günde Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra

    14.35 Samanyolu Vicdanın Sesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.35 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    14.35 NTV Sektör Ekonomi Öğle
    14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    14.45 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Muhteşem Afrika: Doğa Muhafızları Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 Sinema Tv Köşe Başındakiler Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.15 NTV Yakın Plan Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 Kanaltürk Cesur ve Güzel Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.20 TV 8 Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Sağlık Öğleden Sonra
    15.30 TRT3 17 Yaş Altı Dünya Futbol Şampiyonası Finali Spor Programı Öğleden Sonra

    15.40 CNN-TÜRK Hürriyet Treni Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 24 3. Moderatör-Bahar Feyzan Aktüalite Akşam Üstü

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü
    16.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Akşam Üstü
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü

    16.00 TV 8 Şöhret Yolunda Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Aktüalite Akşam Üstü
    16.00 N.Geographic Amazon Timsahları Belgesel Öğleden Sonra
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü

    16.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 Fox Yemin (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Akşam Üstü

    16.30 Star Şaşırtmali Eğlence Akşam Üstü
    16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.35 Cine-5 Hayret Bir Şey Komedi-Kabare Akşam Üstü
    16.35 NTV Dünya Bunu Konuşuyor Aktüalite Akşam Üstü

    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.50 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    17.00 TV 8 Akşama Doğru Nükhet Duru Sohbet Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 TRT1 Denizler İmparatoru Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Muhteşem Yılan Belgesel Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.15 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.20 Cine-5 Andynin Nesi Var? Çizgi-Film Akşam Üstü

    17.30 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Açık Hat Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Akşam Üstü
    18.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Akşam Üstü
    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam

    [​IMG]

    18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam

    18.00 Cine-5 Bratz Çizgi Sinema Akşam
    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Akşam

    18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNBC-E Las Vegas Yabancı Dizi Akşam
    18.15 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Akşam Üstü
    18.25 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam

    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam

    18.45 Kanal D Koca Kafalar Baba Haber Bülteni Eğlence Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 NTV Haberler Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam

    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam
    19.00 TRT2 Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
    19.00 N.Geographic Jaguar Serüvenleri: Bölüm 3 Belgesel Prime-time

    19.05 Sinema Tv Uçuş 93 Yabancı Sinema Prime-time
    19.10 TRT2 Medya Müfettişi Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam

    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.35 Habertürk Ekonomi Akşam Haberleri Ekonomi Prime-time

    19.35 TRT2 Parantez Aktüalite Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Prime-time
    19.40 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time

    19.45 Tnt Lost Yabancı Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk İyilik Yap İyilik Bul Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 TRT2 Yemyeşil Aktüalite Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time

    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.00 CNBC-E Two A Half Men Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Kapalı Çarşı Yerli Dizi Gece Yarısı
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time

    20.00 24 Zararsız Adam 1 Belgesel Prime-time
    20.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
    20.00 Show Ezel Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Gece

    20.00 Fox Yaş 15 (Canlı) Yarışma Prime-time
    20.00 N.Geographic Sıradışı Dinozorlar Belgesel Prime-time
    20.00 NTV Spor Aşkı (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.00 Habertürk Sansürsüz (Canlı) Tartışma Prime-time

    20.10 TRT3 FIFA 2010 Spor Programı Prime-time
    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Prime-time
    20.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Prime-time

    20.30 TRT1 TRT Müzik Gala Gecesi Müzik Programı Prime-time
    20.30 TRT2 Medya Müfettişi Tartışma Prime-time
    21.00 N.Geographic Hayden Turner’la Vahşi Yaşam: Gri Balinalar Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 E2 Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Aile Bağları Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 DreamTV Sadece Türkçe Müzik Programı Prime-time
    21.00 Kanal 7 Muhabbet Kapısı Sohbet Prime-time

    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 TV 8 Spor Haberler Prime-time
    21.10 TRT2 İşin Doğrusu Sohbet Prime-time

    21.15 24 Takım Oyunu Spor Programı Prime-time
    21.15 Tnt Onunla Bir Gece Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Sohbet Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Prime-time

    22.00 DreamTV Hayal Sahnesi Müzik Programı Prime-time
    22.00 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Prime-time
    22.00 Star Ong Bak Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time

    22.00 TRT3 Orhan Ayhan'la Spor Yorum Spor Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Kaplanın Kaçışı Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk 1 Gün Aktüalite Prime-time
    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time

    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.10 Atv Kasaba Yerli Dizi Prime-time
    22.15 Kanaltürk Son Kale (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.15 TV 8 Çılgın Kardeşler Yabancı Sinema Gece

    22.30 TRT3 Spor Dünyası Spor Programı Prime-time
    22.40 Sinema Tv Amistad Yabancı Sinema Prime-time
    22.45 Kanal D Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.45 DreamTV 4x4 Müzik Programı Gece

    23.00 DreamTV T-Rock Müzik Programı Gece
    23.00 Show Yemekteyiz Yarışma Gece
    23.00 Cine-5 Yakın Takip (Yeni Bölüm) Magazin Prime-time
    23.00 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Canlı) Sohbet Prime-time

    23.00 N.Geographic Olay Yeri İnceleme: Yırtıcılar: Patlayan Balina Belgesel Gece
    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Gece

    23.00 24 Moderatör Gece Haberler Gece
    23.05 TRT1 Enine Boyuna Aktüalite Gece
    23.15 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Gece
    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece

    23.30 TRT2 Maveraya Yolculuk Sohbet Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 NTV Haberin Var mı? (Tekrar) Yarışma Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece

    23.55 Fox Fox Futbol Spor Programı Gece
    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
    00.00 Star Arena Haberler Gece Yarısı
    00.30 Atv Deşifre Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Gece Yarısı
    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
    01.00 Show Sadece Bir Öpücük Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.15 Kanal D Muhabbet Kralı Eğlence Gece Yarısı

    01.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Gece Yarısı
    02.00 Star Uğur Dündar'la Star Haber Haberler Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş