TV'de Bugün 16 Eylül 2010 Perşembe

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 15 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 16 Eylül 2010 Perşembe konusu TV'de Bugün 16 Eylül 2010 Perşembe

    06.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Sabah
    06.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    06.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah

    06.00 D Çocuk Jakers Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Sevginin Böylesi Yerli Sinema Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında Yerli Dizi Sabah

    06.00 Tnt Hero 108 Yabancı Dizi Sabah
    06.30 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    06.30 Max Smart Aynalı Tahir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah

    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah

    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    06.50 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    07.00 TRT HABER Sabah Ana Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah

    07.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    07.00 Star Tatlı Bela Fadime Yerli Dizi Prime-time
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Habertürk Günden Önce Haberler Sabah

    07.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah

    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 Discovery Hünerli Makineler Belgesel Sabah

    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Yeşilçam Smart Kader Bu Yerli Sinema Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Alen Force Çizgi-Film Sabah

    07.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Sabah
    07.45 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah
    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah

    08.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Sabah
    08.00 Max Smart Bizim Aile Yerli Dizi Sabah
    08.00 TRT HABER Sabah Haber Gazete Haberler Sabah
    08.05 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah

    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah

    08.30 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah

    08.30 Bloomberg HT Sabah Raporu Haberler Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.40 Tnt Fraiser Çizgi-Film Sabah
    08.45 Kanaltürk 2.Sayfa Magazin Sabah

    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Başak Şengül ile Gün Başlıyor Haberler Sabah
    09.00 TRT1 Ayrılsak da Beraberiz Yerli Dizi Sabah

    09.00 Show Herkes İçin Sağlık Sağlık Sabah
    09.00 D Çocuk Futbolcu Çocuklar Çizgi-Film Sabah
    09.00 Yeşilçam Smart Yapışık Kardeşler Yerli Sinema Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah

    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    09.00 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah
    09.00 Star Papatyam Yerli Dizi Sabah

    09.00 Max Smart Bütün Çocuklarım Yerli Dizi Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Sabah
    09.10 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Sabah

    09.10 Atv Patito Feo Yabancı Dizi Sabah
    09.15 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.15 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    09.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Sabah

    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    09.30 Cine-5 Kuantum Takımı Çizgi-Film Sabah
    09.30 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah

    09.40 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.50 Tnt Hope & Faith Yabancı Dizi Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3'e Geçiş Advertorial Sabah

    10.00 N.Geographic Atlantik için Savaş Belgesel Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 Samanyolu Calliou Yerli Dizi Sabah
    10.00 Fox Intercities Şehirler Yarışıyor Yarışma Sabah
    10.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Sabah
    10.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Sabah

    10.00 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah

    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah
    10.15 Kanaltürk Arım Balım Peteğim Kadın Programı Sabah
    10.15 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah

    10.15 TRT1 Ah Kalbim Yerli Dizi Sabah
    10.15 Star İki Aile Yerli Dizi Sabah
    10.25 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    10.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Sabah

    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.30 TV 8 Plates Sağlık Sabah
    10.30 Max Smart Genco Yerli Dizi Sabah
    10.30 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah

    10.30 Kanal 7 Ezgi ile Yaz Sabahı Aktüalite Sabah
    10.40 Cine-5 Çapkın Yerli Dizi Sabah
    10.40 Yeşilçam Smart Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah

    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Sabah

    11.05 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah
    11.10 Yeşilçam Smart Kuvvetin Ötesi Yerli Sinema Sabah
    11.10 Lig TV Stat Işıkları Spor Programı Sabah

    11.15 Show Deryalı Günler Kadın Programı Sabah
    11.15 TV 8 Ebruli Sağlık Sabah
    11.20 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah

    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah
    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    12.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle

    12.00 CNN-TÜRK Serdar Cebe ve Seda Öğretir ile Bugün Haberler Öğle
    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle
    12.00 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Öğle
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle

    12.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle

    12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle
    12.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğle
    12.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    12.00 TRT HABER Öğle Ana Haber Haberler Öğle

    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Öğle Gündemi Haberler Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle

    12.45 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle
    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle

    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Max Smart Son Bahar Yerli Dizi Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    13.00 E2 Gossip Girl Yabancı Dizi Öğle
    13.10 Lig TV Fenerbahçe-Beşiktaş Spor Programı Öğle
    13.10 TRT HABER 45 Dakika Aktüalite Öğle
    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle

    13.10 Cine-5 Kınalı Kar Yerli Dizi Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.30 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.30 TRT1 Muhteşem Kraliçe Yabancı Dizi Öğle
    14.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle

    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğle
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra

    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 TRT3 Denizlispor-Ç.Rizespor Maç Öğle
    14.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğle
    14.05 Bloomberg HT Reel Gündem Ekonomi Öğle

    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle
    14.15 Kanal D Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.30 CNN-TÜRK Dış Haber Haberler Öğle
    14.30 Bloomberg HT Reel Gündem Ekonomi Öğleden Sonra

    14.30 Yeşilçam Smart Hasret Acısı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Öğleden Sonra
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğleden Sonra

    15.00 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 Show Doktorlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.08 Bloomberg HT Kariyer Rehberi Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Mythbusters Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra

    15.15 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.15 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Öğleden Sonra
    15.15 TV 8 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.20 Max Smart Smart Kültür Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra

    15.25 Atv Sen Harikasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.30 Yeşilçam Smart Bir Aşkın Bittiği Yer Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.30 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.45 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Öğleden Sonra

    15.50 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra

    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    16.05 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğleden Sonra

    16.10 Lig TV Futbol Life Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 Atv Avrupa Yakası Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.20 Star Dürüye'nin Güğümleri (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.20 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Eğitim Öğleden Sonra

    16.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü
    16.30 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Akşam Üstü

    16.40 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Fox Aşkın Peşinde Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.45 TRT1 Kim Bilecek Yarışma Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.50 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Öğleden Sonra
    17.00 N.Geographic Gergedanın Dönüşü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Akşam Üstü

    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.10 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.15 TV 8 Gurur Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.20 TRT1 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Akşam Üstü

    17.30 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK Gün Biterken Haberler Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.50 TRT3 Yüzyılın Boks Efsaneleri Spor Programı Akşam Üstü

    [​IMG]

    18.00 N.Geographic Tehlikeli Yolculuklar Belgesel Akşam
    18.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam

    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam

    18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.10 Cine-5 Yılan Hikayesi Yerli Dizi Akşam
    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Akşam
    18.20 TRT3 Süper Spor Spor Programı Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.25 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam
    18.30 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam

    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
    18.50 Yeşilçam Smart Korkunç Şüphe Yerli Sinema Akşam
    18.50 TRT3 Samsunspor-Mersin İdman Yurdu Maç Akşam
    18.55 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Akşam

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 TV 8 Dikkat Şahan Çıkabilir Komedi-Kabare Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time
    19.00 Max Smart Vay Anam Vay Yerli Dizi Akşam
    19.00 CNN-TÜRK Günün Şifresi Haberler Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya ile HT Gündem Aktüalite Prime-time

    19.10 Habertürk Haber Analiz Tartışma Prime-time
    19.15 24 Nerede Kalmıştık? Tartışma Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.20 CNBC-E The New Adventures Of Old Christine Yabancı Dizi Prime-time

    19.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Prime-time
    19.30 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 NTV Canlı Ana Haber Haberler Prime-time

    19.30 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.30 Max Smart Aşk Her Yaşta Yerli Dizi Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time

    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanaltürk Soğuk Nefes Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Akşam
    19.55 TRT1 Küstüm Çiçeği Yerli Dizi Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
    20.00 Habertürk Habertürk Gündem Haberler Prime-time

    20.00 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time
    20.00 24 Demokrasi Arşivi Tartışma Prime-time
    20.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 E2 How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
    20.15 Fox Zor Ölüm 3 Yabancı Sinema Prime-time

    20.20 TRT HABER Akılda Kalan Aktüalite Prime-time
    20.30 Lig TV İstop (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.30 TRT3 Beşiktaş-İzmir Bş.Bld. Spor Programı Prime-time
    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time

    20.30 D Çocuk Toopy ve Binoo Çizgi-Film Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar ? kurgusuz!: Umulmadık Kahramanlar Belgesel Prime-time
    20.45 Cine-5 İntikam Ateşi Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 N.Geographic Canavar Balık Belgesel Prime-time

    21.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 NTV Yorum Farkı Özel Tartışma Prime-time
    21.10 Yeşilçam Smart Antepli Yerli Sinema Prime-time
    21.15 TV 8 Manny Ve Lo Yabancı Sinema Prime-time

    21.25 TRT1 Keşke Yabancı Sinema Prime-time
    21.25 TRT HABER Demokrasiyle Büyümek Belgesel Prime-time
    21.30 Lig TV Avrupa’dan Futbol Spor Programı Prime-time
    21.30 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time

    21.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    21.45 Kanaltürk Tehlikeli Yaratıklar Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Lig TV Santraya Doğru (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Tartışma Prime-time
    22.00 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    22.00 N.Geographic Balıkçılık Serüvenleri Belgesel Prime-time
    22.00 CNBC-E Komedi Aranıyor Yabancı Sinema Gece

    22.00 Discovery Mega Mühendislik Projeleri: Tek Kişilik Araçlar Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber 22 Haberler Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.05 Habertürk Referandumun Ardından (Canlı) Tartışma Gece

    22.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Gece
    22.30 TRT3 Bank Asya 1.Lig Özetleri Spor Programı Prime-time
    22.30 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Gece
    23.00 D Çocuk Kapanış Advertorial Gece

    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 Bloomberg HT Küresel Piyasalar Ekonomi Gece
    23.00 Fox FOX Gece Haberi Haberler Gece
    23.00 NTV NTV Soruyor (Canlı) Tartışma Gece

    23.00 N.Geographic Canavar Balıklar Belgesel Gece
    23.00 Cine-5 Aksiyon Fırtınası Aktüalite Gece
    23.00 TRT HABER Ufuk Çizgisi Aktüalite Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece

    23.00 Max Smart Zelihanın Gözleri Yerli Dizi Gece
    23.15 TV 8 8. Gün Tartışma Gece
    23.20 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece
    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.30 Tnt Low & Order Yabancı Dizi Gece

    23.45 Kanaltürk Ters Cephe Tartışma Gece
    23.45 Fox Osmantan Erkır TV Talk Show Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı

    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 The Tudors Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno (Yeni) Talk Show Gece Yarısı
    00.00 CNN-TÜRK Futbolda Avrupa Gecesi Spor Programı Gece Yarısı

    00.30 Samanyolu Samanyolu Gece Haberleri Haberler Gece Yarısı
    00.30 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Sinema Gece Yarısı
    00.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 Tnt House Yabancı Dizi Gece

    01.15 Star Gecekondu Eğlence Gece Yarısı
    01.20 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece Yarısı
    01.30 Star Haneler Eğlence Gece Yarısı
    01.45 Fox Avanaklar Mangası Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş