TV'de Bugün 15 Ağustos 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 14 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 15 Ağustos 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 15 Ağustos 2010 Pazar


    06.00 Star Temel Reis Çizgi-Film Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.05 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    06.10 CNN-TÜRK Yeşilin Peşinde Aktüalite Sabah
    06.15 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    06.30 Star Pulsar Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    06.30 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    06.30 Atv Selena Yerli Dizi Sabah

    06.40 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.45 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    06.50 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.10 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    07.10 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Tek Başına Belgesel Sabah
    07.15 Fox Intercities Şehirler Yarışıyor Yarışma Sabah
    07.15 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah

    07.15 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Gezi Sabah
    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.35 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah

    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Çizgi Sinema Çizgi Sinema Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah
    08.00 Bloomberg HT Latitudes Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.05 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah

    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    08.30 Star Star Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    08.30 CNN-TÜRK Kürşat Başarla Yaz Sohbetleri Sohbet Sabah

    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.35 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 İyi Aile Robotu Yerli Dizi Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNBC-E Go Deigo Go Çizgi-Film Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    09.00 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Cine-5 Çirkin Ördek Yavrusu Elf ve Ejderhaların Öyküsü Çizgi Sinema Sabah
    09.00 Atv Selena Yerli Dizi Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Tarih Konuşmaları Tartışma Sabah
    09.15 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah

    09.15 Fox Barbie Parmak Kız Yabancı Sinema Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu Hafta Ekonomi Sabah
    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah

    09.30 TV 8 Yeni Enerji Aktüalite Sabah
    09.30 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    09.50 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    09.55 TRT1 Bebeğimin İlk Yılı Aktüalite Sabah

    09.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    10.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah
    10.00 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp.Yüzme Yarı Final-Finaller Spor Programı Sabah

    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    10.25 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.25 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Sabah

    10.30 TV 8 Şifa Olsun Sağlık Sabah
    10.30 Lig TV Eskişehirspor-Gençlerbirliği Maç Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.50 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Fox Bez Bebek Yerli Dizi Sabah

    11.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Sabah
    11.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    11.10 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Sabah
    11.15 Lig TV Sivasspor-Galatasaray Maç Sabah

    11.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.25 Bloomberg HT Adcocates Of Change Aktüalite Sabah
    11.30 Atv Yeni Bir Ben Sağlık Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah

    11.50 CNN-TÜRK Hayatım Müzik Aktüalite Sabah
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle

    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 Kanal 7 Kalp Gözü Aktüalite Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle
    12.00 TRT3 Hitit Rallisi Spor Programı Öğle

    12.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    12.10 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Dünya-İnsanlığın Anlatılmamış Hikayesi Belgesel Öğle

    12.15 Lig TV Bucaspor-Beşiktaş Maç Öğle
    12.15 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    12.30 NTV Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğle
    12.30 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Öğle

    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 TRT3 Dünya Okçuluk Kupası Spor Programı Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle

    13.10 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    13.15 Lig TV Maraton Spor Programı Öğle
    13.15 Fox Intercities Şehirler Yarışıyor Yarışma Öğle

    13.20 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Öğle
    13.20 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    13.30 Samanyolu Ramazan Hikayeleri Aktüalite Öğle
    13.35 Atv Her Şehrin Bir Hikayesi Var Belgesel Öğle

    13.45 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.00 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğle

    14.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Eğlence Öğle
    14.00 TRT3 Tenis Nostalji Spor Programı Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle
    14.00 Atv İftar Sofrası Sohbet Öğleden Sonra

    14.10 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.10 CNN-TÜRK Kulaktan Kulağa AB Haberler Öğle
    14.10 NTV NTV Soruyor Tartışma Öğle
    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle

    14.15 TRT HABER Türkiye´den Doktor Geldi Aktüalite Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.30 TV 8 Ley-Ley-La Aktüalite Öğle
    14.30 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle

    14.45 Samanyolu Yeşil Elma (Canlı) Yemek Programı Öğleden Sonra
    14.45 Star Papatyam Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 NTV Doğada Tek Başına Gezi Öğleden Sonra

    15.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra

    15.25 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 Bloomberg HT Landmark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Sohbet Öğleden Sonra
    15.45 Tnt Hornblower Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.50 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Show Doktorlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Fox Belalı Baldız Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 24 Libero Belgesel Öğleden Sonra
    16.15 Atv Avrupa Yakası (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 Kanaltürk İftara Ne Pişirsem Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.15 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Öğleden Sonra

    16.15 Kanal 7 Şehir ve Ramazan Sohbet Prime-time
    16.30 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğleden Sonra
    16.30 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp.Senkronize Kule Atlama Byn.3M Finali Spor Programı Öğleden Sonra
    16.45 Samanyolu İftar Zamanı (Canlı) Aktüalite Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 TRT1 Kısa´ca Ramazan Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 Star Nihat Hatipoğlu ile İftara Doğru Sohbet Akşam Üstü
    17.10 NTV Bay Yeşil Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 Kanaltürk Dolu Dolu Ramazan Aktüalite Akşam Üstü

    17.20 Cine-5 İftar Sofrası Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 TRT HABER Turkuvaz Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü

    17.35 TRT1 Ramazan Gezgini Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam Üstü

    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 E2 Ghost Whisperer Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp.Yüzme Yarı Final-Finaller Spor Programı Akşam
    18.00 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Akşam

    18.00 TRT1 Onbir Ayın Sultanı Aktüalite Akşam
    18.05 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TV 8 Erkan Tan İle Ramazan Aktüalite Akşam
    18.30 Tnt October Road Yabancı Dizi Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Ramazan Lezzetleri Aktüalite Akşam

    18.55 TRT HABER Görevli Aktüalite Akşam
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    [​IMG]

    19.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 Samanyolu İftar Zamanı (Canlı) Aktüalite Prime-time
    19.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Prime-time
    19.10 CNN-TÜRK Yeşil Doğa: Güven İslamoğlu Aktüalite Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time

    19.20 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.25 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Prime-time
    19.30 Fox Belalı Baldız Yerli Dizi Prime-time
    19.30 Lig TV MKE Ankaragücü-Trabzonspor (Canlı) Maç Prime-time

    19.35 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Gezi Prime-time
    19.40 Cine-5 İftar Sevinci Aktüalite Prime-time
    19.50 Kanaltürk Uçuş Planı Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Kanaltürk Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time

    19.55 24 İftara Davet Aktüalite Prime-time
    19.55 TRT HABER Ramazan Kitaplığı Aktüalite Prime-time
    20.00 Show Var Mısın Yok Musun? Yarışma Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Tnt Bir Şans Daha Yabancı Sinema Gece Yarısı
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    20.00 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp. Kule Atlama Erk.10M.Finali Spor Programı Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.05 Habertürk Kuran'dan Gönüle Aktüalite Prime-time
    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time

    20.15 Star Fear Factor Aksiyon Yarışma Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.15 Fox Arka Sıradakiler (Özel) Yerli Dizi Prime-time
    20.20 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.20 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Prime-time
    20.30 Samanyolu Şehrayin Yerli Dizi Prime-time
    20.30 Atv İndiana Jones: Son Macera Yabancı Sinema Prime-time
    20.30 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time

    20.40 24 Usta Aktüalite Prime-time
    20.55 TRT1 Sufi Klipler Müzik Programı Prime-time
    21.00 NTV Tuncel Ve Dostları Sohbet Prime-time
    21.00 TRT1 The İmam Yerli Sinema Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor? Tartışma Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time
    21.00 E2 24 Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Cine-5 Çılgın Koruma İşbaşında 2 Yabancı Sinema Prime-time
    21.05 TRT HABER Hoşgeldin Ramazan Aktüalite Prime-time

    21.15 TV 8 Mr. Brooks Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.30 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Prime-time

    21.30 24 Ufaklık Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Lig TV Fenerbahçe-Medical Park Antalyaspor (Canlı) Maç Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time

    22.00 TRT3 Yüzyılın Boks Efsaneleri Spor Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.00 TRT HABER İki Dil Bir Bavul Yerli Sinema Prime-time

    22.05 Habertürk Referandum Sandığı (Canlı) Haberler Gece
    22.10 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Prime-time

    22.30 TRT3 Süper Spor Spor Programı Prime-time
    22.30 Kanal 7 Çiftçiler Yarışıyor Yarışma Prime-time
    22.35 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.55 Cine-5 Kabe Hatıraları Aktüalite Gece

    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.00 Fox Yer Gök Aşk Yerli Dizi Gece
    23.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Gece
    23.00 TRT3 Futbol Hariç Spor Programı Gece

    23.00 Star Passaparola Yarışma Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Gece
    23.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Prime-time

    23.10 TRT1 Stadyum Spor Programı Gece
    23.10 Atv Beyaz Melek Yerli Sinema Prime-time
    23.15 Kanal D Holiganlar Kulübü Yabancı Sinema Gece
    23.20 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Gece

    23.30 Lig TV Maraton Spor Programı Gece
    23.30 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.30 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TV 8 Her Şey Futbol Spor Programı Gece
    23.35 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    23.35 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Gece

    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece Yarısı
    00.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.40 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Gece Yarısı
    00.50 Star 24 Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.00 Star 24 Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Show Altı Pas Spor Programı Gece Yarısı

    01.15 Kanal D Yuvaya Dönüş Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.15 Fox Sırça Saray Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.50 Atv Avrupa Yakası (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    02.15 Samanyolu Geceni Bereketi (Canlı) Aktüalite Gece Yarısı

    03.05 TRT1 Sahur Bereketi Aktüalite Gece Yarısı
    03.30 Kanaltürk Sahurname Aktüalite Gece Yarısı
    03.45 24 Sahur Sefası Aktüalite Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Selahaddin Eyyubi Yabancı Dizi Gece Yarısı

    04.00 Cine-5 Sahura Doğru Aktüalite Gece Yarısı
    04.05 Habertürk Kuran'dan Gönüle Aktüalite Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş