TV'de Bugün 14 Mart 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 14 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 14 Mart 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 14 Mart 2010 Pazar


    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 Sinema Tv Bu Akşam Seninleyim Yabancı Sinema Sabah
    06.50 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    07.00 Fox Şaka Şaka Eğlence Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah

    07.20 24 Küresel Oyun Tartışma Sabah
    07.30 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.30 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.40 Kanal D Tilki Renart Yabancı Sinema Sabah

    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 Show Davetsiz Misafir Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah

    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah

    08.00 Kanaltürk Roboroach Çizgi-Film Sabah
    08.00 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah
    08.15 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece (Tekrar) Sohbet Sabah

    08.20 Sinema Tv Meet The Spartans Yabancı Sinema Sabah
    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah

    08.30 Kanaltürk Carl 2 Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.45 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Sabah

    08.50 TV 8 Bobby’nin Dünyası Çizgi-Film Sabah
    09.00 Lig TV Artistik Futbol Spor Programı Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah

    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah
    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.10 NTV 82. Oscar Ödül Töreni (Tekrar) Eğlence Sabah

    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah

    09.30 Lig TV Hakemin Dünyası Spor Programı Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    09.45 Kanal D Garfield Geri Dönüyor Yabancı Sinema Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    09.48 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    09.50 Sinema Tv Yeşil Dev Yabancı Sinema Sabah

    09.50 TRT3 GP2 Bahreyn 2. Yarış Spor Programı Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Fox Barbie Kuğu Gölü Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah

    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.10 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah
    10.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Sabah
    10.15 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.40 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    10.45 Lig TV Gençlerbirliği-Fenerbahçe Maç Sabah

    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Sabah
    11.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    11.00 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Aktüalite Sabah
    11.00 Kanal D Koca Kafalar Kolaj Eğlence Sabah
    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.10 TRT2 Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Tek Başına (Tekrar) Belgesel Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    11.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah
    11.45 Fox Ninja Warrior (Yeni) Eğlence Sabah
    12.00 CNBC-E Merlin-Türkçe Yabancı Dizi Öğle

    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Aktüalite Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.05 Habertürk Ht Kulüp (Tekrar) Aktüalite Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.15 Sinema Tv Ölüyü Uyandırmak Yabancı Sinema Öğle
    12.20 Kanal D Sound Wave Müzik Programı Öğle

    12.25 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu Spor Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.45 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğleden Sonra
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    12.45 Show Tekno Trend Aktüalite Öğleden Sonra

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Öğle
    13.00 TRT1 F1 Kulübü Aktüalite Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.10 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle

    13.15 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Sağduyu Aktüalite Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Öğle

    13.25 TRT2 Sahne Tozu Aktüalite Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 DreamTV T-Rap Müzik Programı Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle

    13.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle
    13.45 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.45 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 TRT1 F1 Bahreyn Grand Prix Aktüalite Öğle

    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E The Clone Wars Yabancı Sinema Öğle
    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 Kanal D Kavak Yelleri (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.05 Sinema Tv Krallık Yabancı Sinema Öğle
    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğleden Sonra

    14.10 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.15 24 Araba Sevdası Teknoloji Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle

    14.20 NTV Sahne Klasikleri Aktüalite Öğle
    14.30 Fox Kürşat Başar (Tekrar) Talk Show Öğleden Sonra
    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğleden Sonra

    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Bursaspor-Manisaspor (Canlı) Maç Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.05 TRT2 Geleceğe Umutla Bakmak Aktüalite Öğleden Sonra

    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 TRT3 Ampute Futbol Karş. Maç Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.30 TRT1 F1 Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Comedya Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Sinema Benim Aşkım (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra

    16.10 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 TRT2 Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra

    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Öğleden Sonra
    16.25 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü
    16.40 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Aktüalite Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü

    17.05 Sinema Tv Müebbet Kuşları Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam
    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT2 Yemyeşil Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü

    17.45 TV 8 Bayan Potter Yabancı Sinema Akşam
    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Akşam

    [​IMG]

    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Tnt Hanzo Yerli Sinema Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam

    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam
    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam
    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT2 Bağlantı Noktası Aktüalite Akşam
    18.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam

    18.55 Sinema Tv Büyük Aşk Yabancı Sinema Prime-time
    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Lig TV Galatasaray-MKE Ankaragücü (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem (Tekrar) Aktüalite Prime-time

    19.10 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time

    19.20 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.40 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time
    19.45 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time

    19.50 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Tnt Rahibin Karısı Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Star Maskeli Beşler İntikam Peşinde Yerli Sinema Prime-time
    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time

    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK İş Seyahati Gezi Prime-time

    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.05 Habertürk Habertürk Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time

    20.30 Cine-5 Son Romantik (Canlı) Eğlence Prime-time
    20.30 TRT3 TBMM Cup Uluslararası Güreş Turnuvası Maç Prime-time
    20.30 E2 Little Britain USA Yabancı Dizi Prime-time
    20.35 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time

    20.45 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.50 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    20.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time
    21.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Sinema Tv Aklından Bile Geçirme Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Yüz Numaralı Adam Yerli Sinema Prime-time

    21.00 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.10 TRT2 Karşılaşma Yerli Sinema Prime-time
    21.20 Samanyolu Kader Çizgisi Yerli Dizi Prime-time
    21.30 24 Maskeli Balo Yabancı Sinema Prime-time

    21.45 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 E2 Family Guy Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 NTV Valladollid-Real Madrid (Canlı) Maç Gece
    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time
    22.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Canlı) Tartışma Prime-time

    22.10 Atv Kalp Ağrısı Yerli Dizi Gece
    22.15 Show Kurtlar Vadisi Pusu (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.20 Bloomberg HT HT Life (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    22.35 Sinema Tv Görünmez Yabancı Sinema Gece

    22.45 TV 8 Kaçış Yabancı Sinema Prime-time
    22.50 Kanal 7 Şakacı Eğlence Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time

    23.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Gece
    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Gece

    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.20 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Gece

    23.20 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece
    23.25 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Show Es Es (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time

    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 Cine-5 Dizi Magazin Özel Magazin Gece
    23.30 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.30 Tnt House Yabancı Dizi Prime-time

    23.45 TRT3 Vancouver Paralimpik Kış Oyunları Özetler Spor Programı Gece
    23.55 TRT2 15.Aspendos Opera ve Bale Festivali Etkinlikleri Konser Gece
    00.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.00 Lig TV Bursaspor-Manisaspor Maç Gece Yarısı
    00.00 E2 Nip/Tuck Yabancı Dizi Gece
    00.10 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.10 Atv Onüç Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Gezi Gece Yarısı
    00.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Star Cümbür Cemaat Aile Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 Tnt MIKA Konser Gece

    00.45 Fox WBO Yarıorta Sıklet Dünya Şampiyonluk Boks Maçı Spor Programı Gece Yarısı
    00.50 Sinema Tv Van Helsing Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.15 Show 6 Pas Spor Programı Gece Yarısı

    01.30 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.30 Kanaltürk Ters Cephe (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    02.45 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    03.30 Kanal D Başparmak Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş