TV'de Bugün 14 Kasım Cumartesi 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 14 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 14 Kasım Cumartesi 2009 konusu TV'de Bugün 14 Kasım Cumartesi 2009
    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Muhteşem Ayı Belgesel Sabah

    06.05 TRT2 Zamanın Tanığı Belgesel Sabah
    06.30 TRT1 Gönül Penceresi Yerli Sinema Sabah
    06.30 Show Dedektif Flint Çizgi-Film Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.35 TRT2 Kültür Penceresi Aktüalite Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.50 TRT2 Derin Kökler Aktüalite Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 N.Geographic Kaplanın Kaçışı Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.05 Sinema Tv Asıl Gerçek Yabancı Sinema Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah

    07.10 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.15 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Aktüalite Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Umuda Kredi Aktüalite Sabah
    07.20 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah
    07.30 Cine-5 Andynin Nesi Var? Çizgi-Film Sabah
    07.30 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Sabah
    07.40 Star Zorro Çizgi-Film Sabah

    07.50 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    08.00 Cine-5 Bratz Çizgi-Film Sabah
    08.00 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 1 Barney Special Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Duffy Duck Hayalet Avcıları Çizgi-Film Sabah

    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah

    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah
    08.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.25 Sinema Tv Madagaskar Yabancı Sinema Sabah

    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    08.45 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Sabah

    08.50 Atv Robinson Crusoe Yabancı Sinema Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi-Pazar Aktüalite Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah

    09.00 Star Papatyam Yerli Dizi Sabah
    09.00 TV 8 Mügece Sağlık ve Güzellik Aktüalite Sabah
    09.00 N.Geographic Jaguar Serüvenleri: Bölüm 2 Belgesel Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 Cine-5 Dizi Magazin (Tekrar) Magazin Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah

    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah

    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.40 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    09.45 Kanaltürk Duyduk Duymadık (Tekrar) Magazin Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    10.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    10.00 Kanal 1 Şahane Çocuklar Aktüalite Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah

    10.00 Sinema Tv Yolcular Yabancı Sinema Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Köpekbalıklarının Gizli Yuvaları Belgesel Sabah
    10.00 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    10.05 Discovery Time Warp Belgesel Sabah
    10.15 Fox Barbie Pırıltılı Peri Yabancı Sinema Sabah
    10.30 NTV Yaşasın Mimari Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    10.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Sabah
    11.00 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    11.00 DreamTV Backstreet Boys Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 N.Geographic Çekiçkafa Köpekbalıkları Belgesel Sabah
    11.00 Lig TV Haftanın Maçları Spor Programı Sabah
    11.10 Habertürk Üniversite Medya Eğitim Sabah

    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    11.30 Kanal 1 Hayvan Dostu Aktüalite Sabah

    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.00 Kanaltürk Müzik Dergisi Müzik Programı Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle

    12.00 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    12.00 TRT1 Magazin Özel Magazin Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    12.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle
    12.00 N.Geographic Köpekbalıkları: Derin Tehlike Belgesel Öğle
    12.05 Sinema Tv Amerikan Pastası: Düğün Yabancı Sinema Öğle

    12.10 Atv Kültür Aşı Kadın Programı Öğle
    12.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğle
    12.15 Samanyolu Yarınlardan Sorumluyuz Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 1 Aşkım Aşkım Yerli Dizi Öğle

    12.30 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Lig TV Kadınca Spor Programı Öğle
    12.30 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.50 Kanal D Cinemania Aktüalite Öğle
    13.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Varmısın İddiaya? Spor Programı Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam

    13.10 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.20 Star Superman Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    13.30 Atv Kasaba Yerli Dizi Öğleden Sonra

    13.30 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğle
    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.30 24 Şatillanın Çocukları Belgesel Öğle
    13.30 Samanyolu Malkoçoğlu Kurt Bey Yerli Sinema Öğle

    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle
    13.40 TRT1 Bam Teli Gezi Öğle
    13.45 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.45 Sinema Tv Mançuryalı Aday Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    13.45 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 TRT3 17 Yaş Altı Dünya Kupası Yarı Final Karş.(Kolombiya-İsviçre) Spor Programı Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    14.00 N.Geographic Kaplanın Kaçışı Belgesel Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    14.00 Tnt Robin Hood Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğleden Sonra

    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Süpermarket Yarışma Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 1 Renkli Dünyalar Magazin Öğle
    14.00 Lig TV Haber Haberler Öğle

    14.10 NTV Bu Hasret Bizim Aktüalite Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Öğle
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.40 Discovery Trajediden Doğan Binalar Belgesel Öğle

    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.45 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 El Alem Ne Der Aktüalite Öğleden Sonra

    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    14.45 Cine-5 Bizden Biri (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra
    15.00 Kanaltürk 3.Nesil Teknoloji Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kara Murat Denizler Hakimi Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Camdaki Okyanuslar Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 Star Akın Akın Anadolu Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    15.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 Kanal 1 4 Köşe Magazin Öğleden Sonra
    15.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Öğleden Sonra

    15.45 TV 8 Nerde Kalmıştı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.45 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Öğleden Sonra

    16.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.00 N.Geographic Köpekbalıkları ile Yüzmek Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.05 Sinema Tv Inside The Actors Studio: Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.15 Kanal D Küçük Kadınlar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.30 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Tnt Diagnosis Murder Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.30 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Öğleden Sonra

    16.30 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Fox Küçük Kardeşim Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.45 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Öğleden Sonra
    16.45 TV 8 Yonca Ebuzziya nın Çizgisi Aktüalite Akşam

    17.00 N.Geographic Doğa Muhafızları: Bölüm 3 Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Run Fat Boy Run Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 Kanal 1 Stüdyo 34 Aktüalite Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Mondial Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Basketbol Nostalji Spor Programı Akşam Üstü

    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Haftanın Golleri Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Olay Komedi-Kabare Akşam

    [​IMG]

    18.00 N.Geographic Doğa Muhafızları: Bölüm 4 Belgesel Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam
    18.00 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam

    18.00 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Tnt Lily in Yolculuğu Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 Gossip Girl Yabancı Dizi Akşam

    18.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Akşam
    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam
    18.25 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber (Canlı) Haberler Akşam

    18.55 Sinema Tv Güz Sancısı Yabancı Sinema Akşam
    19.00 CNBC-E Doctor Who? Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Discovery Geleceğin Dünyası Belgesel Prime-time

    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş.(Barcelona-Caja Laboral) Maç Prime-time

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Felaket Anları: Asya’da Tsunami Belgesel Prime-time
    19.10 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Prime-time
    19.15 TRT2 Karşılıksız Sevgi Aktüalite Prime-time

    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Akşam
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Aktüalite Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.40 Samanyolu İki Alyans Yarışma Prime-time
    19.45 Kanaltürk Bela İş Başında Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Prime-time

    19.45 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Prime-time
    19.45 Lig TV Diyarbakırspor-Galatasaray (Tekrar) Maç Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.55 TRT1 Hicran Yarası Yerli Dizi Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Haberler Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time

    20.00 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time
    20.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Bir Şarkısın Sen Yarışma Prime-time

    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time
    20.00 Star Kahramanlar Okulu Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Yarışma Prime-time

    20.00 N.Geographic Felaket Anları: Kobe Depremi Belgesel Prime-time
    20.00 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time
    20.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş.(Barcelona-Caja Laboral) Maç Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.15 TV 8 Son Mohikan Yabancı Sinema Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time

    20.45 Cine-5 Lara Croft:Tom Raider Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time
    21.00 NTV Margaret Belgesel Prime-time
    21.00 N.Geographic Felaket Anları: St.Helen Dağı’nda Patlama Belgesel Prime-time

    21.00 Discovery Survivorman Belgesel Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Sinema Tv Tropik Fırtına Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 24 Haber Haberler Prime-time
    21.00 Kanal 1 Taner Takipte Magazin Prime-time
    21.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Prime-time
    21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Sohbet Prime-time
    21.15 Samanyolu Umudumuz Şaban Yerli Sinema Prime-time
    21.15 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Gezi Prime-time
    21.15 Tnt L.A Hikayesi Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Fox Olacak O Kadar (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time
    21.30 Lig TV 2'ye Bir Spor Programı Prime-time

    21.45 TRT3 Atletizm Tartışılıyor Spor Programı Prime-time
    21.45 TRT1 Bi Zahmet Eğlence Prime-time
    21.45 Kanaltürk İspanya-Arjantin Maç Prime-time
    22.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Gece

    22.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 TRT2 El Yapımı Belgesel Prime-time

    22.00 Discovery Alaska da Büyük Kızak Yarışı Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Okyanusu Boşaltmak Belgesel Prime-time
    22.05 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time

    22.05 TRT2 İnsan Gibi Belgesel Prime-time
    22.10 Star Aile Reisi Yerli Dizi Prime-time
    22.15 Lig TV Trabzonspor-Beşiktaş (Tekrar) Maç Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Aktüalite Prime-time

    22.15 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.30 Kanal 1 Tutku Yabancı Sinema Gece
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.30 Show Wipe Out 2 (Tekrar) Yarışma Prime-time

    22.35 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Prime-time
    22.45 TV 8 Bir Yıldız Masalı Eğlence Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Gece
    23.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece
    23.05 Sinema Tv Aynalar Yabancı Sinema Gece

    23.10 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.15 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece
    23.20 Cine-5 İntikam Yabancı Sinema Gece

    23.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Prime-time
    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.30 Fox Beast Of The East Dövüş Gecesi Spor Programı Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.50 Kanaltürk Bela İş Başında Yabancı Sinema Gece
    23.55 CNBC-E South Park Yabancı Dizi Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    00.05 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Haberler Prime-time
    00.10 Kanal 7 Telgrafın Telleri Yerli Sinema Gece
    00.20 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece

    00.30 Tnt Monk Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Show Deniz Harekatı 2 Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Star Ya Şimdi Ya Hiç Eğlence Gece Yarısı
    00.40 Atv Salgın Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.45 TV 8 Dehşet Odası Yabancı Sinema Prime-time
    04.15 Kanal D Kazara Tanık Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş