TV'de Bugün 14 Şubat 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 14 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 14 Şubat 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 14 Şubat 2010 Pazar

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Gerçek Serengeti Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 N.Geographic Gerçek Serengeti Belgesel Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.05 Sinema Tv Büyük Aşk Yabancı Sinema Sabah

    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    07.20 24 Küresel Oyun Tartışma Sabah

    07.30 Kanaltürk Sonic Çizgi-Film Sabah
    07.30 Show Davetsiz Misafir Yerli Dizi Sabah
    07.45 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah

    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah

    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.10 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece Sohbet Sabah
    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah

    08.15 Kanal D Sihirli Oyuncakçı Yabancı Sinema Sabah
    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.50 TV 8 Bobby'nin Dünyası Çizgi-Film Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu ile Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah

    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah
    09.10 Sinema Tv Alacakaranlık Yabancı Sinema Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah

    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah

    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.45 Fox Barbie Adalar Prensesi Yabancı Sinema Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcı Kuşlar Belgesel Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.10 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah

    10.15 Kanal D Haneler Eğlence Sabah
    10.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    10.45 Lig TV Gaziantepspor-Beşiktaş Maç Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah

    11.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Aktüalite Sabah
    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.10 TRT2 Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.10 Habertürk Ht Kulüp (Tekrar) Aktüalite Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    11.20 Sinema Tv Karşı Pencere Yabancı Sinema Sabah
    11.30 Fox Ninja Warrior (Yeni) Eğlence Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah
    11.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    12.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Aktüalite Öğle
    12.00 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Öğle

    12.00 CNBC-E Merlin (Türkçe) Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.10 Kanal D Sound Wave Müzik Programı Öğle

    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle

    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.00 Show Yarım Elma Yerli Dizi Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle

    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.05 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle
    13.15 Fox The O.C (Yeni Bölüm) Yabancı Dizi Öğle

    13.20 TV 8 Sağduyu Aktüalite Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.20 Sinema Tv Amerikan Gangsteri Yabancı Sinema Öğle
    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle

    13.25 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Öğle
    13.30 CNN-TÜRK Sanayi Rotası Aktüalite Öğle
    13.30 DreamTV T-Rap Müzik Programı Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle

    13.40 TRT1 Arabesk Yerli Sinema Öğle
    13.45 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra

    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 Lig TV Denizlispor-Kayserispor (Canlı) Maç Öğle

    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğleden Sonra
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.15 24 Araba Sevdası Teknoloji Öğle
    14.15 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.15 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.20 NTV Gece Gündüz (Cem Yılmaz Özel) Aktüalite Öğle
    14.30 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Öğle

    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 Show Take Off Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Herşeye Rağmen Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kara Murat Devler Savaşıyor Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.05 TRT2 Geleceğe Umutla Bakmak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra

    15.10 NTV All Star Saturday Night Yarışma Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 TRT3 Ampute Futbol Şöhretler Maçı Maç Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra

    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra

    15.45 Fox Meksikalı Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Comedya Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Bilimin Ta Kendisi Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT3 Yaşar Doğu Güreş Turnuvası Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.10 NTV Futbol Aktüel Spor Programı Akşam Üstü
    16.10 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo:Cameron Diaz Yabancı Sinema Öğleden
    Sonra
    16.10 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.15 TRT2 Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 Kanal D Aşk-ı Memnu Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü

    16.40 Star Petek le 10 Numara Eğlence Öğleden Sonra
    16.40 Kanaltürk Umuda Yolculuk Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Altı Derece Dünyayı Değiştirebilir Belgesel Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.05 Sinema Tv Görevimiz Tehlike 3 Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Alfa Erkeği Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Akşam

    [​IMG]


    18.00 Tnt Sevgililer Günü Süprizi Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 N.Geographic Arıların Sessizliği Belgesel Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam

    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT2 Bağlantı Noktası Aktüalite Akşam

    18.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam

    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
    19.00 Lig TV Manisaspor-Fenerbahçe (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 N.Geographic Her Yönü ile Buz Belgesel Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Show Show Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Discovery Pis İşler Belgesel Prime-time
    19.05 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time
    19.10 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.15 Sinema Tv Düş Yakamızdan Yabancı Sinema Prime-time

    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time
    19.20 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time
    19.45 Kanaltürk Bak Sen Eğlence Prime-time

    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 24 Kuduz Köpek Johnny Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Star Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time

    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 Discovery Mythbusters Belgesel Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Prime-time
    20.05 Habertürk Habertürk Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.20 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time

    20.30 Cine-5 Son Romantik Eğlence Prime-time
    20.30 TRT3 Vancover Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Prime-time
    20.35 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.45 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Prime-time

    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time
    21.00 N.Geographic Bilimin Ta Kendisi Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Şark Bülbülü Yerli Sinema Prime-time
    21.00 Lig TV Stüdyo Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Ya Hep Ya Hiç Yabancı Sinema Prime-time
    21.10 TRT2 Sözün Bittiği Yer Yerli Sinema Prime-time
    21.15 Tnt Tesadüf Yabancı Sinema Prime-time

    21.15 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Prime-time
    21.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.20 Samanyolu Büyük Buluşma Yerli Dizi Prime-time
    21.45 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time

    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Tabu Belgesel Prime-time
    22.00 NTV A.Madrid-Barcelona (Canlı) Maç Prime-time

    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time
    22.00 CNBC-E Star Wars Episode IV:A New Hope Yabancı Sinema Gece
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time

    22.30 TRT3 Vancover Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Gece
    22.40 Kanal 7 Yetenek Avcısı Yarışma Gece
    22.45 TV 8 Sihirbaz Yabancı Sinema Gece
    22.45 Sinema Tv Kızıl Maske Yabancı Sinema Gece

    23.00 24 Haber Haberler Gece
    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 N.Geographic SOS: Kırmızı Alarm Belgesel Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Gece
    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece
    23.00 Cine-5 Memleket Meselesi (Canlı) Aktüalite Gece
    23.10 Atv Yasak Sırlar Yabancı Sinema Gece

    23.10 Star İhanet (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.10 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece

    23.25 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Tnt House Yabancı Dizi Prime-time

    23.55 TRT2 15. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali Konser Gece
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.05 Lig TV Manisaspor-Fenerbahçe Maç Gece Yarısı
    00.10 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece

    00.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Gece Yarısı
    00.20 Star Arena Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.40 Cine-5 Cinecity (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece Yarısı

    00.45 Fox Al Gülüm Ver Gülüm (Tekrar) Komedi-Kabare Gece Yarısı
    01.00 Show Heroes Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 NTV Haberler Haberler Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    01.10 Star Lanet Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.15 24 Ankara Masası (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    01.20 Atv Kasaba Yerli Dizi Gece Yarısı

    01.30 CNBC-E Merlin (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.30 Kanaltürk Ters Cephe (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    01.45 Sinema Tv Sevgililer Günü Katliamı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.15 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    02.15 Kanal D Kurtuluş Planı Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş