TV'de Bugün 13 Şubat 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 13 Şubat 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 13 Şubat 2010 Cumartesi


    06.00 N.Geographic Çağımızda Köpekbalıkları Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah
    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Why Why Family Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Sonic Çizgi-Film Sabah
    07.05 Sinema Tv Kazanmak İçin Elinden Geleni Ardına Koyma Yabancı Sinema Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah

    07.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    08.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Yogi’nin Gemisi Çizgi Sinema Sabah
    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah

    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.45 Sinema Tv Cennet Oteli Yabancı Sinema Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Basın Odası (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.15 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece Sohbet Sabah

    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.20 Cine-5 Doraca Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Sabah

    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Haberler Sabah
    09.45 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    09.50 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah

    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    10.00 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Sabah
    10.20 Sinema Tv Madagaskar 2 Yabancı Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.45 Lig TV Fenerbahçe-Diyarbakırspor Maç Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.10 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah
    11.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.30 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    11.55 Sinema Tv Şampiyonlar Yabancı Sinema Sabah
    12.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle

    12.00 CNBC-E Merlin-Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    12.00 N.Geographic Yerlilerle Tanışın Belgesel Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle

    12.15 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.30 Lig TV Santraya Doğru Spor Programı Öğle
    12.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.05 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle

    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.45 Cine-5 Yüksek Mil Aktüalite Öğle
    13.55 Sinema Tv Büyük Aşk Yabancı Sinema Öğle

    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E One Tree Hill Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    14.00 N.Geographic En Harika Fotoğraflar Belgesel Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle
    14.10 NTV On Kadın (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle

    14.15 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yabancı Dizi Öğle
    14.15 Lig TV İkiye Bir Spor Programı Öğle
    14.20 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Öğleden Sonra

    14.30 24 Beni Orada Arama Yabancı Sinema Öğle
    14.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic National Geographic Fotoğrafçısı Olmak Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 NTV Prof.Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo:Kate Winslet Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.15 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Öğleden Sonra

    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Fox Yasemince Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.40 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra

    16.45 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Sinema Tv Majeste Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Akşam Üstü

    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam

    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam

    [​IMG]


    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 24 Küresel Oyun Tartışma Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam

    18.50 Sinema Tv Alacakaranlık Yabancı Sinema Akşam
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 Lig TV Gaziantepspor-Beşiktaş (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.05 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time

    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Kanaltürk Karate Kid Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time

    19.50 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time
    20.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time

    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.30 Cine-5 Gladiator Yabancı Sinema Prime-time

    20.45 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 Lig TV 91.Dakika (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Hangi İvedik! Aktüalite Prime-time
    21.00 Sinema Tv Amerikan Gangsteri Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Prime-time

    21.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.30 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 Fox Ölüm Yolcuları Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Prime-time

    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.05 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time

    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.20 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time

    22.45 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Prime-time
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 N.Geographic SOS: Kırmızı Alarm Belgesel Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece

    23.00 Lig TV Gaziantepspor-Beşiktaş Maç Gece
    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece
    23.00 NTV Villarreal-Athletic Bilbao (Canlı) Maç Gece
    23.10 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece

    23.15 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Gece
    23.20 Cine-5 Dizi Magazin (Canlı) Magazin Gece
    23.30 Fox It’s Show Time Prag (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece

    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.50 Sinema Tv Köpekbalığı Sürüsü 2 Yabancı Sinema Gece
    23.50 Cine-5 Dizi Magazin Özel (Canlı) Magazin Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Hung Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Gece Yarısı
    00.10 NTV On Kadın (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı

    00.15 Cine-5 Konuşarock (Canlı) Eğlence Gece
    00.30 24 Kırmızı Halı Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi (Canlı) Talk Show Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    01.00 TV 8 Kolera Günlerinden Aşk Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.25 Sinema Tv Ada Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.30 Fox Criminal Minds Yabancı Dizi Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş