TV'de Bugün 12 Ocak 2010 Salı

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 12 Ocak 2010 Salı konusu TV'de Bugün 12 Ocak 2010 Salı

    06.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.15 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah

    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Kanal D Düğün Şarkıcısı Yerli Dizi Prime-time


    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
    06.45 Kanaltürk Laf Aramızda (Tekrar) Magazin Sabah


    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah
    07.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    07.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah


    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah


    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah


    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Sabah
    07.00 Sinema Tv Persepolis Yabancı Sinema Sabah


    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah


    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah


    08.00 Samanyolu Spor Başlıkları Haberler Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah


    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.25 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah


    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah


    08.40 Sinema Tv Cennetin Kapısında Yabancı Sinema Sabah
    08.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah


    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah


    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah


    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.10 TRT1 Koçum Benim Yerli Dizi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah


    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.20 Samanyolu Caillou Yerli Dizi Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah


    09.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah


    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Samanyolu Tarık ve Diğerleri Yerli Dizi Sabah
    10.00 N.Geographic En Büyük Dizaynlar Belgesel Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah


    10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah
    10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah


    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.05 Habertürk Haber Masası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah


    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.15 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    10.25 Sinema Tv Hedef Noktası Yabancı Sinema Sabah
    10.28 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Sabah


    10.30 TRT3 TBMM-TV Advertorial Sabah
    10.30 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah


    11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah
    11.00 Cine-5 Neşeli Günler (Canlı) Eğlence Sabah
    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah


    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah


    11.15 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    11.15 Samanyolu İki Alyans Yarışma Sabah
    11.20 TRT2 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah


    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.45 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah
    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Gün Ortası Haberler Öğle


    12.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle


    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 N.Geographic Bilmiyordum! Belgesel Öğle
    12.00 Sinema Tv Tehlikeli Duruş Yabancı Sinema Öğle


    12.00 Lig TV Haftanın Renkleri Spor Programı Öğle
    12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle
    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle


    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Atv Mavi Şeker Müzik Programı Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle


    12.40 Cine-5 Gece Sesleri Yerli Dizi Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle


    13.00 CNN-TÜRK Güncel Aktüalite Öğle
    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle


    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle


    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.30 TRT1 Esra Ceyhan'la Hayat Kadın Programı Öğle
    13.30 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle


    13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle
    13.45 Kanal D Yalnız Değilsiniz Aktüalite Öğleden Sonra
    14.00 TV 8 Gurur Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra


    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra


    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Öğleden Sonra
    14.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Öğle


    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
    14.35 CNN-TÜRK Net'ten Haber Aktüalite Öğleden Sonra
    14.40 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra


    14.45 Samanyolu Vicdanın Sesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra


    15.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra


    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.15 NTV Yakın Plan Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 TV 8 Şöhret Yolunda Yabancı Dizi Öğleden Sonra


    15.15 Kanaltürk Kış Güneşi Gezi Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Beşiktaş-Diyarbakırspor (Tekrar) Maç Öğleden Sonra
    15.40 Sinema Tv Büyük Yarış Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü


    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Aktüalite Akşam Üstü


    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
    16.10 Star Birimiz Hepimiz İçin Eğlence Akşam Üstü


    16.15 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Medyatik Sohbet Öğleden Sonra
    16.15 TRT1 Muhteşem Kraliçe Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü


    16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 TV 8 Akşama Doğru Nükhet Duru Sohbet Öğleden Sonra
    16.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.50 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü


    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Akşam Üstü


    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü


    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Beş Çayı Spor Programı Akşam Üstü


    17.20 Sinema Tv Ricky Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü


    17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü
    17.55 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam



    [​IMG]



    18.00 N.Geographic Gezginler Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.00 Cine-5 Başka Yerde Yok (Canlı) Eğlence Akşam


    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Nefise Karatay ile Afiş Aktüalite Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam


    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz (Canlı) Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam


    18.30 DreamTV T-Rap Müzik Programı Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.35 Habertürk Ekonomi Akşam Haberleri Ekonomi Akşam
    18.45 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Akşam


    18.45 Kanal D Koca Kafalar Baba Haber Bülteni Eğlence Akşam
    18.50 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time


    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time


    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam


    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time


    19.00 Sinema Tv Teklif Yabancı Sinema Prime-time
    19.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Prime-time
    19.10 TRT2 Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time


    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.30 TRT2 Kültür Sanat Kültür Sanat Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam


    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.40 Samanyolu 4. Osman (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time


    19.45 Kanaltürk Tyson Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
    20.00 Lig TV Şansal Büyüka İle Dobra Dobra Spor Programı Prime-time


    20.00 NTV Basın Odası (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.00 Habertürk Teke Tek (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Aktüalite Prime-time
    20.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time


    20.00 Fox Ömre Bedel (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 TRT1 Maça Doğru Spor Programı Prime-time
    20.00 N.Geographic Kaza Bilimi Belgesel Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time


    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time


    20.20 24 Güzel Oyun Spor Programı Prime-time
    20.25 TRT2 Medya Müfettişi Aktüalite Prime-time
    20.25 TRT1 Ziraat Türkiye Kupası (Beşiktaş-Kasımpaşa) Maç Prime-time
    20.30 Cine-5 Mehmet Altan'la Günün Yorumu Haberler Prime-time


    20.40 Cine-5 Komedi Krallığı Komedi-Kabare Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time
    21.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time


    21.00 Lig TV Akdeniz Rüzgarı Spor Programı Prime-time
    21.00 24 Söz Kampüsten İçeri Sohbet Prime-time
    21.00 Sinema Tv Kartal Göz Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Prime-time


    21.10 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Prime-time
    21.10 TRT2 Açılar Tartışma Prime-time
    21.15 TV 8 Komedi Dükkanı Eğlence Prime-time
    21.30 TRT3 Eurocup Basketbol Karşılaşması Maç Prime-time


    21.45 DreamTV 4x4 Müzik Programı Prime-time
    21.45 Kanaltürk Avcı Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Rescue Ink Belgesel Prime-time


    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    22.00 CNBC-E Homburg Prensi Yabancı Sinema Gece
    22.00 Cine-5 Tehlikeli Oyunlar Yabancı Sinema Prime-time


    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.00 Habertürk 1 Gün Aktüalite Prime-time
    22.30 TRT1 Maç Sonu Spor Programı Prime-time


    22.30 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Prime-time
    22.45 Fox Kelebek Etkisi Yabancı Sinema Gece
    23.00 TRT1 Nasılsınız Tartışma Gece
    23.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Gece


    23.00 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Canlı) Sohbet Gece
    23.00 TRT3 Süper Spor Spor Programı Prime-time
    23.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Gece
    23.00 DreamTV Advanced Müzik Programı Gece


    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece


    23.05 Sinema Tv Güçlü Bir Yürek Yabancı Sinema Gece
    23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece
    23.30 TRT2 Kırılma Noktası Aktüalite Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece


    23.30 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Gece
    23.30 Kanaltürk Merkez Siyaset (Canlı) Tartışma Gece
    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
    23.45 Lig TV Akdeniz Rüzgarı Spor Programı Gece


    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    23.55 Cine-5 Tele Futbol (Canlı) Spor Programı Gece
    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Jay Leno Show (Yeni) Talk Show Gece Yarısı


    00.00 Lig TV Gece Haber (Canlı) Haberler Gece Yarısı
    00.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Gece Yarısı
    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
    01.00 Sinema Tv Çocuk Oyunu 2 Yabancı Sinema Gece Yarısı


    01.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Gece Yarısı
    01.30 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    02.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Gece Yarısı


    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş