TV'de Bugün 12 Kasım Perşembe 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 12 Kasım Perşembe 2009 konusu TV'de Bugün 12 Kasım Perşembe 2009



    06.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Derinlikler Belgesel Sabah
    06.00 24 Haber Haberler Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    06.25 TRT1 Medya Müfettişi Aktüalite Sabah
    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah

    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Kanal D Düğün Şarkıcısı Yerli Dizi Prime-time
    06.40 Star Mesut Yar'la Uyan Türkiye Haberler Sabah

    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Yeni Bir Gün Aktüalite Sabah

    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah

    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 CNN-TÜRK Yeni Gün Haberler Sabah
    07.20 TRT2 İş Günü Spor Programı Sabah
    07.20 Sinema Tv Inside The Actors Studio: Yabancı Sinema Sabah

    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Cine-5 Gurbet Kadını Yerli Dizi Sabah

    07.45 TRT2 Günde Sanat Spor Programı Sabah
    07.55 TRT2 Hava Durumu Gezi Sabah
    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah

    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Derinlikler Belgesel Sabah
    08.00 Samanyolu Spor Başlıkları Haberler Sabah

    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah
    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.20 Sinema Tv Kadri’nin Götürdüğü Yere Git Yerli Sinema Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah

    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.30 24 Spor Haberler Sabah
    08.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah
    08.30 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah

    08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    08.55 TRT2 Hava Durumu Haberler Sabah

    09.00 24 1. Moderatör- Remziye Demirkol Aktüalite Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah

    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.05 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah

    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah
    09.30 Kanaltürk Orada Neler Oluyor? (Canlı) Magazin Sabah
    09.30 Cine-5 Andynin Nesi Var? Çizgi-Film Sabah

    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
    09.55 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah
    09.55 Cine-5 Bratz Çizgi-Film Sabah

    09.55 TRT2 Hava Durumu Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah
    10.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    10.00 N.Geographic Amazon’un Dev Balıkları Belgesel Sabah
    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    10.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.05 Habertürk Haber Masası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah

    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Sinema Tv Amistad Yabancı Sinema Sabah
    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah
    10.15 TRT2 Haber + Spor Haberler Sabah

    10.30 TRT2 Anadolu'dan Aktüalite Sabah
    10.35 Habertürk Ekonomi Gündemi Ekonomi Sabah
    10.40 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Eğlence Sabah
    10.40 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah

    11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah
    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah

    11.15 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    11.15 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.45 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah

    11.45 TRT2 Günde Sanat Kültür Sanat Sabah
    11.55 TRT2 Hava Durumu Haberler Sabah
    12.00 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Öğle
    12.00 N.Geographic Jean Michel Cousteau ile Okyanus Maceraları: Deniz Hayaletleri Belgesel Öğle

    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle

    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Gün Ortası Haberler Öğle
    12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle

    12.25 Sinema Tv Ateşin Ortasında Yabancı Sinema Öğle
    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Öğle
    12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle

    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
    12.30 Atv Mavi Şeker Müzik Programı Öğle
    12.30 24 2. Moderatör-Serdar Cebe Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.40 Cine-5 Yanık Koza Yerli Dizi Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle

    12.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle
    13.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Güncel Aktüalite Öğle
    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra

    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle

    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle

    13.25 TRT1 Fragmanlar + Reklam Aktüalite Öğle
    13.30 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğle
    13.30 TRT1 Esra Ceyhan'la Hayat Kadın Programı Öğle
    13.30 Kanaltürk Ben Bir Anneyim (Canlı) Sohbet Öğle

    13.30 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Öğle
    13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle
    13.45 Kanal D Yalnız Değilsiniz Aktüalite Öğleden Sonra
    14.00 TV 8 Gurur Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra

    14.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle

    14.00 N.Geographic Yaşayan Cennetler: Kakadu: Avustralya’da Vahşi Doğa Belgesel Öğleden Sonra
    14.10 Sinema Tv Mr Bones 2 Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
    14.30 Star Aile Reisi Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.30 CNN-TÜRK Net'ten Haber Aktüalite Öğleden Sonra
    14.35 TRT2 Günde Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra
    14.35 Samanyolu Vicdanın Sesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.35 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra

    14.35 NTV Sektör Ekonomi Öğle
    14.45 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra

    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra

    15.15 NTV Yakın Plan Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 TV 8 Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Sağlık Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Futbolun Zirvesi Spor Programı Öğleden Sonra

    15.40 CNN-TÜRK Hürriyet Treni Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    16.00 24 3. Moderatör-Bahar Feyzan Aktüalite Akşam Üstü
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü
    16.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Akşam Üstü
    16.00 TV 8 Şöhret Yolunda Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü

    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio: Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Aktüalite Akşam Üstü
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü

    16.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 Fox Yemin (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Akşam Üstü
    16.30 Star Şaşırtmali Eğlence Akşam Üstü

    16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.35 NTV Dünya Bunu Konuşuyor Aktüalite Akşam Üstü
    16.35 Cine-5 Hayret Bir Şey Komedi-Kabare Akşam Üstü
    16.45 Kanaltürk Düğünümüz Var Yarışma Akşam Üstü

    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.50 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 TV 8 Akşama Doğru Nükhet Duru Sohbet Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 TRT1 Denizler İmparatoru Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Derinlikler Belgesel Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    17.05 Sinema Tv Franklyn Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.20 Cine-5 Andynin Nesi Var? Çizgi-Film Akşam Üstü

    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.45 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Açık Hat Spor Programı Akşam Üstü
    18.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Akşam Üstü
    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam
    18.00 Cine-5 Bratz Çizgi Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam

    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam
    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Akşam

    18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNBC-E Las Vegas Yabancı Dizi Akşam
    18.15 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Akşam Üstü
    18.25 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam

    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam
    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam

    18.45 Kanal D Koca Kafalar Baba Haber Bülteni Eğlence Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    18.55 Sinema Tv Körlük Yabancı Sinema Prime-time
    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 NTV Haberler Haberler Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam
    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 TRT2 Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam

    19.10 TRT2 Medya Müfettişi Aktüalite Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time

    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.35 TRT2 Parantez Aktüalite Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.35 Habertürk Ekonomi Akşam Haberleri Ekonomi Prime-time

    19.40 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Tnt House Yabancı Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Ölüm Şirketi Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time

    19.50 TRT1 Yabancı Sinema Yerli Sinema Prime-time
    19.55 TRT2 Yemyeşil Aktüalite Prime-time
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Star Kurtlar Vadisi Pusu (Özet) Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 N.Geographic Yaşayan Cennetler: Peru’nun Yağmur Ormanları Belgesel Prime-time
    20.00 NTV Güzel Haberler (Canlı) Sohbet Prime-time
    20.00 Habertürk Sınırsız (Canlı) Aktüalite Prime-time

    20.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Gece
    20.00 24 Demokrasi Arşivi Aktüalite Prime-time
    20.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Aktüalite Prime-time
    20.00 Lig TV Trabzonspor-Beşiktaş Maç Prime-time
    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.15 Kanal D Aşk-ı Memnu Yerli Dizi Prime-time

    20.15 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Aktüalite Prime-time
    20.15 Show Devler Ligi Yarışma Prime-time
    20.45 Cine-5 Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir? Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 TV 8 Aşk Artık Burada Oturmuyor Yabancı Sinema Gece Yarısı

    21.00 DreamTV Hayal Sahnesi Müzik Programı Prime-time
    21.00 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 E2 Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Kanal 7 Şen Dul Şaban Yerli Sinema Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time
    21.00 TV 8 Spor Haberler Prime-time

    21.10 TRT2 Ufuk Çizgisi Aktüalite Prime-time
    21.15 Tnt The Nines Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Kanal 1 Magazin 1 Magazin Prime-time
    21.40 Star Kurtlar Vadisi Pusu Yerli Dizi Prime-time

    21.45 Kanaltürk Şaka Şaka (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time
    21.45 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time
    21.50 24 Küresel Oyun Aktüalite Prime-time
    21.55 TRT1 Bahar Dalları (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time

    22.00 CNBC-E Düğün Gecesi Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Discovery American Chopper Belgesel Prime-time
    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
    22.00 N.Geographic Felaket Anları: Montserrat’ta Volkanik Patlama Belgesel Prime-time

    22.00 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Prime-time
    22.00 Lig TV 2'ye Bir Spor Programı Prime-time
    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    22.00 Habertürk 1 Gün Aktüalite Prime-time

    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.15 Kanal D Bir Bulut Olsam Yerli Dizi Prime-time
    22.15 DreamTV Yıldızlı 5 Müzik Programı Prime-time
    22.20 Atv Kış Masalı Yerli Dizi Prime-time

    22.30 Show Yemekteyiz Yarışma Gece
    22.45 Fox Sıkı Dostlar (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.50 Sinema Tv Sıcak Yerli Sinema Prime-time
    23.00 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time

    23.00 N.Geographic Jaguar Serüvenleri: Bölüm 3 Belgesel Gece
    23.00 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Canlı) Sohbet Prime-time
    23.00 Lig TV Centilmen Lig Spor Programı Gece
    23.00 Kanal 7 İskele Sancak Tartışma Gece

    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Gece
    23.00 24 Moderatör Gece Haberler Gece

    23.15 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Gece
    23.15 Cine-5 Cine City (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    23.30 Kanaltürk Neşter (Canlı) Tartışma Gece
    23.30 NTV Haberin Var mı? Yarışma Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TRT2 Büyük Kedilerin Günlüğü Big Cat:The Big Story Yabancı Sinema Prime-time
    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
    23.35 TRT1 Bam Teli Gezi Gece

    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    23.55 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Gece Yarısı
    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
    00.00 Star Kül ve Ateş Yerli Dizi Gece Yarısı

    00.15 Show Siyaset Meydanı Sohbet Gece
    00.30 Kanal D 32. Gün Tartışma Gece Yarısı
    00.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Gece Yarısı
    00.40 Atv Canım Ailem Yerli Dizi Gece Yarısı

    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
    01.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Gece Yarısı
    02.00 Star Uğur Dündar'la Star Haber Haberler Gece Yarısı
    03.00 Kanal D Kılıçların Gölgesinde Yerli Sinema Gece Yarısı

    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    04.45 Kanal D Kahreden Gençlik Yabancı Sinema Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş