TV'de Bugün 12 Eylül 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 12 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 12 Eylül 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 12 Eylül 2010 Pazar

    06.00 Star Temel Reis Çizgi-Film Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah

    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.10 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    06.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    06.30 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah

    06.30 Bloomberg HT 60 Dakika Sohbet Sabah
    06.40 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Fox Yeni Yıl Yabancı Sinema Sabah
    07.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.05 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    07.10 Habertürk Tek Başına Belgesel Sabah

    07.15 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.15 Star Hoş Geldin Güle Güle Aktüalite Sabah
    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.30 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Sabah

    07.30 TV 8 Belgesel Belgesel Sabah
    08.00 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah

    08.00 Bloomberg HT Adcocates Of Change Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah

    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Tıny Toons Çizgi Sinema Sabah
    08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah

    08.10 CNN-TÜRK Ebru İle Pazarlık Aktüalite Sabah
    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    08.15 TV 8 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    08.20 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah

    08.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.30 Star Star Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.35 Atv Patito Feo Yabancı Dizi Sabah

    08.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    08.40 Cine-5 Kuantum Takımı Çizgi-Film Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 CNBC-E Go Deigo Go Çizgi-Film Sabah

    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah

    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    09.00 Kanal D Oyuncak Hikayesi Yabancı Sinema Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.05 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Tarih Konuşmaları Tartışma Sabah

    09.15 24 Ekonomide Bu Hafta Ekonomi Sabah
    09.15 Fox Barbie Periler Ülkesinde Çizgi-Film Sabah
    09.15 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.20 TRT1 Büyük Kediler: Yavru Çita Duma Yabancı Sinema Sabah

    09.30 Cine-5 Alice Harikalar Diyarında Çizgi Sinema Sabah
    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.30 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah

    09.40 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.50 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    09.50 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah

    10.00 TRT3 Denizlispor-Ç.Rizespor Maç Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    10.15 TV 8 Yeni Enerji Aktüalite Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.25 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Yemek Programı Sabah
    10.30 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.50 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Kayserispor-Fenerbahçe Maç Sabah
    11.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    11.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Sabah
    11.10 Habertürk Türkiye’nin Referandumu (Canlı) Tartışma Sabah
    11.15 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Sabah

    11.25 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Sabah
    11.35 TRT3 GP2 Avrupa Serisi İtalya 2.Yarış Spor Programı Sabah
    11.45 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    11.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle

    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Kanaltürk Casper Sevimli Hayalet Yabancı Sinema Öğle
    12.05 Habertürk Türkiye’nin Referandumu (Canlı) Forum Öğle
    12.10 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Öğle

    12.15 Lig TV Beşiktaş-MKE Ankaragücü Maç Öğle
    12.20 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Öğle
    12.25 NTV Prof. Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğle
    12.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle

    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 TRT3 Limit Yok Spor Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Öğle
    12.30 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Öğle

    12.45 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle

    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle

    13.05 Habertürk Türkiye’nin Referandumu (Canlı) Tartışma Öğle
    13.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    13.15 TRT3 Limit Yok Spor Programı Öğle
    13.15 Lig TV Maraton Spor Programı Öğle

    13.20 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    13.30 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Öğle
    13.30 Fox Brescia–Palermo (Canlı) Maç Öğle

    13.50 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.50 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Öğle
    14.00 Kanal D Kanıt (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Eğlence Öğle

    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 Kanal 7 İkbal le Diyar Diyar Kadın Programı Öğle
    14.00 TRT3 F1 Kulübü Spor Programı Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Farklı Pazar Haberler Öğle
    14.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.00 Show Doktorlar Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.05 Habertürk Türkiye’nin Referandumu (Canlı) Tartışma Öğle
    14.10 NTV NTV Soruyor Tartışma Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.15 TRT HABER Türkiye´den Doktor Geldi Aktüalite Öğle

    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle
    14.15 TV 8 Ley-Ley-La Aktüalite Öğle
    14.15 Lig TV Maraton Spor Programı Öğle
    14.30 Cine-5 Filmler ve Müzikler Müzik Programı Öğle

    14.40 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.45 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 TRT3 F1 İtalya Grand Prix Spor Programı Öğleden Sonra

    15.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.05 Habertürk Türkiye’nin Referandumu (Canlı) Tartışma Öğleden Sonra

    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Lig TV Maraton Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra

    15.20 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.25 TRT HABER Suç Dosyası Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Fox 101 (Tekrar) Yarışma Öğleden Sonra

    15.30 Bloomberg HT Harry Potter Kids Aktüalite Öğleden Sonra
    15.40 Kanal 7 Küçük Semazen Yerli Dizi Akşam Üstü
    15.40 Kanal D Küçük Sırlar (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    15.45 Tnt Hornblower Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    16.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Türkiye’nin Referandumu (Canlı) Tartışma Öğleden Sonra
    16.10 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Öğleden Sonra

    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Libero Belgesel Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Öğleden Sonra

    16.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.40 TRT1 Halil İbrahim Sofrası Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.55 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü

    17.00 24 Halk Oylaması 2010 Tartışma Akşam Üstü
    17.00 Star Haneler Eğlence Akşam Üstü
    17.00 TV 8 Halkın Kararı (Referandum Özel) Tartışma Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 TRT3 F1 Kulübü Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 NTV Türkiye'nin Kararı (Referandum Özel) Tartışma Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Türkiye’nin Referandumu (Canlı) Tartışma Akşam Üstü
    17.20 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.20 TRT HABER Gönül Makamı Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT3 Dünya Okçuluk Kupası Özetleri Spor Programı Akşam Üstü

    17.45 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    17.50 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam Üstü
    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam

    [​IMG]

    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 TRT HABER Referandum 2010 Tartışma Akşam
    18.00 TRT3 Yüzyılın Boks Efsaneleri Spor Programı Akşam
    18.00 Star Star Haber Haberler Prime-time

    18.00 Kanal D Referandum Özel Tartışma Akşam
    18.00 E2 Ghost Whisperer Yabancı Dizi Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Referandum 2010 Özel Tartışma Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 TRT1 Referandum 2010 Tartışma Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.10 Cine-5 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TRT3 Dünya Güreş Şamp. Serbest 66-74-120 Kg. Spor Programı Akşam
    18.30 Tnt October Road Yabancı Dizi Akşam

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Konyaspor-Bucaspor Maç Prime-time
    19.00 Kanaltürk Referandum Özel Tartışma Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time

    19.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Star Uğur Dündar’la Referandum Özel Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.05 Habertürk Türkiye’nin Referandumu (Canlı) Tartışma Prime-time

    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.30 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.45 Fox X Men 2 Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu Referandum Özel (Canlı) Tartışma Prime-time

    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 Tnt Çikolata Yabancı Sinema Prime-time
    20.10 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.30 TRT3 Mainz-Kaiserslautern Maç Prime-time
    20.30 Lig TV Kayserispor-Fenerbahçe Maç Prime-time

    21.00 Cine-5 Ölmeden Önce Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    21.00 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time

    21.00 Star Dürüye'nin Güğümleri (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    21.00 E2 24 Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Kanal 7 Katma Değer Şaban Yerli Sinema Prime-time
    21.15 Show Var Mısın Yok Musun Yarışma Prime-time

    21.15 Lig TV Beşiktaş-MKE Ankaragücü Maç Prime-time
    21.40 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time

    22.00 Kanal 7 Hz. Hüseyin'in Elçisi Yerli Sinema Prime-time
    22.00 Lig TV Futbol Life Spor Programı Prime-time
    22.10 TRT3 GP2 Avrupa Serisi İtalya 2.Yarış Spor Programı Prime-time
    22.10 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time

    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.45 Lig TV Manisaspor-Medical Park Antalyaspor Maç Prime-time
    22.45 Fox Referandum Özel Tartışma Prime-time
    23.00 Atv Ezel (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Gece
    23.00 TRT HABER Haber Haberler Gece

    23.00 TRT1 Politik Açılım Tartışma Gece
    23.00 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    23.10 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.10 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Gece

    23.20 TRT HABER Görevli Aktüalite Gece
    23.30 Show Sevgililer Günü Katliamı Yabancı Sinema Gece
    23.30 Star Umut Yolcuları (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 Lig TV Footbrazil Spor Programı Gece
    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    23.45 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.55 Kanaltürk Ters Cephe Özel Tartışma Gece

    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Spartacus Yabancı Dizi Gece
    00.15 Kanal D Aşk Panayırı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.20 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Gece Yarısı

    01.00 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Gece
    01.00 Star Passaparola Yarışma Gece Yarısı
    01.30 Atv Gladyatörler Yarışma Gece Yarısı
    01.30 Show Red Bull X-Fighters- Londra Yarışma Sabah

    01.45 Fox Sırça Saray Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.00 TV 8 Ben Stanley Kubrick Yabancı Sinema Gece Yarısı
     
  2. çok yazı yazmışsın ama bindegil yüzbindefa emegine saglık
     

Bu Sayfayı Paylaş