TV'de Bugün 12 Aralık Cumartesi 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 11 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 12 Aralık Cumartesi 2009 konusu TV'de Bugün 12 Aralık Cumartesi 2009


    06.00 Discovery American Chopper Belgesel Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Kusursuz Katiller: Derinlikler Belgesel Sabah
    06.05 TRT2 Zamanın Tanığı Belgesel Sabah

    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.35 TRT2 Kültür Penceresi Aktüalite Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    06.50 TRT2 Derin Kökler Aktüalite Sabah
    07.00 Fox Deniz Yıldızı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Suaygırları: Afrika’nın Nehir Canavarları Belgesel Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.15 Sinema Tv Büyülü Dalgalar Yabancı Sinema Sabah
    07.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Sabah

    07.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah
    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah
    07.20 TRT1 Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.50 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah

    08.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Kanaltürk Duyduk Duymadık (Tekrar) Magazin Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanal 1 Barney Special Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.40 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 Sinema Tv Güçlü Çocuklar Yabancı Sinema Sabah
    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    08.45 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Sabah

    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi-Pazar Aktüalite Sabah
    09.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    09.00 N.Geographic Jaguar Macerası: Bölüm 6 Belgesel Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.10 NTV Haberin Var mı? (Tekrar) Yarışma Sabah
    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.10 Discovery Yenileme Belgesel Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.20 Cine-5 Cine City (Tekrar) Aktüalite Sabah

    09.28 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    09.30 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah

    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    10.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Kanal 1 Şahane Çocuklar Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Tehlikeli Karşılaşmalar: Süper Yılan Belgesel Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah

    10.00 Fox Barbie ve 3 Silahşörler Yabancı Sinema Sabah
    10.05 Discovery Motosiklet Montajcıları Belgesel Sabah
    10.10 Sinema Tv Bir Zamanlar Askerdik Yabancı Sinema Sabah
    10.15 Kanaltürk Sevimli Kahramanlar Tatilde Çizgi Sinema Sabah

    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Sabah
    11.00 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Discovery 5. Vites Belgesel Sabah
    11.00 DreamTV Backstreet Boys Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.05 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah

    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    11.30 Kanal 1 Hayvan Dostu Aktüalite Sabah
    11.50 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah
    11.55 Discovery American Chopper Belgesel Sabah
    12.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    12.00 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 24 Küresel Oyun Aktüalite Öğle
    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle

    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.00 N.Geographic Tehlikeli Karşılaşmalar: Öldürücü Yılanlar Belgesel Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle

    12.15 Samanyolu Yarınlardan Sorumluyuz Aktüalite Öğle
    12.30 Sinema Tv Gidenler Ve Kalanlar Yabancı Sinema Öğle
    12.30 Kanal 1 Emret Komutanım Yerli Dizi Öğle
    12.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle
    12.50 Discovery Sipariş Arabalar Belgesel Öğle
    13.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle

    13.00 Lig TV Varmısın İddiaya? Spor Programı Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 N.Geographic Amazon Timsahları Belgesel Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.05 TRT3 Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonasına Doğru Spor Programı Öğle

    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 24 Tesadüfen Terörist Yabancı Sinema Öğle
    13.30 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğle

    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle
    13.40 TRT1 Bam Teli Aktüalite Öğle
    13.45 Discovery Geleceğin İnşası Belgesel Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğleden Sonra

    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 1 Renkli Dünyalar Magazin Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    14.00 N.Geographic Amazon’a Yolculuk: Su Dünyaları Belgesel Öğle
    14.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle
    14.10 NTV Basın Odası (Tekrar) Aktüalite Öğle

    14.10 Sinema Tv Tropik Fırtına Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.15 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra
    14.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra

    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.30 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.40 Discovery Mühendislik Harikaları Belgesel Öğleden Sonra
    14.40 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    14.45 TRT2 El Alem Ne Der Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 TRT3 Ampute Futbol Ligi Özetleri Spor Programı Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 Kanal 1 4 Köşe Magazin Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Unutulmaz Rövaşata Golleri Spor Programı Öğleden Sonra

    15.35 Discovery X-Makineler Belgesel Öğleden Sonra
    15.50 TRT1 Fenerbahçe-Ankaragücü Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Antalya-Galatasaray Maç Öğleden Sonra

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Amazon’a Yolculuk: Ormanın Örtüsü Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Öğleden Sonra

    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo: Russell Crowe Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra

    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Akşam Üstü
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.15 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Özetler Spor Programı Öğleden Sonra

    16.30 TRT3 Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şamp. Özel Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Fox Para Treni Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.40 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Kanal 1 Stüdyo 34 Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Teklif Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 TRT3 Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şamp. Finaller Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Amansız Düşmanlar Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.05 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü

    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Akşam
    18.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Discovery Ardi nin Bulunuşu Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam Üstü
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam
    18.15 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Akşam
    18.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Akşam

    16.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Amazon’a Yolculuk: Ormanın Örtüsü Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Antalya-Galatasaray Maç Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.10 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Akşam Üstü
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.15 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Özetler Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 TRT3 Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şamp. Özel Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Fox Para Treni Yabancı Sinema Akşam Üstü

    16.30 Tnt Greek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.40 Kanal D Hanımın Çiftliği Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.40 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Star Beverly Hills Ninja Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.00 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Akşam Üstü
    17.00 TRT3 Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şamp. Finaller Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 Kanal 1 Stüdyo 34 Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Teklif Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Amansız Düşmanlar Belgesel Akşam Üstü

    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü
    17.05 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Akşam

    [​IMG]


    18.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Tnt Yeni Bir Kız Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam
    18.00 Discovery Ardi nin Bulunuşu Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam Üstü

    18.15 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Akşam
    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam

    18.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    19.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Derinlikler Belgesel Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 Sinema Tv Kanunsuzlar Yabancı Sinema Prime-time
    19.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.15 TRT2 Karşılıksız Sevgi Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    19.30 Kanaltürk Bahis Yabancı Sinema Prime-time
    19.30 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time

    19.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş Maç Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.50 TRT1 Hicran Yarası Yerli Dizi Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time

    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time
    20.00 Atv Bir Şarkısın Sen Yarışma Prime-time
    20.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time

    20.00 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time
    20.00 Star Şeytanın Pabucu Yerli Sinema Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz (Tekrar) Yarışma Prime-time
    20.00 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Gece

    20.00 N.Geographic Okyanusu Boşaltmak Belgesel Prime-time
    20.00 Lig TV Fenerbahçe-MKE Ankaragücü (Canlı) Maç Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time

    20.05 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Magazin Spor Programı Prime-time
    20.25 Cine-5 Yalancı Yalancı Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 NTV Haberin Var mı? (Tekrar) Yarışma Prime-time
    21.00 Sinema Tv Dünyanın Merkezine Yolculuk Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Kanal 1 Taner Takipte Magazin Prime-time
    21.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Prime-time
    21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Sohbet Prime-time
    21.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Prime-time

    21.15 Tnt Çılgın Mambo Yabancı Sinema Prime-time
    21.25 Samanyolu İki Alyans Yarışma Prime-time
    21.25 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time
    21.30 Fox Olacak O Kadar (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time

    21.40 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time
    21.45 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.50 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 TRT2 El Yapımı Belgesel Prime-time
    22.00 Star Şüphe Yabancı Sinema Gece
    22.00 Discovery Amerikan Kerestecileri Belgesel Prime-time
    22.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time

    22.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Kusursuz Katiller: Derinlikler Belgesel Prime-time
    22.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.05 TRT2 İnsan Gibi Aktüalite Prime-time
    22.05 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş.(Joventut-Caja Laboral) Spor Programı Gece
    22.05 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.10 Kanal 1 Hedefteki Kadın Yabancı Sinema Gece

    22.15 24 Bizden Nağmeler Aktüalite Prime-time
    22.15 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.20 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Prime-time
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time

    22.45 Sinema Tv Histeri Yabancı Sinema Gece
    22.45 Cine-5 Dizi Magazin (Yeni Bölüm) Magazin Prime-time
    22.50 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Gece
    23.00 Show Pars Kiraz Operasyonu Yerli Sinema Prime-time

    23.00 Discovery Time Warp Belgesel Prime-time
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 NTV Valencia-Real Madrid Maç Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece
    23.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Derinlikler Belgesel Gece

    23.10 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Fox Boks Gecesi Spor Programı Gece

    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece
    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Discovery Mythbusters Belgesel Prime-time
    00.00 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Gece Yarısı

    00.05 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.10 NTV Güzel Haberler (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı
    00.10 Kanal D Topal Hoca Yerli Sinema Gece Yarısı
    00.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Gece Yarısı

    00.15 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi Sohbet Gece Yarısı
    00.25 Sinema Tv Hannibal Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Tnt Monk Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece

    00.40 Atv Kapalı Çarşı Yerli Dizi Gece
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.45 Lig TV Maraton Spor Programı Gece Yarısı
    02.00 Show İntikam Yabancı Sinema Gece Yarısı

    02.15 Fox Analia Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.20 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    03.30 Kanal D Dans Tutkunu Yabancı Sinema Gece Yarısı
    05.00 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş