TV'de Bugün 11 Nisan 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 11 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 11 Nisan 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 11 Nisan 2010 Pazar

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah

    06.05 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah
    06.25 TRT1 Yunus Emre Yerli Sinema Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah

    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Şakalamaca Yerli Dizi Sabah
    07.00 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanal D Tilki Renart Çizgi Sinema Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    07.10 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah

    07.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Sabah
    07.20 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.20 24 Küresel Oyun Tartışma Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah

    07.45 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.50 TRT1 Yeni Avrupa New Europa Aktüalite Sabah
    07.50 Cine-5 Sabrina Çizgi-Film Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah

    08.00 Show Baykuş Yabancı Sinema Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Carl 2 Çizgi-Film Sabah
    08.00 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah

    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah

    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Sabah
    08.20 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Sabah

    08.20 CNN-TÜRK 5n1k Aktüalite Sabah
    08.25 Sinema Tv Tepetaklak Yabancı Sinema Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.45 Cine-5 Ormanın Kitabı Çizgi Sinema Sabah
    08.50 TRT1 Bandido Yabancı Sinema Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah

    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah
    09.00 Fox ZapZup (Tekrar) Eğlence Sabah
    09.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah

    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah

    09.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    10.00 Fox Barbie’nin Yeni Yıl Hikayesi Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Sabah

    10.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Sabah
    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.10 Sinema Tv Korkusuz Yabancı Sinema Sabah
    10.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Sabah

    10.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 TRT1 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Spor Programı Sabah
    10.30 Lig TV Beşiktaş-Trabzonspor Maç Sabah

    10.40 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    11.00 DreamTV GOLDFRAPP Haftasonu Müzik Programı Sabah

    11.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.05 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah

    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    11.45 Fox Ninja Warrior (Yeni) Eğlence Sabah
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle

    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Sinema Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle

    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Sağlık Öğle
    12.00 Kanal D Koca Kafalar Kolaj Eğlence Öğle

    12.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğle
    12.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.15 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle

    12.15 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu Spor Programı Öğle
    12.20 Sinema Tv Müebbet Kuşları Yabancı Sinema Öğle
    12.25 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E İron Man Yabancı Dizi Öğle

    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğleden Sonra

    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.45 Fox ZapZup (Tekrar) Eğlence Öğle
    12.45 Show Tekno Trend Aktüalite Öğleden Sonra
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 CNBC-E Smalville-Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.10 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle
    13.15 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle

    13.15 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle

    13.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.45 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle
    13.45 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra

    13.45 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle

    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Kavak Yelleri (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle

    14.05 Sinema Tv Darbe Yabancı Sinema Öğle
    14.10 NTV Sahne Klasikleri Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk YGS 2010 Eğitim Öğle
    14.10 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğle

    14.15 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğleden Sonra
    14.15 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.30 TRT1 YGS 2010 Eğitim Öğle

    14.30 24 YGS Özel Yayını Eğitim Öğleden Sonra
    14.45 CNN-TÜRK Başarıya Doğru YGS Özel Eğitim Öğleden Sonra
    14.45 NTV Doğru Tercih YGS Özel (Canlı) Eğitim Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Gençlerbirliği-Bursaspor (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.10 TRT HABER Etno Ritim Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.30 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra

    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.05 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.10 Cine-5 Yabancı Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.10 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Fox Sensiz Yaşayamam (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Show Es Es Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü
    16.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Öğleden Sonra
    16.40 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E CSİ:NY Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Akşam Üstü
    17.10 TRT HABER Gündeme Özel Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam

    [​IMG]


    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam

    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam
    18.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Akşam
    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Akşam
    18.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Akşam

    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.50 Sinema Tv Goemon Yabancı Sinema Akşam
    18.55 Cine-5 Sabrina Çizgi-Film Akşam
    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Galatasaray-Diyarbakırspor (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 TV 8 Çete (Tekrar) Komedi-Kabare Prime-time
    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time

    19.10 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.10 Cine-5 Spor Bilimi Belgesel Prime-time
    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time

    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Bloomberg HT Ali Tezel'e Soralım Aktüalite Prime-time
    19.50 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Show Gönül Ferman Dinlemiyor (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Süper Kumanda Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK İş Seyahati Gezi Prime-time

    20.00 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 Tnt Tutku Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Prime-time
    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time

    20.20 TRT3 Avrupa Halter Şamp. 105 Kg. Erkekler Spor Programı Prime-time
    20.40 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    21.00 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Kanal 7 Gülen Gözler Yerli Sinema Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time
    21.00 Sinema Tv Alice 1 Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Prime-time
    21.00 Cine-5 Elmaslar Yabancı Sinema Prime-time

    21.15 Habertürk Teke Tek Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    21.20 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.20 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    21.30 24 Son Durak 174 Yabancı Sinema Prime-time

    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.50 TRT3 Avrupa Halter Şamp. +105 Kg. Erkekler Spor Programı Prime-time
    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time

    22.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece
    22.00 Show Maskeli Beşler İntikam Peşinde Yerli Sinema Prime-time
    22.00 TRT HABER Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 E2 The Starter Wife Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.20 NTV Gece Bülteni Haberler Gece

    22.30 Star Yakartop Yarışma Gece
    22.30 NTV La.Lakers-Potland (Canlı) Maç Gece
    22.35 Sinema Tv Crane Günlükleri Yabancı Sinema Gece
    22.45 TV 8 Tepetaklak Nelson Yabancı Sinema Gece

    22.50 Kanal 7 Şakacı Eğlence Prime-time
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece
    23.00 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time

    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece
    23.00 Cine-5 Son Romantik (Canlı) Eğlence Gece
    23.00 E2 Five Days Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece
    23.10 Atv Ezel/Kolaj Yerli Dizi Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.15 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    00.00 E2 Nip/Tuck Yabancı Dizi Gece

    00.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Show Katil Arılar Yabancı Sinema Gece
    00.00 Lig TV Gençlerbirliği-Bursaspor Maç Gece Yarısı
    00.00 DreamTV Rock me Müzik Programı Gece Yarısı

    00.00 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece Yarısı
    00.10 NTV Gündemdekiler Tartışma Gece Yarısı
    00.30 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.30 Tnt PAUL MCCARTNEY Konser Gece
    00.45 Fox Altın Yumruklar Spor Programı Gece Yarısı
    01.00 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece
    01.00 DreamTV Eskici Müzik Programı Gece Yarısı

    01.20 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.40 Sinema Tv Ölümcül Oyunlar Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.15 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş