TV'de Bugün 11 Mart 2010 Perşembe

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 11 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 11 Mart 2010 Perşembe konusu TV'de Bugün 11 Mart 2010 Perşembe

    06.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah


    06.30 Kanal D Asi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah

    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah

    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah

    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah

    07.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    07.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah

    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah
    08.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Sabah

    08.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.45 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah

    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah

    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Sinema Tv Kaplumbağalar Da Uçar Yabancı Sinema Sabah
    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah

    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah

    09.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    09.05 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.10 TRT1 Koçum Benim Yerli Dizi Sabah

    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah

    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    09.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah

    09.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 N.Geographic Atlantik için Savaş Belgesel Sabah

    10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah
    10.00 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.00 Cine-5 Emine Beder'le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah
    10.00 Bloomberg HT Sıcağı Sıcağına Ekonomi Sabah
    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah

    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah
    10.30 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah

    10.40 Sinema Tv Adaletin Sembolü Yabancı Sinema Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    11.00 Cine-5 Bizden Biri (Tekrar) Magazin Sabah

    11.00 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah
    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah

    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah

    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.20 TRT2 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah
    11.30 Bloomberg HT Zile Doğru Aktüalite Sabah

    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.45 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Sabah
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle

    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle

    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 Lig TV Beşiktaş-İ.B.Belediyespor Maç Öğle

    12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle
    12.15 Sinema Tv Sıkı Aynasızlar Yabancı Sinema Öğle
    12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle
    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle

    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.45 Lig TV Çarşamba Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle

    12.50 Atv Selena Yerli Dizi Öğle
    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
    12.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle
    13.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle

    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle

    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle

    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Öğle
    13.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle

    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle

    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    14.00 TV 8 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 Bloomberg HT Reel Gündem Ekonomi Öğle
    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
    14.25 Sinema Tv Hogfather 1 Yabancı Sinema Öğle

    14.30 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra

    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.15 Kanaltürk Sibel Alem Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.30 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra

    15.30 Lig TV Kasımpaşa-Bursaspor Maç Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Haberler Akşam Üstü
    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra

    16.00 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü

    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    16.10 Star Birimiz Hepimiz İçin Eğlence Akşam Üstü
    16.15 TRT1 Muhteşem Kraliçe Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Fox Benimle Eğlenir misin? (Canlı) Eğlence Öğleden Sonra

    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü
    16.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
    17.00 TV 8 Akşama Doğru Nükhet Duru Sohbet Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Gergedanın Dönüşü Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Sinema Tv 12 Maymun Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Beş Çayı Spor Programı Akşam Üstü
    17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü

    17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Cine-5 Komedi Krallığı Komedi-Kabare Akşam
    18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya ile HT Gündem Aktüalite Akşam
    18.00 N.Geographic Tehlikeli Yolculuklar Belgesel Akşam
    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam

    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 CNN-TÜRK Nefise Karatay ile Afiş Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam

    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam
    18.30 DreamTV Coke’n Music (Canlı) Müzik Programı Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam

    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Prime-time
    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time

    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 TV 8 Erken Baskı Kültür Sanat Prime-time

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Prime-time
    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam

    19.10 TRT2 Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time
    19.15 Sinema Tv Vali Yerli Sinema Prime-time
    19.20 CNBC-E According To Jim Yabancı Dizi Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam

    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.30 TRT2 Kültür Sanat Kültür Sanat Prime-time
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time

    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Kanaltürk Maverick Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time

    19.50 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Prime-time
    19.55 TRT1 Kurt Kapanı Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
    20.00 Fox Şaşkın Damat Yerli Sinema Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 CNBC-E Heroes (Tekrar) Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 NTV NTV Soruyor (Canlı) Aktüalite Prime-time
    20.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time

    20.00 Lig TV Santraya Doğru (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.00 DreamTV Hayal Sahnesi Müzik Programı Prime-time
    20.00 24 Demokrasi Arşivi Aktüalite Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time

    20.05 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.25 TRT2 Medya Müfettişi Aktüalite Prime-time
    20.30 Cine-5 Mehmet Altan'la Günün Yorumu Haberler Prime-time

    20.40 Cine-5 Artı Magazin Magazin Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time
    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 N.Geographic Canavar Balık Belgesel Prime-time
    21.00 Sinema Tv Düello Yabancı Sinema Prime-time
    21.10 TRT2 Ufuk Çizgisi Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Tabana Kuvvet Yabancı Sinema Prime-time

    21.30 Lig TV Hakemin Dünyası Spor Programı Prime-time
    21.30 Cine-5 Çit Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time
    21.45 DreamTV 4x4 Müzik Programı Prime-time

    21.50 Bloomberg HT Ali Tezel İle Çalışma Hayatı Ekonomi Prime-time
    21.50 24 Küresel Oyun Aktüalite Prime-time
    22.00 DreamTV T-Rock Müzik Programı Prime-time
    22.00 Kanaltürk Şaka Şaka (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time

    22.00 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    22.00 CNBC-E Komşunun Karısı Yabancı Sinema Gece
    22.00 N.Geographic Balıkçılık Serüvenleri Belgesel Prime-time
    22.00 TRT3 Ligde Geçen Hafta Spor Programı Prime-time

    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time

    22.05 TRT2 Kampüs Vizyon Aktüalite Prime-time
    22.30 TRT3 FIFA 2010 Spor Programı Gece
    22.35 TRT1 Fillerin Günlüğü Belgesel Prime-time
    22.45 Lig TV Haftanın Golleri Spor Programı Prime-time

    22.50 Sinema Tv Kızıl Uçurum Yabancı Sinema Gece
    23.00 Bloomberg HT Amerika Kapanış Aktüalite Gece
    23.00 Fox Zap Zup Eğlence Gece
    23.00 N.Geographic Canavar Balıklar Belgesel Gece

    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece

    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.05 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Canlı) Sohbet Gece
    23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece
    23.15 TV 8 8. Gün Aktüalite Gece

    23.20 Bloomberg HT Son Söz Tartışma Gece
    23.30 Kanaltürk Ters Cephe (Canlı) Tartışma Gece
    23.30 Lig TV Artistik Futbol Spor Programı Gece
    23.30 TRT2 Dünya Postası Aktüalite Gece

    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
    23.30 NTV Canlı Gaste Spor Spor Programı Gece
    23.45 TRT1 Bam Teli Gezi Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece

    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Gece Yarısı
    00.10 Cine-5 İşaret Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.45 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı

    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
    01.00 CNBC-E Heroes (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.10 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Gece Yarısı
    01.25 Sinema Tv Şey Yabancı Sinema Gece Yarısı

    02.00 CNBC-E Cold Case (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Gece Yarısı
    02.30 Fox Benimle Eğlenir misin? Eğlence Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş