TV'de Bugün 11 Eylül 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 10 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 11 Eylül 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 11 Eylül 2010 Cumartesi

    06.00 Star Temel Reis Çizgi-Film Sabah
    06.00 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah

    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.15 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.15 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Sabah

    06.15 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT 60 Dakika Sohbet Sabah
    06.30 Star Pulsar Yerli Dizi Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    06.45 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Fox Diş Perisi Yabancı Sinema Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.10 TRT HABER Derin Kökler Belgesel Sabah

    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Sabah
    07.15 TRT HABER Görevli Belgesel Sabah
    07.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.30 TV 8 Belgesel Belgesel Sabah

    07.30 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah
    07.30 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah

    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah
    08.00 Kanal D Rock Kampı Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah

    08.05 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    08.15 TV 8 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    08.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 Star Star Çocuk Kulübü Yarışma Sabah
    08.40 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 İyi Aile Robotu Yerli Dizi Sabah

    08.40 Atv Patito Feo Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Fox Scooby Doo 5 Çizgi-Film Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    09.00 Kanaltürk Duffy Duck Hayal Adası Çizgi Sinema Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah

    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 Cine-5 Kuantum Takımı Çizgi-Film Sabah
    09.10 NTV NTV Soruyor Tartışma Sabah

    09.15 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.25 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    09.30 Fox Tom ve Jerry Çizgi-Film Sabah
    09.30 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah

    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    09.40 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    09.40 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.45 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Sabah

    09.45 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Sabah
    09.50 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    10.00 TRT3 Hoffenheim-Shalke 04 Maç Sabah

    10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.05 Cine-5 Cesur Balık Çizgi Sinema Sabah
    10.15 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Sabah

    10.25 NTV Küçük Gezegen İçin Büyük Fikirler Belgesel Sabah
    10.30 Kanaltürk Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.45 Atv Selena Yerli Dizi Sabah

    11.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Sabah
    11.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Ebru İle Pazarlık Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Sabah
    11.15 Lig TV Bursaspor-Eskişehirspor Maç Sabah

    11.25 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    11.40 TRT3 Dünya Güreş Şamp.Byn.Serbest 62-72-55 Kg. Spor Programı Sabah
    11.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    11.50 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Sabah

    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle

    12.00 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    12.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    12.05 Cine-5 Portreler Kültür Sanat Öğle
    12.10 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Öğle
    12.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.15 Lig TV Bursaspor-Eskişehirspor Maç Öğle

    12.15 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.20 TRT HABER Denizce Aktüalite Öğle
    12.25 NTV Prof. Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğle
    12.30 24 Libero Belgesel Öğle

    12.30 Tnt Less Than Perfect Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Öğle
    12.30 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle

    12.45 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Öğle
    13.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
    13.00 Show Cansu yla Baş Tacı Kadın Programı Öğleden Sonra
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle
    13.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.10 Atv Dizi TV Eğlence Öğleden Sonra

    13.15 Lig TV Depar Spor Programı Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.20 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Öğle
    13.20 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    13.20 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Öğle
    13.30 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.30 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Belgesel Öğle
    13.40 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Öğle

    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.50 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Öğle
    13.55 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Hayatım ve Şehrim Aktüalite Öğle

    14.00 TRT1 Kadayıf Üstü Kaymak Belgesel Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.00 Show İyi Beslen Mutlu Yaşa Aktüalite Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 7 İkbal le Diyar Diyar Kadın Programı Öğleden Sonra

    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğle
    14.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    14.05 TRT HABER Şehir ve Üniversite Eğitim Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist Aktüalite Öğle
    14.10 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Yemek Programı Öğle
    14.15 Lig TV Depar Spor Programı Öğle

    14.15 Star Düriye’nin Güğümleri Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.15 24 Rumi: Ateşe Dönen Pervaneler Yabancı Sinema Öğle
    14.30 TRT3 F1 Kulübü Spor Programı Öğle
    14.30 Kanal D Aşk Adası Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    14.30 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Öğle
    14.35 TRT HABER Tekno Haber Aktüalite Öğle
    14.40 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.45 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğle

    15.00 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.00 TRT3 F1 İtalya Sıralama Turları Spor Programı Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğleden Sonra

    15.00 Show Doktorlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.20 TRT HABER Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğleden Sonra

    15.30 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Öğleden Sonra
    15.40 Kanal 7 Küçük Semazen Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.45 Tnt Forsyte Saga Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.45 Habertürk Türkiye Konuşuyor Aktüalite Öğleden Sonra

    15.50 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 E2 Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Söz Sende Tartışma Öğleden Sonra
    16.10 NTV Referandum Günlüğü Tartışma Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Ekonomi Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra

    16.20 TRT HABER Sahne Tozu Kültür Sanat Öğleden Sonra
    16.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.25 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    16.25 TRT1 Orduspor-Güngören Bld. Spor Maç Öğleden Sonra

    16.30 TRT3 B.Dortmund-Wolfsburg Maç Öğleden Sonra
    16.30 Star Umut Yolcuları Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Geniş Aile Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.10 TRT HABER Ve Sinema Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 TRT1 Devre Arası Maç Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Akşam Üstü
    17.25 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK Gün Biterken Haberler Akşam Üstü

    17.30 TRT3 B.Dortmund-Wolfsburg Maç Akşam Üstü
    17.30 TRT1 Orduspor-Güngören Bld. Spor Maç Akşam Üstü
    17.30 24 Güzel Oyun Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Akşam

    17.45 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.50 Kanal 7 Türk Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    [​IMG]

    18.00 TV 8 Keyfekeder Müzik Programı Akşam Üstü
    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam
    18.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam
    18.15 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 TRT3 Dünya Güreş Şamp. Serbest 60-84-96 Kg. Spor Programı Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Tnt The Philanthropist Yabancı Dizi Akşam

    18.30 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.47 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    18.50 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Prime-time
    18.55 TRT1 Denizlispor-Ç.Rizespor Maç Akşam

    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Lig TV Kayserispor-Fenerbahçe (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 NTV Barcelona-Hercules (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.05 Habertürk 3 İnsan 3 Öykü Belgesel Prime-time

    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.15 Kanaltürk Space Jam Yabancı Sinema Prime-time
    19.20 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.20 TRT HABER Kahvehaneler Kültür Sanat Prime-time

    19.45 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Prime-time
    19.45 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    19.45 Fox 101 Yarışma Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time

    19.50 Samanyolu Kediler Ve Köpekler Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Atv Adanalı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Tnt Başımın Belası Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 TRT1 Denizlispor-Ç.Rizespor Maç Prime-time
    20.00 Show Survivor Yarışma Prime-time
    20.00 Star Dürüye'nin Güğümleri Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Kanal D Spor Haberler Prime-time

    20.00 Kanal D Küçük Sırlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Star Wars Episode V:The Empire Strikes Back Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time

    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Prime-time
    20.05 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Yemek Programı Prime-time
    20.10 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.30 TRT3 GP2 Avrupa Serisi İtalya 1.Yarış Spor Programı Prime-time
    20.30 NTV Türkiye 2010 (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.35 TRT HABER Araftakiler Belgesel Prime-time

    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 Cine-5 Ejderin Öpücüğü Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Kanal 7 Oh Olsun Yerli Sinema Akşam Üstü
    21.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 24 Haber Haberler Prime-time
    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 NTV Türkiye-Sırbistan (Canlı) Maç Prime-time
    21.00 TRT1 Zoraki Başkan Yerli Dizi Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time
    21.10 TRT HABER Gündem’e Özel Aktüalite Prime-time
    21.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Casus Oyunu Yabancı Sinema Prime-time

    21.30 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 Lig TV Beşiktaş-MKE Ankaragücü (Canlı) Maç Prime-time
    21.40 Bloomberg HT 60 Dakika Sohbet Prime-time
    21.40 TRT3 Avrupa Sutopu Şampiyonası Erkekler Finali Spor Programı Prime-time

    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time

    22.00 E2 The Pacific Yabancı Dizi Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 Fox Osmantan Erkır Tv Talk Show Prime-time

    22.15 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Gece
    22.25 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Prime-time
    22.30 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Gece
    22.35 TRT HABER Yeni Şeyler Söylemek Lazım Aktüalite Gece

    22.40 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Prime-time
    23.00 Tnt Greek Yabancı Dizi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 E2 Spartacus Yabancı Dizi Gece
    23.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Gece
    23.00 Fox IBF & WBO Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonluk Maçı Maç Gece
    23.00 Show Evcilik Oyunu Yarışma Gece

    23.00 Kanal 7 Vlad Yabancı Sinema Gece
    23.00 TRT3 Dünya Okçuluk Kupası Özetleri Spor Programı Gece
    23.10 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.15 Samanyolu Ayna Gezi Gece

    23.15 Cine-5 Diğerleri Yabancı Sinema Gece
    23.15 Kanal D Kanıt (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Tartışma Gece
    23.30 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Gece

    23.30 TV 8 Herşey Futbol Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 24 Futbol 7/24 Spor Programı Gece
    23.30 NTV Türkiye 2010 (Canlı) Spor Programı Gece

    00.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.20 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Gece Yarısı

    00.40 Star Gecenin Sonu Yerli Sinema Gece Yarısı
    01.00 Kanaltürk Öldüren Şüphe Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Kanal 7 Türk Filmi Yerli Sinema Gece
    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    01.00 Kanal D İyi Geceler Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Atv Gladyatörler Yarışma Gece
    01.00 Show Doktorlar Yerli Dizi Gece
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş