TV'de Bugün 10 Temmuz 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 10 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 10 Temmuz 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 10 Temmuz 2010 Cumartesi

    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.10 CNN-TÜRK Menemen Aktüalite Sabah
    06.30 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah

    06.35 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.55 Cine-5 Sevimli Dostlar Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    07.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Sabah
    07.10 TRT HABER Derin Kökler Aktüalite Sabah

    07.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    07.25 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    07.30 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Sabah
    07.30 Fox Bez Bebek Yerli Dizi Sabah

    07.30 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    08.00 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    08.00 Kanaltürk Çizgi Sinema Çizgi Sinema Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.05 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah

    08.20 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.25 CNN-TÜRK Kürşat Başar’la Yaz Sohbetleri Sohbet Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.30 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    09.00 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    09.00 Lig TV Transfer Dosyası Spor Programı Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Kanaltürk Çizgi Sinema Çizgi Sinema Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah

    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 Fox Diş Perisi Yabancı Sinema Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    09.30 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Sabah

    09.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    09.35 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.40 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.45 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Sabah

    09.50 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    10.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.10 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah
    10.20 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    10.30 TV 8 Şifa Olsun Sağlık Sabah
    10.45 Cine-5 Üç Ayının Hikayesi Çizgi Sinema Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Trabzonspor-Gençlerbirliği Maç Sabah

    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.10 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Sabah
    11.15 TRT1 Köşe Bucak Türkiye Gezi Sabah
    11.30 Fox Aç Aç Kazan Yarışma Sabah

    11.40 Samanyolu Yeşeren Ümitler Belgesel Sabah
    12.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğle
    12.00 TRT1 Maveraya Yolculuk Belgesel Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle

    12.00 TRT HABER Denizce Aktüalite Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    12.20 CNN-TÜRK Yeşilin Peşinde Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 NTV Sıcak Ve Taze Yemek Programı Öğle
    12.35 Cine-5 Portreler Kültür Sanat Öğle

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 Bloomberg HT Üniversite Medya Eğitim Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle

    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.10 Lig TV Dünya Kupasının Unutulmaz 20 Anı Spor Programı Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.10 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.15 Fox Yalancı Romantik Yerli Dizi Öğle

    13.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.30 NTV Kupa Bülteni Spor Programı Öğle
    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle

    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.00 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğle
    14.00 TRT3 Süper Spor Spor Programı Öğle

    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.05 TRT HABER Kahvehaneler Kültür Sanat Öğle
    14.10 NTV Hayat Life Belgesel Öğle

    14.10 Habertürk Fihrist Aktüalite Öğle
    14.15 Fox Dadı Yerli Dizi Öğle
    14.15 24 Candida Yabancı Sinema Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Gezi Öğle

    14.30 TRT3 15.Turgut Atakol Basketbol Turnuvası Spor Programı Öğle
    14.30 TRT1 F1 İngiltere Sıralama Turları Spor Programı Öğle
    14.40 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğleden Sonra
    14.40 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğle

    14.50 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğle
    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.10 CNN-TÜRK Sait Gürsoyla Başarıya Doğru Eğitim Öğleden Sonra

    15.20 TRT HABER TRT Arşivinden Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.40 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğleden Sonra
    15.40 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    15.45 Habertürk Türkiye Konuşuyor Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Akşam Üstü

    16.05 Habertürk Belgesel Kuşağı Belgesel Öğleden Sonra
    16.10 Lig TV Galatasaray-MKE Ankaragücü Maç Öğleden Sonra
    16.10 TRT3 Dünya Kupası Klip Spor Programı Öğleden Sonra
    16.10 Samanyolu 4. Osman Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.15 Fox Dört Düğün Bir Balayı Yarışma Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Ekonomi Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
    16.15 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra

    16.20 TRT HABER Sahne Tozu Kültür Sanat Öğleden Sonra
    16.30 TRT1 Kupa Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    16.35 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    16.40 TRT3 GP2 İngiltere Spor Programı Öğleden Sonra

    16.40 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Akşam Üstü
    16.40 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Gezi Akşam Üstü

    17.10 CNN-TÜRK Hayatım Trend Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 TRT HABER Ve Sinema Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Akşam Üstü

    17.35 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam
    17.50 Cine-5 Kayıp Denizin Korsanları Çizgi Sinema Akşam
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam Üstü

    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.00 TRT3 Formula 1 Magazin Spor Programı Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TRT3 F1 İngiltere Sıralama Turları Spor Programı Akşam

    [​IMG]


    18.30 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Akşam
    19.00 TRT HABER Dünya Kupası Özel Spor Programı Prime-time
    19.00 Lig TV Süper Ligin Süper Golleri Spor Programı Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Sait Gürsoyla Başarıya Doğru Eğitim Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.05 Habertürk Hayata Dair (Canlı) Aktüalite Prime-time

    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.30 Lig TV Fransa’da Sezonun En Güzel Golleri Spor Programı Prime-time
    19.30 NTV BBC Avrupa Başkentleri Belgesel Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.45 Fox Dört Düğün Bir Balayı Yarışma Prime-time
    19.50 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Kanaltürk Gezgin Pantolan Kardeşliği Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.50 CNN-TÜRK Dünya Gençler Yelken Şampiyonası Spor Programı Prime-time
    19.50 TRT1 3 Korner,1 Penaltı Spor Programı Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time

    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Tartışma Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 TRT3 GP2 İngiltere Spor Programı Prime-time

    20.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.05 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time

    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.30 TRT HABER Gündeme Özel Aktüalite Prime-time
    20.35 TRT1 FIFA 2010 Maça Doğru Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Lig TV İtalya’da Sezonun En Güzel Golleri Spor Programı Prime-time
    21.00 Cine-5 88 Dakika Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 NTV 2. Uluslararası İstanbul Bale Yarş. (Gala) Yarışma Prime-time

    21.10 TRT3 15.Turgut Atakol Basketbol Turnuvası Spor Programı Prime-time
    21.15 TRT HABER El Yapımı Aktüalite Prime-time
    21.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Yeni Dünya Yabancı Sinema Prime-time

    21.20 Samanyolu Barışa Yolculuk Aktüalite Prime-time
    21.20 TRT1 Uruguay-Almanya Maç Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.30 Bloomberg HT 60 Dakika Sohbet Prime-time

    21.45 Lig TV Gençlerbirliği-Fenerbahçe Maç Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Yemek Programı Prime-time

    22.00 TRT HABER Pozitif Haber Aktüalite Prime-time
    22.00 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 Kanaltürk En Sevdiğim Marslı Yabancı Sinema Prime-time

    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    22.15 Fox Bizden Kaçmaz (Canlı) Magazin Prime-time
    22.30 TRT1 Uruguay-Almanya Maç Prime-time

    22.30 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Prime-time
    22.50 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Gece
    23.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 TRT HABER İncesaz Aktüalite Gece
    23.00 CNN-TÜRK Figen & Nihat Aktüalite Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece

    23.10 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Gezi Gece
    23.10 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Tartışma Gece
    23.20 Cine-5 Regenesis Yabancı Dizi Gece

    23.30 Lig TV Yaz Gecesi (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 TV 8 Gizemli Geçmiş Yabancı Sinema Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.35 TRT1 FIFA 2010´da Bugün Spor Programı Gece

    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Bored To Death Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Fox Şeytan Çarpması Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.00 Kanaltürk Finale Doğru Spor Programı Gece Yarısı
    00.05 CNN-TÜRK Kupa Günlüğü Spor Programı Gece Yarısı
    00.30 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Cine-5 Ölümcül Deney Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.00 Samanyolu Hanım Sahabiler Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 TV 8 Gece Yolcuları Eğlence Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    02.55 TRT1 Uruguay-Almanya Maç Gece Yarısı
    05.40 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş