TV'de Bugün 10 Ağustos 2010 Salı

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 10 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 10 Ağustos 2010 Salı konusu TV'de Bugün 10 Ağustos 2010 Salı

    06.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Sabah
    06.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    06.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah

    06.00 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah
    06.00 D Çocuk Jakers Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Sevginin Böylesi Yerli Sinema Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah

    06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt Hero 108 Yabancı Dizi Sabah
    06.30 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    06.30 Max Smart Aynalı Tahir Yerli Dizi Sabah

    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Günden Önce Haberler Sabah

    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah

    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Sabah

    07.00 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah

    07.00 Discovery Hünerli Makineler Belgesel Sabah
    07.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Sabah Ana Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah

    07.15 Star Benim Annem Bir Melek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Alen Force Çizgi-Film Sabah

    07.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Sabah
    07.30 Yeşilçam Smart Kader Bu Yerli Sinema Sabah
    07.35 CNN-TÜRK Yeşil Aşkı: Yeşil Hayat Aktüalite Sabah
    07.45 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah
    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah
    08.00 Max Smart Bizim Aile Yerli Dizi Sabah
    08.00 TRT HABER Sabah Haber Gazete Haberler Sabah

    08.00 Kanal D Cuma'ya Kalsa Yerli Dizi Sabah
    08.05 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah

    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah
    08.30 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah

    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 Bloomberg HT Sabah Raporu Haberler Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.40 Tnt Fraiser Çizgi-Film Sabah

    08.45 Kanaltürk 2.Sayfa Magazin Sabah
    08.45 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah

    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Samanyolu Yeşeren Düşler Yerli Dizi Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah
    09.00 D Çocuk Futbolcu Çocuklar Çizgi-Film Sabah
    09.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Sabah

    09.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 Max Smart Bütün Çocuklarım Yerli Dizi Sabah
    09.00 Yeşilçam Smart Yapışık Kardeşler Yerli Sinema Sabah

    09.10 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.10 TRT1 En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah

    09.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Sabah
    09.15 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.15 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    09.15 Star Aşkın İki Yüzü Yerli Dizi Sabah

    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.25 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah
    09.30 Show Herkes İçin Sağlık Sağlık Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah

    09.30 TV 8 Gurur Yabancı Dizi Sabah
    09.30 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.50 Tnt Hope & Faith Yabancı Dizi Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah

    09.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Sabah
    10.00 TRT3 Elmalı Yeşil Yayla Yağlı Güreşleri Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic En Büyük Dizaynlar Belgesel Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Sabah
    10.00 Fox Dadı Yerli Dizi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah

    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Haberler Sabah
    10.00 Atv Adanalı Yerli Dizi Sabah
    10.00 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah

    10.05 TRT1 Yeditepe İstanbul Yerli Dizi Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah

    10.15 Kanaltürk Arım Balım Peteğim Kadın Programı Sabah
    10.15 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    10.15 Star İki Aile Yerli Dizi Sabah
    10.30 Max Smart Genco Yerli Dizi Sabah

    10.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Sabah
    10.30 TV 8 Plates Sağlık Sabah
    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.40 Cine-5 Omuz Omuza Yerli Dizi Sabah

    10.40 Yeşilçam Smart Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah

    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Sabah
    11.10 Yeşilçam Smart Kuvvetin Ötesi Yerli Sinema Sabah

    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah
    11.15 TV 8 Hipokrat Sağlık Sabah
    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah

    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    12.00 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Öğle
    12.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle

    12.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğle
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.00 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle

    12.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle
    12.00 TRT HABER Öğle Ana Haber Haberler Öğle

    12.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    12.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle
    12.15 Show Demet Akalın & Önder Bekensir ile Evlilik Hayatı Yarışma Öğle

    12.30 Star Star Çocuk Kulübü Çizgi-Film Öğle
    12.30 Cine-5 Öğle Arası (Canlı) Haberler Öğle
    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle

    12.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle
    12.50 Atv Selena Yerli Dizi Öğle

    12.50 Atv "Defne" Herşey Bambaşka Kadın Programı Öğle
    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle

    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Star Haneler Eğlence Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 E2 Gossip Girl Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Max Smart Son Bahar Yerli Dizi Öğle

    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.10 TRT HABER 45 Dakika Aktüalite Öğle
    13.10 Cine-5 Dudaktan Kalbe Yerli Dizi Öğle
    13.15 Lig TV Avrupa'dan Futbol (Hollanda) Spor Programı Öğle

    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 TRT1 Muhteşem Kraliçe Yabancı Dizi Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle

    14.00 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğle
    14.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 Kanal 7 İkbal'le Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğle

    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Öğleden Sonra

    14.00 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp.Yüzme Yarı Final-Finaller Spor Programı Öğle
    14.05 Bloomberg HT Kobi Gündemi Ekonomi Öğle
    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle
    14.15 Kanal D Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.15 Star Papatyam Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.15 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.30 Yeşilçam Smart Hasret Acısı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Öğleden Sonra

    14.30 Bloomberg HT Akııllı Para Ekonomi Öğle
    14.40 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğleden Sonra

    14.55 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Reel Gündem Haberler Öğleden Sonra

    15.00 TV 8 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Mythbusters Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Eğitim Öğleden Sonra
    15.20 Max Smart Smart Kültür Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.30 Yeşilçam Smart Bir Aşkın Bittiği Yer Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra

    15.40 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Öğleden Sonra
    15.45 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    15.50 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra

    16.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra

    16.00 CNN-TÜRK Haber Havuzu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 TRT3 Yüzyılın Boks Efsaneleri-Efsane Şampiyonlar Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    16.05 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğleden Sonra
    16.10 Lig TV Beşiktaş-Gençlerbirliği Maç Öğleden Sonra
    16.30 Fox Baybars Yabancı Dizi Akşam Üstü

    16.30 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü
    16.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Akşam Üstü

    16.40 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 TRT1 Doludizgin Yıllar Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Kanal 7 Hayat Hikayeleri Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü

    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.45 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Akşam

    [​IMG]

    18.00 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp.Yüzme Yarı Final-Finaller Spor Programı Akşam
    18.00 N.Geographic Tehlikeli Yolculuklar Belgesel Akşam
    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam
    18.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam

    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam

    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
    18.10 Lig TV Fenerbahçe-Diyarbakırspor Maç Akşam
    18.10 CNBC-E Doğru Tercih Eğitim Akşam
    18.15 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.25 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam

    18.30 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Akşam
    18.40 Cine-5 Yılan Hikayesi Yerli Dizi Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Prime-time

    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
    18.50 Yeşilçam Smart Korkunç Şüphe Yerli Sinema Akşam
    18.55 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Akşam
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Fox Nuh’un Gemisi Yabancı Sinema Prime-time
    19.00 Max Smart Vay Anam Vay Yerli Dizi Akşam
    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.10 CNN-TÜRK Yeşil Aşkı: Yeşil Doğa Gezi Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Nerede Kalmıştık? Aktüalite Prime-time

    19.20 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time

    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Max Smart Aşk Her Yaşta Yerli Dizi Prime-time
    19.30 NTV Yakın Plan Ramazan Aktüalite Prime-time

    19.45 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Aktüalite Prime-time
    19.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanaltürk Büyük Yem Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time

    20.00 Habertürk Habertürk Gündem Haberler Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Tnt Gerçekler Acıtır Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Hayat bir Yolculuktur! Belgesel Prime-time
    20.00 24 Güzel Oyun Spor Programı Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    20.00 E2 How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time

    20.10 TRT HABER Açı Tartışma Prime-time
    20.10 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time
    20.30 D Çocuk Toopy ve Binoo Çizgi-Film Prime-time

    20.40 24 Konser Konser Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar ? kurgusuz!: Umulmadık Kahramanlar Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Cold Case Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Cine-5 Elmas 13 Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Prime-time
    21.00 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp. Tramplen Atlama Byn.1M.Finali Spor Programı Prime-time 21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor? Tartışma Prime-time

    21.00 NTV Yeryüzü Notları Gezi Prime-time
    21.00 Kanal 7 Kapıcılar Kralı Yerli Sinema Prime-time
    21.00 Lig TV Beşiktaş-Fenerbahçe Maçları Spor Programı Prime-time
    21.10 Yeşilçam Smart Antepli Yerli Sinema Prime-time

    21.15 TV 8 Benim Adım Sam Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    21.45 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time

    22.00 TRT1 Balkan Konserleri Konser Prime-time
    22.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    22.00 Bloomberg HT 60 Dakika Sohbet Prime-time
    22.00 CNBC-E Roket Bilimi Yabancı Sinema Gece

    22.00 Discovery Mega Mühendislik Projeleri: Tek Kişilik Araçlar Belgesel Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.00 Habertürk Haber 22 Haberler Prime-time
    22.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    22.05 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time
    22.15 TRT HABER Suç Dosyası Belgesel Prime-time
    22.15 Kanaltürk IKE: Çıkarma Gününe Geri Sayım Yabancı Sinema Prime-time
    22.15 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Prime-time

    22.15 E2 The Pacific Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 Lig TV Futbol Gündemi Spor Programı Prime-time
    22.30 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Gece
    22.50 Kanal 7 Hasip ile Nasip Yerli Sinema Prime-time

    23.00 Cine-5 Barbaros Çıdal ile V.I.P Spor Spor Programı Gece
    23.00 NTV NTV Soruyor (Canlı) Tartışma Gece
    23.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Gece
    23.00 TRT HABER Kozmik Oda Tartışma Gece

    23.00 Bloomberg HT Küresel Piyasalar Ekonomi Gece
    23.00 TRT3 Süper Spor Spor Programı Prime-time
    23.00 Fox FOX Gece Haberi Haberler Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece

    23.00 D Çocuk Kapanış Advertorial Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 Max Smart Zelihanın Gözleri Yerli Dizi Gece
    23.15 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Fox Yaradılış Destanı Yabancı Sinema Prime-time
    23.30 CNN-TÜRK Kürşat Başar’la Yaz Sohbetleri Sohbet Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece

    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.30 Tnt Low & Order Yabancı Dizi Gece
    23.40 TRT1 Cennetin Çocukları Yabancı Sinema Gece
    23.45 Samanyolu Kollama Yerli Dizi Gece

    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı
    00.00 Fantasy Fantasy Preview Erotik Gece Yarısı
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.00 E2 The Tudors Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Gece Yarısı
    00.20 Fantasy Linsey Dawn Mckenzie I'm Back 4 Erotik Gece Yarısı

    00.30 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Sinema Gece Yarısı
    00.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 Tnt House Yabancı Dizi Gece
    00.45 Fantasy Dirty Little Pig Tales 3 Erotik Gece Yarısı

    00.50 Fantasy Lesbo Teen Initiation 3 Erotik Gece Yarısı
    01.15 Fantasy It's A Girl Thing 3 Erotik Gece Yarısı
    01.20 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece Yarısı
    01.35 Fantasy Wriggle & Pout 2/3 Erotik Gece Yarısı

    01.50 Fantasy Maskerade 3 Erotik Gece Yarısı
    02.10 Fantasy Demetri's Hotel 4 Erotik Gece Yarısı
    02.15 Samanyolu Gecenin Bereketi (Canlı) Aktüalite Gece Yarısı
    02.30 Fantasy The Vampires 2 Erotik Gece Yarısı

    02.45 Fantasy Wriggle & Pout 2 Erotik Gece Yarısı
    03.00 Fantasy Zombie Nation 2 Erotik Gece Yarısı
    03.05 TRT1 Sahur Bereketi Advertorial Gece Yarısı
    03.10 Fantasy Poker Ass 5 Erotik Gece Yarısı

    03.25 Fantasy British Hotel Bitches 1 Erotik Gece Yarısı
    03.30 Kanaltürk Sahur Programı Advertorial Gece Yarısı
    04.00 24 Sahur Özel Advertorial Gece Yarısı
    04.20 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş