TV'de Bugün 1 Ocak 2010 Cuma

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 1 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 1 Ocak 2010 Cuma konusu TV'de Bugün 1 Ocak 2010 Cuma

    06.00 N.Geographic Leoparın Gözleri Belgesel Sabah
    06.30 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo: Mark Wahlberg Yabancı Sinema Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.30 Sinema Tv Ateş Savaşçıları Yabancı Sinema Sabah

    08.00 N.Geographic Amansız Düşmanlar Belgesel Sabah
    09.25 Sinema Tv Akıl Oyunları Yabancı Sinema Sabah
    10.00 N.Geographic Bir Devin Anatomisi: Redwoods Belgesel Sabah
    10.30 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    11.45 Sinema Tv 8 Mil Yabancı Sinema Sabah
    12.00 N.Geographic En Büyük Dizaynlar Belgesel Öğle
    13.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle
    13.40 Sinema Tv Gidenler Ve Kalanlar Yabancı Sinema Öğle

    13.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle
    15.00 N.Geographic Domuz Gribi Belgesel Öğleden Sonra
    15.15 Sinema Tv Kirpi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV 2'ye Bir Spor Programı Öğleden Sonra

    15.30 TRT3 2009 Dünya Atletizm Finali Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Lig TV Artistik Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    17.00 N.Geographic Paskalya Adası'nın Gizemleri Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Bert Ve Becca Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.15 Lig TV Haftanın Golleri Spor Programı Akşam Üstü
    18.00 DreamTV Hall Of The Fame Müzik Programı Akşam
    18.30 TRT3 Ampute Futbol Ligi Özetleri Spor Programı Akşam
    18.40 Sinema Tv Okuyucu Yabancı Sinema Akşam

    [​IMG]


    19.00 N.Geographic Altı Derece Belgesel Prime-time
    19.15 TRT3 Olimpik Magazin Spor Programı Prime-time
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
    19.45 Kanaltürk Belanın Böylesi Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Samanyolu Kollama Yerli Dizi Prime-time
    19.55 TRT1 Hicran Yarası Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Fox İnce İnce Yasemince (Yılbaşı Özel Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time
    20.00 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Star Sihirli Yılbaşı Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 TRT3 Pota Spor Programı Prime-time
    20.00 Kanal D Aşk Tutulması Yerli Sinema Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Konser (Kylie Minogue) Konser Prime-time

    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Adanalı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 NTV Yorum Farkı 2009 Tartışma Prime-time
    20.00 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Prime-time

    20.00 Lig TV Açık Oturum Spor Programı Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.05 Habertürk Yılbaşı Özel (Tekrar) Eğlence Prime-time
    20.25 TRT2 Medya Müfettişi Aktüalite Prime-time

    20.40 Cine-5 Kristal Göz Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 NTV Hayatımın Yılı Eğlence Prime-time
    20.45 24 Kafa Dengi Aktüalite Prime-time
    21.00 N.Geographic Evrenin Ucuna Yolculuk Belgesel Prime-time

    21.00 Discovery Survivorman Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E One Tree Hill Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Chuck Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Mürekkep Yürek Yabancı Sinema Prime-time

    21.10 TRT2 Düşünce İklimi Kültür Sanat Prime-time
    21.15 TV 8 Taklitçi Eğlence Prime-time
    21.15 Tnt Casino Royal Yabancı Sinema Prime-time
    21.25 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Prime-time

    21.30 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Eğlence Prime-time
    21.30 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    21.30 TRT3 İspanya Süper Kupa Futbol Karşılaşması Maç Prime-time
    21.30 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Prime-time

    21.40 TRT1 Zoraki Başkan Yerli Dizi Prime-time
    21.45 Kanaltürk Magazin 2009 Magazin Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    22.00 CNBC-E Yaramazlar Kampı Yabancı Sinema Prime-time

    22.00 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Prime-time
    22.00 DreamTV Abbey Road Müzik Programı Prime-time
    22.10 Star Makber (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.15 Kanal D Haneler Eğlence Prime-time

    22.25 TRT2 Gönül Makamı (Özel) Aktüalite Prime-time
    22.30 Show Yılbaşı Özel Programı Eğlence Gece
    22.30 Cine-5 Kor Yabancı Sinema Gece
    22.30 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Prime-time

    22.40 24 Bir Şarkısın Sen (Film Şarkıları) Aktüalite Gece
    22.45 TV 8 Stüdyo Emre Altuğ Müzik Programı Prime-time
    22.45 Fox WWE Smack Down Spor Programı Prime-time
    22.55 Sinema Tv Sevgililer Günü Katliamı Yabancı Sinema Gece

    23.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Gece
    23.00 DreamTV Advanced Müzik Programı Gece
    23.00 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Gece
    23.00 N.Geographic En Büyük Dizaynlar Belgesel Gece

    23.00 Kanal 7 İskele Sancak Tartışma Gece
    23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Gece
    23.10 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Gece
    23.10 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Gece

    23.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Gece
    23.15 NTV 10 Kadın Sohbet Gece
    23.20 Atv Samanyolu (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.25 TRT1 Dünyalı Yabancı Sinema Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TRT2 İnci Küpeli Kız Yabancı Sinema Gece
    00.05 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Gece Yarısı
    00.05 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece Yarısı

    00.30 Kanaltürk İster Dinle İster Seyret Talk Show Gece Yarısı
    00.30 Star Yalnız Kalpler Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Kill Bill Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.35 Sinema Tv Gözyaşlarının Annesi Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.45 TV 8 Üç Gün İçinde Öleceksin Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.45 Cine-5 Konuşarock (Canlı) Eğlence Gece Yarısı
    01.00 Show Yemekteyiz Yarışma Gece Yarısı
    01.15 Fox Lost (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.40 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Gece Yar
     

Bu Sayfayı Paylaş