TV'de Bugün 1 Kasım Pazar 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 31 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 1 Kasım Pazar 2009 konusu 06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Avlanan Avcı Belgesel Sabah

    06.05 TRT2 Güneşin İzinde Belgesel Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    06.50 TRT1 Gönül Penceresi Yerli Sinema Sabah
    07.00 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 N.Geographic Yaşayan Cennetler Belgesel Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah

    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Comedya Eğlence Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah

    07.10 Habertürk Karşıt Görüş (Tekrar) Aktüalite Sabah
    07.10 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.15 TRT1 Sen Bir Meleksin Yerli Sinema Sabah
    07.15 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah

    07.20 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    07.30 Show Dedektif Flint Çizgi-Film Sabah
    07.30 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    07.30 Cine-5 Andynin Nesi Var? Çizgi-Film Sabah
    07.40 Star Zorro Çizgi-Film Sabah
    07.45 Samanyolu Çizgi Sinema Çizgi-Film Sabah
    07.50 Sinema Tv Inside The Actors Studio: Jude Law Yabancı Sinema Sabah

    07.50 Discovery Chop Shop Belgesel Sabah
    08.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Gizem Avcıları Belgesel Sabah

    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Sabah
    08.00 Cine-5 Cine City (Tekrar) Aktüalite Sabah

    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 1 Bob The Builder Special Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah
    08.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    08.15 Kanal D Üç Kafadar Yabancı Sinema Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Gezi Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Atv Dünya Bir Oyun Sahnesi Aktüalite Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    08.45 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    08.50 TRT1 Zula Devriyesi Uzay Serüvenleri Çizgi Sinema Sabah
    08.55 Sinema Tv Onay Yabancı Sinema Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi - Pazar Aktüalite Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah

    09.00 Star Çocuktan Al Haberi Yarışma Sabah
    09.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 TV 8 Ten Ten Çizgi-Film Sabah

    09.10 NTV Çalışma Hayatı Aktüalite Sabah
    09.10 Discovery Smash Lab Belgesel Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Haberler Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Aktüalite Sabah

    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 TV 8 Ebruli Plates Spor Programı Sabah

    09.30 Lig TV Hakem Dünyası Spor Programı Sabah
    09.30 Cine-5 Tom ve Jerry Marsta Çizgi Sinema Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Hawaii: Ateşten Nehirler Belgesel Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.10 NTV Spor Aşkı Spor Programı Sabah

    10.15 TRT1 Laramie Kalesinde İsyan Yabancı Sinema Sabah
    10.15 Fox Barbie Gökkuşağının Sihiri Yabancı Sinema Sabah
    10.15 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Sabah
    10.20 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    10.30 Kanal 1 Stüdyo 34 (Tekrar) Müzik Programı Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    10.30 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Sabah

    10.35 Sinema Tv Jumper Yabancı Sinema Sabah
    11.00 Tnt Scooby Doo Çizgi-Film Sabah
    11.00 DreamTV Backstreet Boys Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Discovery Brainiac Belgesel Sabah

    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    11.00 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah

    11.05 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    11.10 Habertürk Habertürk Gündem (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.10 TRT2 Medya Medya Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah

    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.30 Samanyolu Herşey Yolunda Aktüalite Öğle
    11.30 Kanal 1 Otomobil Kulübü Aktüalite Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah

    11.55 Discovery Survivorman Belgesel Sabah
    12.00 Fox Yaş 15 (Tekrar) Yarışma Öğle
    12.00 N.Geographic Gerçek Yolculuklar Belgesel Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Haberler Öğle

    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika (Canlı) Tartışma Öğle
    12.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğle

    12.05 TV 8 Sıcak Para Aktüalite Öğle
    12.05 TV 8 Sıcak Para Aktüalite Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.15 Sinema Tv Kadri’nin Götürdüğü Yere Git Yerli Sinema Öğle

    12.28 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal D Güneri Civaoğlu Şeffaf Oda Aktüalite Öğleden Sonra

    12.30 Kanal 1 Magazin 1 (Tekrar) Magazin Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğleden Sonra

    12.50 Discovery Alaska da Büyük Kızak Yarışı Belgesel Öğle
    12.50 Kanal 7 Fuar Dünyası Advertorial Öğle
    13.00 Show Haber Özel Aktüalite Öğleden Sonra
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 N.Geographic Yolculuk Tutkusu Belgesel Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Tnt Mad About You Yabancı Dizi Öğle

    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Aırport Aktüalite Öğle
    13.20 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş.(Valencia-Caja Laboral) Maç Öğle
    13.20 TV 8 Sağduyu Aktüalite Öğleden Sonra

    13.25 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Spor Programı Öğle
    13.30 Samanyolu Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle

    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.30 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğle
    13.30 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Öğle
    13.40 TRT1 Limit Yok Aktüalite Öğle

    13.45 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Brothers & Sisters Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra

    14.00 Show Take Off Aktüalite Öğleden Sonra
    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat Tartışma Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    14.05 Sinema Tv Oxford Cinayetleri Yabancı Sinema Öğle
    14.10 Kanal 1 Taner Takipte (Tekrar) Magazin Öğle
    14.10 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle
    14.10 NTV 0-100 (Tekrar) Aktüalite Öğle

    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.15 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Öğle
    14.15 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle
    14.15 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Aktüalite Öğleden Sonra

    14.15 TRT1 F1 Abu Dabi Grand Prix Spor Programı Öğleden Sonra
    14.15 24 Araba Sevdası Aktüalite Öğle
    14.15 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle

    14.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş.(Valencia-Caja Laboral) Maç Öğleden Sonra
    14.30 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.40 Discovery Geleceğin Dünyası Belgesel Öğleden Sonra
    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra

    14.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.50 TV 8 Aramızda Kalsın Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Dinozor İncelemeleri Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Belgesel Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 Tnt Kurtar Beni Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.05 TRT3 Basketbol Nostalji Spor Programı Öğleden Sonra
    15.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Medikal Sağlık Öğleden Sonra

    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 TRT2 Birlikte Yaşarken Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 Star Çat Kapı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.30 Kanal 1 4 Köşe Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 Fox Zorro Efsanesi Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 Discovery American Chopper Belgesel Akşam Üstü
    16.00 N.Geographic Dinozorların Ölüm Tuzağı Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.00 E2 The Tonight Show with Conan O Brien Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio: Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Galatasaray-Sivasspor (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    16.10 Atv Kış Masalı Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.15 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Akşam Üstü

    16.30 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.45 TRT2 Hayatımız Sigortalı Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 Kanal D Aşk-ı Memnu Yerli Dizi Akşam Üstü

    17.00 Kanal 1 Renkli Dünyalar Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Kanun Benim Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Evrim Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 Star Çocuktan Al Haberi Yarışma Öğleden Sonra
    17.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü
    17.35 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş.(Freiburg-Hoffeneim) Maç Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Taklitçi Eğlence Akşam Üstü

    17.50 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 N.Geographic Sıradışı Dinozorlar Belgesel Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam

    18.00 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 Tnt Korkunun Gölgesinde Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Akşam
    18.20 TRT2 Saltanatın Kaldırılması Aktüalite Akşam

    18.25 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam

    18.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    19.00 N.Geographic Buzdaki Dinozorlar Belgesel Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.05 Sinema Tv Mutant Günlükleri Yabancı Sinema Prime-time

    19.10 Habertürk Sansürsüz (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Akşam
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.30 24 Kırmızı Halı (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.35 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş.(E.Frankfurt-Bochum) Maç Prime-time
    19.40 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    19.40 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time

    19.45 Tnt October Road Yabancı Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 TRT1 Bir Zahmet Aktüalite Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.55 TRT2 El Yapımı Aktüalite Prime-time
    20.00 Show Wipeout Yarışma Prime-time
    20.00 Discovery Time Warp Belgesel Prime-time
    20.00 Star Batman Başlıyor Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time
    20.00 NTV Güzel Haberler (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 TV 8 Pür Dikkat Aktüalite Akşam
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Prime-time
    20.00 24 Ağustos'ta Rapsodi Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time

    20.00 Lig TV Kayserispor-Fenerbahçe (Canlı) Maç Prime-time
    20.05 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Akşam

    20.25 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.30 TRT3 17 Yaş Altı Dünya Kupası Futbol Karş.(İtalya-Uruguay) Maç Prime-time
    20.45 Cine-5 Polis Akademisi 4 Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 CNBC-E Doctor Who? Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 E2 Nighmares And Dreamcapes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Madagaskar Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Kanal 1 Bu Ara Bu Moda Magazin Prime-time
    21.00 N.Geographic Bambaşka Dünyalar Belgesel Prime-time

    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 Discovery En Kötü Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Ferdi Tayfur'la Boynu Bükük Şarkılar Eğlence Prime-time
    21.05 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Akşam

    21.10 TRT2 Sinema Bir Mucizedir Yerli Sinema Prime-time
    21.10 Discovery Sıfır Dediğimde Yerli Sinema Prime-time
    21.10 Samanyolu 4. Osman Yerli Dizi Prime-time
    21.15 CNN-TÜRK Umuda Kredi Aktüalite Prime-time

    21.45 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.50 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.55 TV 8 Bizim Stadyum Spor Programı Akşam
    21.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time

    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 N.Geographic Mars Robotları Belgesel Prime-time
    22.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş.(Valencia-Caja Laboral) Maç Prime-time
    22.00 Star İbo Show Eğlence Prime-time
    22.00 Discovery Akılalmaz Hikayem Belgesel Prime-time

    22.05 Habertürk Teke Tek Özel Aktüalite Prime-time
    22.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    22.20 Atv Suikastçı Yabancı Sinema Gece
    22.25 Cine-5 Mumya Dönüyor Yabancı Sinema Prime-time

    22.30 Kanal 1 Çılgın Dadı Yabancı Sinema Prime-time
    22.40 Sinema Tv Mançuryalı Aday Yabancı Sinema Prime-time
    22.40 TRT2 Anadolu'ya Yolculuk Belgesel Prime-time
    22.45 24 7/24 Futbol Spor Programı Prime-time

    23.00 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Gece
    23.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Gece
    23.00 CNBC-E South Park Yabancı Dizi Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 Discovery Gerçek Cinayet Soruşturmaları Belgesel Gece
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.00 N.Geographic Parmaklıkların Ardında Belgesel Gece
    23.00 TV 8 İsyan Yabancı Sinema Gece

    23.15 Show Devler Ligi Yarışma Prime-time
    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.15 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece Yarısı

    23.30 Fox FOX Futbol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.45 TRT3 F1 Abu Dabi Grand Prix Spor Programı Gece
    23.50 Kanal 7 Beyaz Giyme Toz Olur Yerli Sinema Prime-time
    23.55 DreamTV Rock Me Müzik Programı Gece

    00.00 E2 It's Always Sunny In Philadelphia Yabancı Dizi Gece
    00.05 CNN-TÜRK Bir Yudum İnsan Aktüalite Gece Yarısı
    00.20 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Star Futbolig Spor Programı Gece Yarısı

    00.40 Atv Nefes Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.50 Tnt House Yabancı Dizi Gece
    01.00 Show 6 Pas Spor Programı Gece Yarısı
    01.00 TV 8 Bizim Stadyum Spor Programı Gece

    01.30 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece Yarısı
    04.45 Kanal D 14 Numara Yerli Sinema Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş