TV'de Bugün 1 Ekim Perşembe 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 1 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 1 Ekim Perşembe 2009 konusu TV'de Bugün 1 Ekim Perşembe 2009

    06.00 24 Haber Haberler Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 N.Geographic Bilimin Ta Kendisi Belgesel Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah

    06.30 Kanal D Gece Gündüz Yerli Dizi Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah

    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah

    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 CNN-TÜRK Yeni Gün Haberler Sabah

    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Yeni Bir Gün Aktüalite Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio: Christian Slater Yabancı Sinema Sabah

    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah
    07.10 Star Beyblade Çizgi-Film Sabah
    07.20 TRT2 İş Günü Spor Programı Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah

    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Cine-5 Gurbet Kadını Yerli Dizi Sabah

    07.45 TRT2 Günde Sanat Spor Programı Sabah
    07.50 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.55 TRT2 Hava Durumu Gezi Sabah
    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah

    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah

    08.00 Sinema Tv Affedilmeyen Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    08.00 Samanyolu Spor Başlıkları Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah

    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah

    08.30 Star Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.30 24 Spor Haberler Sabah
    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    08.30 TRT1 Medya Müfettişi Aktüalite Sabah
    08.30 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah

    08.55 TRT2 Hava Durumu Haberler Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 24 1. Moderatör- Remziye Demirkol Aktüalite Sabah

    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.05 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
    09.05 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah

    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah
    09.25 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah

    09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah
    09.30 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah
    09.30 Kanaltürk Orada Neler Oluyor? (Canlı) Magazin Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah

    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
    09.55 TRT2 Hava Durumu Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    10.00 TV 8 Haberler Haberler Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    10.00 Star İzdivaç Eğlence Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah
    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Sabah

    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.05 Habertürk Haber Masası Haberler Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah

    10.15 TRT2 Haber + Spor Haberler Sabah
    10.15 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah
    10.20 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.20 Sinema Tv Şeytanın Pabucu Yerli Sinema Sabah

    10.30 TRT2 Anadolu'dan Aktüalite Sabah
    10.30 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Sabah
    10.30 Kanal D Güzel Bir Gün Kadın Programı Sabah
    10.35 Habertürk Ekonomi Gündemi Ekonomi Sabah

    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah
    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.15 Kanaltürk Türk Sineması Yerli Sinema Sabah

    11.20 Samanyolu İki Alyans Yarışma Sabah
    11.20 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.45 TRT2 Günde Sanat Kültür Sanat Sabah

    11.55 TRT2 Hava Durumu Haberler Sabah
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle

    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Öğle
    12.00 N.Geographic Kaçık Profesörler Belgesel Öğle

    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle
    12.15 Sinema Tv Şrek 2 Yabancı Sinema Öğle
    12.20 Cine-5 Yanık Koza Yerli Dizi Öğle

    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Öğle
    12.30 24 2. Moderatör-Serdar Cebe Aktüalite Öğle
    12.30 CNN-TÜRK Ekonomi Ekonomi Öğle

    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle

    12.50 CNN-TÜRK Net'ten Haber Aktüalite Öğleden Sonra
    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 Star Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 Atv Mavi Şeker Müzik Programı Öğle
    13.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'ın Mutfağı Kadın Programı Öğle
    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle

    13.00 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.25 TRT1 Fragmanlar + Reklam Aktüalite Öğle
    13.30 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle

    13.30 Star Baba Ocağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.30 TRT1 Efsane Prens Yerli Dizi Öğle
    13.30 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğle
    13.30 Kanaltürk Ben Bir Anneyim (Canlı) Sohbet Öğle

    13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle
    13.55 Sinema Tv Şeytanla El Sıkışmak Yabancı Sinema Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra

    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Öğle
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle

    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 TV 8 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.00 TRT3 Olimpik Magazin Spor Programı Öğle

    14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.00 N.Geographic Müzik Dehası Belgesel Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Yalnız Değilsiniz Aktüalite Öğleden Sonra

    14.15 CNN-TÜRK Piyasalar Ekonomi Öğleden Sonra
    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
    14.30 CNN-TÜRK Manşet Aktüalite Öğleden Sonra
    14.35 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra

    14.35 TRT2 Günde Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra
    14.35 Samanyolu Vicdanın Sesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.35 NTV Sektör Ekonomi Öğle
    14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.15 NTV Yakın Plan Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 Lig TV Futbolun Zirvesi Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 Cine-5 İnci Ertuğrul'la Rengarenk Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Kanaltürk Esra Özmen’le Kadınca Kararınca (Canlı) Kadın Programı Öğleden
    Sonra
    15.40 Atv Mutluluğa Açılan Sofralar Kadın Programı Öğleden Sonra

    15.40 TRT3 Ligde Geçen Hafta Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    16.00 24 3. Moderatör-Bahar Feyzan Aktüalite Akşam Üstü
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü
    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Akşam Üstü
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio: Jude Law Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.00 TV 8 Komedi Dükkanı Eğlence Akşam Üstü
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
    16.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Akşam Üstü
    16.30 Atv Canım Ailem (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.35 NTV Dünya Bunu Konuşuyor Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Akşam Üstü

    16.45 CNN-TÜRK Paranın İzi Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.50 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 TV 8 Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Sinema Tv Körlük Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Dünyanın En Ölümcül Canlıları Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.15 TV 8 Duygu Ve Yaşam Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.30 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Açık Hat Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Akşam Üstü

    18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam
    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Akşam Üstü
    18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam
    [​IMG]
    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam
    18.00 Kanal 7 Ekmek Teknesi Yerli Dizi Akşam
    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam

    18.10 TRT1 Kim Bilecek Yarışma Akşam
    18.15 CNBC-E Las Vegas Yabancı Dizi Akşam
    18.15 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Akşam Üstü
    18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.25 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 TRT2 Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 NTV Haberler Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Şirin Payzın'la 360 Derece Aktüalite Akşam
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam

    19.10 Sinema Tv The Spirit Yabancı Sinema Prime-time
    19.10 TRT2 Medya Müfettişi Aktüalite Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time

    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.35 Habertürk Ekonomi Akşam Haberleri Ekonomi Prime-time
    19.35 TRT2 Parantez Aktüalite Prime-time

    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Akşam
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
    19.45 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time

    19.45 Kanaltürk Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 TRT3 FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası Futbol Karş. Spor Programı Prime-time
    19.55 TRT2 Yemyeşil Aktüalite Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Lig TV Santraya Doğru (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Show Var Mısın Yok Musun? Yarışma Prime-time

    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Prime-time

    20.00 TRT2 Boğaziçi'nden Eğlence Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 24 Kırmızı Halı Aktüalite Prime-time
    20.00 N.Geographic Yaşayan Cennetler Belgesel Prime-time

    20.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Fox Sıkı Dostlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.00 NTV Güzel Haberler Sohbet Prime-time

    20.00 Star Kurtlar Vadisi Pusu (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    20.05 Habertürk Habertürk Özel Aktüalite Prime-time
    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.15 Kanal D Aşk-ı Memnu Yerli Dizi Prime-time

    20.20 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Aktüalite Prime-time
    20.20 TRT1 Ah Kalbim Yerli Dizi Prime-time
    20.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Prime-time
    20.45 24 Demokrasi Arşivi Aktüalite Prime-time

    20.45 Cine-5 Aşık Sheakspeare Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 TV 8 Spor Haberler Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time

    21.00 DreamTV Hayal Sahnesi Müzik Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic Dr. Mike Leahy ile (Isır Beni) Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Son Tapınak 2 Yabancı Sinema Prime-time

    21.15 Tnt Gözü Tamamen Kapalı Yabancı Sinema Prime-time
    21.35 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Özetleri Spor Programı Prime-time
    21.40 Star Kurtlar Vadisi Pusu Yerli Dizi Prime-time
    21.55 CNN-TÜRK Futbolda Avrupa Gecesi Spor Programı Prime-time

    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Prime-time
    22.00 Habertürk 1 Gün Aktüalite Prime-time
    22.00 Lig TV İkiye Bir Spor Programı Prime-time

    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.00 Tnt Galatasaray - SK Sturm Graz Maç Gece
    22.05 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Prime-time
    22.05 TRT1 Gönül Makamı (Özel) Aktüalite Prime-time

    22.15 Kanal D Bir Bulut Olsam Yerli Dizi Prime-time
    22.15 DreamTV Yıldızlı 5 Müzik Programı Prime-time
    22.15 Kanaltürk Şaka Şaka (Tekrar) Komedi-Kabare Prime-time
    22.40 24 Aktivist Aktüalite Prime-time

    22.40 Sinema Tv Transformers Yabancı Sinema Prime-time
    22.45 Lig TV Haftanın Golleri Spor Programı Prime-time
    22.50 Kanal 7 Küçük Gelin Nazmiye Yerli Sinema Prime-time
    22.55 TV 8 Bunu Konuşalım Sohbet Gece

    23.00 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Prime-time
    23.00 24 Moderatör Gece Haberler Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Gece

    23.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Gece
    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.10 Habertürk Özge Uzun'la Uzun Geceler (Canlı) Aktüalite Prime-time
    23.10 Atv Kapalı Çarşı Yerli Dizi Gece

    23.15 Show Siyaset Meydanı Sohbet Gece
    23.15 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Gece
    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
    23.30 Kanaltürk Neşter Aktüalite Prime-time

    23.30 Lig TV Artistik Futbol Spor Programı Gece
    23.30 NTV Haberin Varmı? (Canlı) Yarışma Gece
    23.35 Cine-5 Çatlak Profesör 2 Yabancı Sinema Gece
    23.40 TRT1 Bam Teli Gezi Gece

    23.45 Fox Gece Uçuşu Yabancı Sinema Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    23.55 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Gece
    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı

    00.00 Star Sheriff – Fenerbahçe Maç Gece Yarısı
    00.05 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Kanal D 32. Gün Tartışma Gece Yarısı
    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece

    01.00 TV 8 Haberler Haberler Gece Yarısı
    01.10 Cine-5 CineCity (Yeni Bölüm) Magazin Gece
    03.00 Kanal D Kobra Takibi Yabancı Dizi Gece Yarısı
    03.45 Kanal D Oyunbozan Yerli Dizi Gece Yarısı
    05.15 Kanal D Elveda Derken Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş