TV'de Bugün 1 Ağustos 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 31 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 1 Ağustos 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 1 Ağustos 2010 Pazar

    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    06.10 CNN-TÜRK Menemen Aktüalite Sabah
    06.15 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.15 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    06.20 Atv Selena Yerli Dizi Sabah

    06.30 Show Küçük Sevgilim Yerli Sinema Sabah
    06.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Star Genç Savaşçılar Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.45 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    07.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.05 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    07.10 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Tek Başına Belgesel Sabah

    07.15 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.30 Fox Bez Bebek Yerli Dizi Sabah
    07.30 Star Pulsar Yerli Dizi Sabah

    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.40 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Çizgi Sinema Çizgi Sinema Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    08.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    08.00 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    08.05 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    08.10 Atv Selena Yerli Dizi Sabah

    08.15 Kanal D Bizim Ev Yabancı Sinema Sabah
    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah
    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.25 CNN-TÜRK Ebru Baki İle Pazarlık Aktüalite Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.40 Star Star Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah

    09.00 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Go Deigo Go Çizgi-Film Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah

    09.00 Lig TV Footbrazil Spor Programı Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah

    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah

    10.10 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.15 Kanal D Kanıt (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.25 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Sabah
    10.30 TV 8 Şifa Olsun Sağlık Sabah

    10.35 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    11.00 Lig TV Futbol Life Spor Programı Sabah

    11.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah

    11.10 Bloomberg HT Adcocates Of Change Aktüalite Sabah
    11.10 Habertürk Ajanda (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.30 Fox Aç Aç Kazan Yarışma Sabah

    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Lig TV 2'Ye 1 Spor Programı Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle

    12.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle

    12.00 Atv Avrupa Yakası (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.00 Kanal D Küçük Sırlar (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Pazar 12 Aktüalite Öğle
    12.10 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle

    12.15 Star Dürüye nin Güğümleri(Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.20 NTV Sıcak Ve Taze Yemek Programı Öğle
    12.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle

    13.00 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.05 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    13.10 Habertürk Airport Aktüalite Öğle

    13.10 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle
    13.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    13.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle

    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.30 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Öğle
    13.30 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle
    13.30 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle

    13.50 Show Offshore "Gaziantep" Yarışma Öğleden Sonra
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle

    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 Bloomberg HT Latitudes Aktüalite Öğle
    14.00 TRT3 Basketbol Nostalji Spor Programı Öğle
    14.00 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Öğle

    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.10 NTV Yeryüzü Notları Gezi Öğle
    14.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Eğitim Öğle
    14.15 Lig TV Antalyaspor - Bursaspor Maç Öğle

    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle
    14.30 TRT1 F1 Almanya Grand Prix Spor Programı Öğle
    14.30 TV 8 Ley-Ley-La Aktüalite Öğle
    14.30 Kanal D Erkekleri Tavlama Sanatı Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    14.40 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    14.40 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.45 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Fox Dört Düğün Bir Balayı Haftanın Finali Yarışma Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 CNN-TÜRK Başarıya Doğru Eğitim Öğleden Sonra

    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 TRT3 B.Mönchengladbach-Liverpool Maç Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Sohbet Öğleden Sonra
    15.30 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra

    15.45 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 Habertürk Türkiye Konuşuyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.50 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra

    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Hazırlık Kampı Spor Programı Öğleden Sonra
    16.10 Cine-5 Araba Takibi Özel Aktüalite Akşam Üstü

    16.10 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.15 Atv Şen Yuva (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 TRT3 Dünya Kupası Klip Spor Programı Öğleden Sonra

    16.15 Lig TV Galatasaray-Sivasspor Maç Öğleden Sonra
    16.30 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğleden Sonra
    16.30 TRT3 B.Mönchengladbach-Liverpool Maç Öğleden Sonra
    16.35 24 Ah Güzel İstanbul Gezi Öğleden Sonra

    16.45 Kanal D Sokak Dövüşcüsü Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Star Passaparola Yarışma Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Akşam Üstü
    17.10 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.10 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Gezi Akşam Üstü

    17.20 TRT3 GP2 Macaristan Spor Programı Akşam
    17.20 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Kanaltürk Eintrach Frankfurt - Chelsea(Hazırlık Maçı) Maç Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.35 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Keyfe Keder Aktüalite Akşam Üstü
    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    [​IMG]

    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 E2 Chuck Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    18.00 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Filmi Yerli Sinema Prime-time
    18.05 Cine-5 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
    18.15 Lig TV Beşiktaş-MKE Ankaragücü Maç Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Tnt Lost Yabancı Dizi Akşam
    18.30 TRT3 FIFA 20 Yaş Altı Byn.Dünya Kupası Futbol Final Maç Prime-time

    18.40 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam
    18.50 TRT HABER Görevli Aktüalite Akşam
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Başarıya Doğru Eğitim Prime-time

    19.05 Habertürk Hayata Dair (Canlı) Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Libero Belgesel Prime-time
    19.20 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.45 CNN-TÜRK Yeşil Doğa: Güven İslamoğlu Aktüalite Prime-time
    19.45 Fox Intercities Şehirler Yarışıyor Yarışma Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time

    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 Tnt Ekspres Kasa Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 Atv İndiana Jones: Kamçılı Adam Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Hababam Sınıfı Üç Buçuk Yerli Sinema Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.05 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time
    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.15 Star Fear Factor Aksiyon Yarışma Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time

    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.30 TRT3 Avrupa Atletizm Şampiyonası(6. Gün) Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time

    21.00 Lig TV Açık Oturum Spor Programı Prime-time
    21.00 E2 Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Cine-5 Harika Köpek 4 Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 TRT HABER Şehir ve Medeniyet Aktüalite Prime-time

    21.00 NTV Tuncel Ve Dostları Sohbet Prime-time
    21.15 TV 8 Kadın Avcıları Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    21.30 Kanaltürk Jess Stone: Cennette Ölüm Yabancı Sinema Prime-time

    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.30 24 Belgesel Belgesel Prime-time
    21.45 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time
    21.50 TRT1 Gölgeler Müzik Programı Prime-time

    22.00 TRT HABER Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    22.00 NTV Hayat:Bitkiler Belgesel Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Pazar 12 Aktüalite Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.05 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Gece

    22.20 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.30 Kanal 7 Çiftçiler Yarışıyor Yarışma Prime-time
    22.30 Lig TV Kayserispor-Fenerbahçe 11.H Maç Gece
    22.40 Atv Başkaldırış Yabancı Sinema Gece

    22.50 Bloomberg HT Premier Aktüalite Prime-time
    22.55 Cine-5 Aksiyon Fırtınası Aktüalite Prime-time
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Gece

    23.00 Star Passaparola Yarışma Gece
    23.00 Fox The Glass House Yabancı Dizi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Prime-time

    23.15 Samanyolu 4. Osman Yerli Dizi Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.20 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.30 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Gece

    23.30 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Gece
    23.30 TV 8 Son Vampir Yabancı Sinema Gece
    23.40 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece

    23.50 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    00.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Gece
    00.00 Lig TV Haber Haberler Gece Yarısı
    00.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece Yarısı

    00.30 Atv Gladyatörler Yarışma Gece
    00.30 Show Banka Soygunu Yabancı Sinema Gece
    00.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.40 Star 24 Yabancı Dizi Gece

    01.20 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Gece Yarısı
    01.30 TV 8 Kadın Avcıları Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.30 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.30 TRT3 GP2 Macaristan Spor Programı Gece Yarısı

    02.50 TRT3 Formula 1 Magazin Spor Programı Gece Yarısı
    03.00 Kanal D Zihin Oyunları Yabancı Sinema Gece
    03.20 TRT3 Yüzyılın Boks Efsaneleri Spor Programı Gece Yarısı
    03.50 TRT3 Futbol Eksperi Spor Programı Gece Yarısı

    04.20 TRT3 Dünya Kupası Klip Spor Programı Gece Yarısı
    04.30 TRT3 FİFA 2010 Dünya Kupası Futbol Karş.(Slovenya-İngiltere) Maç Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş