tuzluca gaziler köyü ulaşım ve kalacak yer

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 14 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    tuzluca gaziler köyü ulaşım ve kalacak yer konusu tuzluca gaziler köyünde öğretmenlik yapanlar nerede yatıp kalkıyor. nerede kalıyorlar. öğretmenevi veya pansiyon varmı.ilçeye devamlı araç bulunuyormu.

2. maliksrdgn

maliksrdgn Üye

merhabalar
    ben bu köyün sakinlerinden biriyim.Anladığıma göre gazilerde kalacak bir yer arıyorsunuz . ben bu konuda size yardımcı olabilirim dilerseniz
    ismim malik soyadım sardoğan
    galiba siz öğretmen lojmanı arıyorsunuz köyümüzde öğretmen lojmanı vardır .köye 3000 m uzaklıkta apartman şeklinde iki adet bina mevcuttur
    bir bina diğerinden daha büyük ve geniştir
    köyümüzde bir yatılı ilköğretim bölge okulu vardır ve bir de anadolu öğretmen lisesi vardır bu iki okulun da yatılı olması okullarda nöbet tutma gibi bir durum ortaya koymuştur.ilçeye ise her gün saat 6.00 dan 8.45 e kadar araba vardır dilerseniz taksilerimizi de kullanabilirsiniz
    köyün çıkışında bulunan hanın önünden saat başı ığdır arabaları geçer (kağızmandan gelen)
    eğer ev kiralamak isterseniz de kiralık evlerde mevcuttur .kiralar 100 -200 arası değişiyor (ama kesinlikle 100 tl ye bulursunuz ) anladığım kadarıyla siz öğretmensiniz dilersiniz buraya geldiğiniz zaman da size yardımcı olabilirim
    ben gaziler yibo da okuyorum 8/A sınıfındayım
    umarım size yardımcı olabilmişimdir

Bu Sayfayı Paylaş