Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Araklı Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Araklı Trabzon konusu Araklı Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu - Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Hakkında - Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Tanıtımı - Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Resimleri

Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Trabzon Araklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Turnalı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Turnalı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Turnalı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Turnalı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: TURNALI İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: TURNALI KÖYÜ

Telefon Numarası: 4627332144
    Faks Numarası: 4627332144

Kurumun Misyonu :

Bütün öğrencileri,topluma ve çevreye olumlu katkılar yapan, kendisi, ailesi ve çevresi ile barışık,başkalarıyla iyi ilişkiler kuran,iş birliği içinde çalışan,hoşgörülü ve paylaşmayı bilen,dürüst,erdemli,iyi ve mutlu insanlar olarak yetiştirmek ; Öğrencilere bilgi yüklemek yerine onlarda zekayı ve yaratıcı düşünceyi ortaya çıkarmak,onlara bilgiye ulaşmanın yöntem ve tekniklerini öğretmek için varız

Kurumun Vizyonu:

İstiyoruz ki ; Okulumuzdan yetişen öğrencilerimiz Atatürk ilke ve inkılaplarını, milli ve evrensel kültürleri tanıyan ve benimseyen vatanına ve milletine bağlı bireyler olsun. Okulumuzdan mezun olan öğrencilerden eğitim öğretimin üst kademelerine devam edenlerin ve merkezi ortaöğretim sınavlarını kazanan öğrenci sayısı artsın. Okulumuzda her veli,öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. Okulumuzda,herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın. Okulumuzda ,hem öğretmenler hem de öğrenenler birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemini bilsin Veliler mümkün olduğunca eğitim sürecine aktif ve bilinçli bir şekilde katılsınlar. Veliler okulun sorunlarını çözmede yönetime yardımcı olsunlar,okulla daha yakın işbirliğine girsin,çocuklarının eğitimiyle ilgili alınacak kararlara katılsın,çocuklarının okuldaki başarı ve başarısızlıklarını zamanında öğrensinler.

webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş