TurboBackup 7.1 Download

'S-T' forumunda Siraç tarafından 25 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

TurboBackup 7.1 Download konusu TurboBackup 7.1 Download

Sürüm : 7.1

Boyut : 3.48 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 30 gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma : FileStream

Tanıtım:
    TurboBackup, kolay ve hızlı bir şekilde sisteminizi yedeklemeyi amaçlayan, kullanımı kolay, esnek bir veri yedekleme programıdır. Program USB flash sürücü, Blu-ray, HDDVD, dizüstü bilgisayar, iTunes, uzak ağ, BlackBerry gibi yeni teknolojilerden yedekleme yapabilir.

Program sayesinde Windows sistem bilginizin, kayıt kütüğü ayarlarınızın, sistem ayarlarınızın, verilerinizin, e-posta iletilerinizin, adres defterinizin, resimlerinizin, müzik, video ve belgelerinizin yedeklerini alabilirsiniz. Program ekranının sol kısmında yedekleme yapacağınız klasör yapısı gözükür.

Kullanım hakkında kısa bilgi:
    File> New'e tıklayıp sihirbaz arayüz sayesinde gelen ekrana yedekleme görev adı yazıp, aşağıdaki listeden sabit disk ya da çıkartılabilir disk, CD/DVD, FTP sunucu, FileStream yedekleme sunucu türlerinden birini seçip ilerledikten sonra karşınıza gelen pencereden dosya ve klasör seçimi yapabilirsiniz. Daha sonra dosya ve klasörleri sıkıştırmak isteyip istemediğinizi soran bir pencereyi de geçtikten sonra yedeklemenin şifre içerip içermemesini isteyen bir pencere gelir. Bu kısmı da geçtikten sonra 'Always Full Backup/Daima Tam Yedekle' seçildikten sonra hedef klasör belirtilip yedekleme oraya oluşturulur.

TurboBackup, tüm Windows platformlarında yapılanma ayarları, kritik sistem dosyaları ve değerli verilerinizin yedeklenmesinde kullanılabilecek bir programdır.

Özellikler:

Zamanlayıcı kurulabilir. Bu sayede siz hiçbir şeye karışmadan ayarladığınız gün, saat, hafta ve ay içinde program ayarladığınız yedeklemeleri otomatik başlatır.
    FileStream çevrimiçi yedekleme ve FTP sunucusuna yedekleme yapabilir.
    Yedekleme biçimini ya da dosya ve klasörü sıkıştırabilir.
    Yedekleme sihirbazı ile adım adım işinizi yapabilirsiniz.
    Basit ve hızlı yedekleme için şablon desteği var.
    Yedekleme raporları ve günlük dosyayı e-posta hesabınıza bildirebilir.
    Windows 2000, XP için Vista tarzında arayüz.
    Çıkartılabilir disk, CD/DVD, sabit disk, uzak ağ sürüsüne yedekleme yapabilir.
    Kayıt kütüğü, resimler, videolar, belgeler, iPhone, iTunes, müzik, palm, e-posta, Google, Mozilla, Skype içeriklerini yedekleyebilir.
    Ev ve ofis PC ya da dizüstü bilgisayarı arasında eşleştirme yapabilir.
    Tam, artımlı ve farklı yedekleme yapabilir.
    DVD, CD, FTP ve uzak sunucu için 'Silent/Sessiz' yedekleme yapabilir.
    CD/DVD yedeklemeyi kataloglayabilir.

Kısıtlama ve lisans:
    Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 69.95$'dır.

TurboBackup 7.1

Bu Sayfayı Paylaş