Tuna Anaokulu İstanbul Bayrampaşa

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Tuna Anaokulu İstanbul Bayrampaşa konusu Tuna Anaokulu İstanbul Hakkında - Tuna Anaokulu Tanıtım - Tuna Anaokulu Resimleri - Tuna Anaokulu İletişim Bilgileri

Tuna Anaokulu İstanbul Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tuna Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tuna Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tuna Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: TUNA ANAOKULU

Adresi: İSMETPAŞA MAH.TUNA CADDESİ.NO:9 BAYRAMPAŞA

Telefon Numarası: 2125653675

Faks Numarası: 2126748588

E-mail Adres:
    bilgi@tunaanaokulu.com

Web Adresi: www.tunaanaokulu.

TARİHÇEMİZ

Okulumuz İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde bulunmaktadır.

1995-1996 Eğitim ve Öğretim yılında eğitim ve öğretime başlayan okulumuz zemin + 3 katlı olup 756 m2 alana
    sahiptir..
    am gün eğitim yapılan okulumuzda dört adet derslik mevcut olup dördü desınıf olarak kullanılmaktadır.
    Ayrıca bir adet yemekhane bir adet çok amaçlı oyun
    salonu, yanı sıra idari odalar ve mutfak mevcuttur.
    Okulumuzun eğitim kadrosu 1 müdür, 1 Müdür Yardımcısı, 6 öğretmen ,5 yardımcı personelden
    oluşmaktadır.
    Okulumuz “erken çocukluk dönemindeki çağ çocuklarının tümünün,tüm
    gelişim alanlarına yönelik mesleki gelişmelerini destekleyici,fırsat eşitliği
    sağlayacakları eğitim ortamlarını oluşturacak temel eğitime hazırlamak” vizyonuyla
    eğitim vermeyi amaçlamaktadır.

Tuna Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş