Tuğgeneral Hikmet Akıncı İlköğretim Okulu Merkez Amasya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 1 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Tuğgeneral Hikmet Akıncı İlköğretim Okulu Merkez Amasya konusu Tuğgeneral Hikmet Akıncı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Tuğgeneral Hikmet Akıncı İlköğretim Okulu Hakkında - Tuğgeneral Hikmet Akıncı İlköğretim Okulu Resimleri - Amasya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Tuğgeneral Hikmet Akıncı İlköğretim Okulu Bilgileri - Amasyadaki İlköğretim Okulları Hakkında

MİSYONUMUZ

.............İçinde yaşanılan zamanın gereklerine göre değil, gelecek yüzyılların ihtiyaçlarını bilerek ona göre hazırlıklarını yapan, yaşanılan zamanın da bütün teknik ve teknolojik gelişmelerini bünyesinde barındaran duyarlı ve sorumluluk sahibi insanlığın temsilcilerini yetiştirmek.

VİZYONUMUZ

..................Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaçları doğrultusunda bünyesinde eğitim ve öğrenim gören herkesi Türk Milleti' nin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini, tüm insanlığı seven; bedenen, zihnen ve ahlaken yüksek seviyeli insanlar yetiştirmek.

Tuğgeneral Hikmet Akıncı İlköğretim Okulu Amasya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tuğgeneral Hikmet Akıncı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tuğgeneral Hikmet Akıncı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tuğgeneral Hikmet Akıncı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tuğgeneral Hikmet Akıncı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: TUĞGENERAL HİKMET AKINCI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Yazı Bağları Mah. - Amasya

Telefon Numarası: 3582420749

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi :
    Tuğgeneral Hikmet Akıncı İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz -
    www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş