Trulli ayar değişikliğinin sonuç vermesinden mutlu

'Diğer Spor Dalları' forumunda BaSKeTChi tarafından 4 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. BaSKeTChi

BaSKeTChi Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Trulli ayar değişikliğinin sonuç vermesinden mutlu konusu Jarno Trulli, Avrupa Grand Prix sıralama turlarında yeniden eski formuna kavuşmasının araç ayarlarında yapılan değişikliklerin sonuç vermesiyle mümkün olduğunu ifade etti.

Cumartesi serbest antremanlarda yaşadığı mekanik arızaya rağmen sıralamalarda son seansa kalarak 7. sırayı almayı başaran İtalyan sürücü, dünkü problemlerin ardından aracın ayarlarında değişiklikler yaptıklarını söyledi.

Trulli, "Dünkü zorlu antremanların ardından bugün için aracın ayarlarını tümüyle değiştirdik. Sabahleyin vites kutusunun yağ pompasında bir problem vardı. O yüzden bunu deneyemedik. Dolayısıyla öğleden sonra bir şekilde tecrübemi kullanarak sürüş yaptım. Çok iyi konsantre oldum ve son seansa kalmayı başardım" dedi.

Trulli, "Son turumda bir hata yaptım ancak yine de bugünkü sonuçtan çok mutluyum. Ayrıca aracın gelişimini görmek de keyif verici. Her zaman ilk 10 için ve puan için mücadele edebiliriz. Yarın ki hedefimiz de bu" diye konuştu.

İtalyan sürücü ayrıca, "İlginç bir yarış olacak. Herşey olabilir ancak harika bir mücadele yaşayacağımızı düşünüyorum" dedi.

Bu Sayfayı Paylaş