Travian Bilgisayardan Grafick Pack Çalıştırmak RESİMLİ ANLATIM

'Diğer Oyunlar' forumunda UquR tarafından 3 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Travian Bilgisayardan Grafick Pack Çalıştırmak RESİMLİ ANLATIM konusu Travian Bilgisayardan Grafick Pack Çalıştırmak RESİMLİ ANLATIM

Merhaba arkadaşlar, %90'ımız bilgisayardan GP çalıştıramıyor. Bu yüzden bi flash anlatım hazırladım, umarım yararlı olur. ( Resim olunca bakıyorlar, yazıyı okumuyorlar. )

Ben IE7 kullanmıyorum, hiçte görmedim. Bu yüzden sadece Mozilla ile ilgili yardım edebilirim ve burda da anlattığım şey, Mozilla'dan.

Öncelikle Mozilla'da GP çalıştırmak için user.js adlı dosyaya ihtiyacınız var.

İndirmek için tıklayınız.

Şimdi sıra geldi, bu indirdiğiniz dosyayı (user.js) yapıştırmanız gereken yere.
    Not: Rar'dan çıkarıp, tek dosya halinde eklemeniz gerekiyor.

C:\Documents and Settings\Güngör (Sizin kendi PC isminiz.)\Application Data (Gizli bir dosyadır.)\Mozilla\Firefox\Profiles\yj2vd0ar.default (Bu dosyadaki harfler farklı olacaktır.)

Yol bu, bulması size kalmış. Benden öneri; bunu kesinlikle direk yapıştırmaya kalmayınız. Ve klasörü bulmaya başlamadan önce, gizli dosyaları görünür hale getiriniz.

Bu dosyayı (user.js), yerine doğru bi şekilde yapıştırdığınızda, şu an ki tüm Türkiye serverlarında, GP'leriniz çalışır hale gelecektir.

Önemli: Sanırım cookieleri düzenli olarak silme alışkanlığımız yok, bu yüzden işlemlere başlamadan önce cookieleri silip, Firefoxu kapatıp açın..

COOKIELERİ SİLME;

Firefox açıkken CTRL+SHIFT+DEL tuşlarına basıp açılan pencerede tüm kutucukları işaretliyoruz. Ardından Şimdi Temizle'ye tıklayıp Firefoxu kapatıp yeniden açıyoruz.

Şimdi de sizin için indirdiğiniz GP dosyasını çıkarıp, dosya yolunu alıp, oyundaki yere yapıştırmanıza yardımcı olacak bir flash anlatım hazırladım.

FLASH ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ..

Eğer direk izlemek istemezseniz. Bilgisayarınıza indirebilir, oradan izleyebilirsiniz.

TIKLA

1229 KB

Umarım ki bundan sonra çalıştıramadım mesajları almam. Gerçekten çok sıkıldım, sizi üzmekte istemiyorum. Lütfen bu hazırladığım şeye saygı duyun, hiç değilse bi gözatın. Mutlaka yardımcı olacaktır. [​IMG]

2. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş