Trabzonsporlu Gökhan Ünal, iddialı konuştu

'Trabzonspor' forumunda DilzaR tarafından 12 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Trabzonsporlu Gökhan Ünal, iddialı konuştu konusu 'Hem gol özlemimi bitireceğim hemde taraftarı sevindireceğim'

Trabzonspor'da son 5 maçtır gole hasret olan Gökhan Ünal, pazar günü Bursaspor ağlarını havalandıracağını belirterek "Hem gol özlemimi bitireceğim hem de taraftarın beklentisine cevap vereceğim. 3 puanla liderliği garantiye alacağız" dedi.

Bordo-Mavili takımın sezon başında 5 milyon Euro bonservis bedeli vererek renklerine kattığı ancak şu ana kadar beklediği verimi alamadığı Gökhan Ünal, Bursaspor maçında patlama yapacağını söyledi. 5 haftadır gol atamamanın kendisini de üzdünü ancak bundan dolayı hırslı olduğunu da belirten Gökhan, "Gol orucunu bir an önce bitirmek istiyorum. Bu nedenle pazar günkü Bursaspor maçının benim açımdan önemi çok büyük. Gol ya da goller atıp özlemimi bitirmek ve taraftarın beklentisine de cevap vermek istiyorum” ifadelerini kullandı.

İŞİMİZİN ZOR OLDUĞUNU BİLİYORUZ

Ligde şu ana kadar 5 gol atıp 5 de asist yapan golcü oyuncu, Bursa'da kazanmalarının bir anlamda ilk yarıdaki liderliği garantiye alma anlamına da geleceğini belirterek, “Üç puanlık avantajımız var. Bursa'da kazanırsak bir anlamda zirveyi de garantiye almış olacağız. Bu nedenle pazar günkü maç çok önemli. Bursaspor da güçlü ve çıkış arayan bir takım. İşimiz kolay olmayacak ancak, bir lider gidip ilk yarının lideri olarak dönmek istiyoruz. Hafta boyunca hocamız bize işimizin ne kadar zor olduğu ve neler yapmamız gerektiğini anlattı. 3 puanı alıp bayram coşkusunu sürdürmek istiyoruz” diye konuştu.

FUTBOLCULAR HORON TEPTİ

Trabzon'un Tonya ilçesini ziyaret eden Trabzonsporlu futbolcular, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Özellikle Yattara'ya büyük ilgi gösteren vatandaşlar, omuzlarına aldıkları Gineli oyuncuyla birlikte şampiyonluk tezahüratında bulundular. Bordo-Mavili futbolcular, kendilerine gösterilen yoğun ilgi nedeniyle zaman zaman zor anlar yaşadılar. Folklor ekibiyle bir süre horon oynayan oyuncular, taraftarlarla da bol bol fotoğraf çektirdiler.

Trabzonspor’da gözler Sümer’de

BORDO-Mavililer’de ara transfer dönemi için Belçika ve Brezilya'da bazı futbolcuları izleyen Futbol Koordinatörü Özkan Sümer, yönetim kuruluna detaylı bir rapor sunmaya hazırlanıyor. Ara transferde kadrosunu bir iki takviyeyle güçlendirmeye hazırlanan Karadeniz ekibi, Ersun Yanal'ın da onayını alıp düğmeye basacak. Ancak yönetim, yüksek bonservisi olan oyunculardan uzak durma kararı aldı.

Bu Sayfayı Paylaş