Timsah'a güvenin

'Diğer Takımlar' forumunda Dine tarafından 11 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Timsah'a güvenin konusu [SIZE=+0][/SIZE]Timsah'a güvenin

[SIZE=+0][/SIZE]Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam 12. adama seslendi: “Taraftarımızın desteği sürdükçe, bizim de iyi futbolumuz devam edecek. Onlar bana ve oyuncularıma güvensinler”
    Ligin ilk yarısını değerlendiren Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, gelinen noktanın asla kendilerini tatmin etmemesi gerektiğini söyledi. 46 yıllık Bursaspor tarihinde ilk yarıyı en fazla puanla tamamlayarak taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandıklarını belirten genç çalıştırıcı, “Durum böyle olunca camiayı da farklı beklentiler içine soktuk. İkinci yarıda taraftarımızın bizden zirveyi istiyor. Zaten üçüncülük de bizi tatmin etmiyor. Ancak ikinci devre çok daha zorlu geçecek ve taraftarımızın desteğine çok ihtiyacımız var” ifadesini kullandı. Yakalanan başarıda Bursasporlular’ın büyük pay sahibi olduğunu vurgulayan Sağlam, taraftarların kendisine ve oyuncularına güvenmelerini istedi.

‘Söz veriyorum’
    Başarılı teknik adam sözlerini şöyle sürdürdü: “Tribünler bizi tetikleyen en büyük güç. İkinci yarıda da aynı derecede sorumluluk almalarını isteyeceğiz. Onlar bizlere ve bu çocuklara inansınlar. Oluşturacağımız birlik ve beraberlik havası içinde hedeflediğimiz başarılara ulaşacağız. Oyuncularım adına söz veriyorum. Çok zorlu bir ikinci yarı yaşayacağız, ancak olumsuz bir tablonun içinde yer almayacağız”

Emre Koşak/DHA

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş