The Accidental Husband Filminin Tanıtım Fragmanı

'Sinema Film Tanıtımları' forumunda Dine tarafından 23 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    The Accidental Husband Filminin Tanıtım Fragmanı konusu The Accidental Husband Filminin Tanıtım Fragmanı

Yapım:
    2008 ~ ABD, İngiltere

Tür:
    Komedi, Romantik

Yönetmen:
    Griffin Dunne

Senaryo:
    Clare Naylor, Mimi Hare

Yapımcı:
    Uma Thurman, Bob Yari, Jason Blum, Suzanne Todd, Jennifer Todd

Görüntü Yönetmeni:
    William Rexer

Müzik:
    Andrea Guerra, William Rexer

Süre:
    1 saat 30 dk

Gösterim Tarihi:
    14 Mayıs 2010 (Türkiye)

Filmin Özeti
    Radyo programcısı Dr. Emma Lloyd ile yayıncı nişanlısı Michael, New York’ta evlilik belgesi almanın sürücü ehliyeti almaktan daha kolay olduğunu düşünmektedirler. Sonuçta bu işin herhangi bir elemesi ya da sınavı yoktur. İkisi de 18 yaşınının üstünde ve akraba olmadığı sürece sorun yok diye düşünürler. Evlenmek için yapmaları gereken, belediyeye beraber gitmek, gerekli belgeleri hazırlayarak imzaları atmaktır. Emma bir radyo yayını sırasında dinleyicilerine, her zamanki gibi, gelişigüzel aşk reçeteleri dağıtırken Patrick Sullivan adlı itfaiyecinin aşk hayatına öldürücü bir darbe indirir. Bu çok bilinçli olmayan ama yine de kötü niyetli davranışın altında kalmak istemeyen ve buna bir cevap vermek isteyen Patrick de okuduğu gazeteden Emma’nın evlenmek üzere olduğunu öğrenince kusursuz ve unutulmaz bir intikam planı tasarlar ve uygular.

Filmin Fragmanı

The Accidental Husband Oyuncuları

• [​IMG] Uma Thurman
    • [​IMG] Jeffrey Dean Morgan
    • [​IMG] Colin Firth
    • [​IMG] Sam Shepard
    • [​IMG] Lindsay Sloane

Bu Sayfayı Paylaş