TextCatch 2.7 İndir

'S-T' forumunda Siraç tarafından 12 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

TextCatch 2.7 İndir konusu TextCatch 2.7 İndir

TextCatch 2.7

Sürüm : 2.7

Boyut : 792 Kb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 30 gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 98/2000/2003/XP

Üretici Firma : SkeSoft

Tanıtım:
    TextCatch, bir ekran görüntüsü yakalama (capture) programıdır. Ama diğer ekran görüntüsü yakalama programlarından temel farklı ise resim olarak değil metin olarak yakalar. Program sayesinde bilgisayar ekranında gördüğünüz Windows veya diğer programların verdiği hata iletilerini metin olarak kaydedebilirsiniz. Diğer yakalama programları ancak bunları resim olarak kaydederken TextCatch bunları metin olarak kaydeder ve farkı da burada ortaya çıkıyor.

Bilgisayarda araç çubukları, dosya listeleri, klasör içindeki dosyalar ve buna benzer yapıyı da metin olarak yakalayıp, kaydedebilir.

2000/XP ve üstü bir işletim sistemine sahipseniz, TextCatch tarama modu ve DOS konsol çıktı penceresini destekler.

Excel, Access gibi veritabanı raporlarını metin olarak yakalayıp, kaydedebilir.

Programın otomatik mod konumunda 'Capture from window' (Pencereden yakala) tuşuna bastığınızda farenin sol tuşuyla yakalama alanını çizebilirsiniz.

'Capture from region' (Bölgeden yakala) tuşuna bastığınızda fareyle seçilmiş kısmı yakalayıp, kaydedebilirsiniz.

Özellikle programlardan kaynaklı hata ileti kutusu içindekileri yazmak zor geliyorsa (ki çoğu zaman öyledir), TextCatch sayesinde bu iletileri yazma derdinden kurtulup, yakalayıp, metin dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Fazla ayrıntı içermeyen sade arayüze sahiptir. Ayrıca geçiş tuşu (hızlı başlatmak için kısayol) kurulabilir.

Kısıtlama ve lisans:
    Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.50$'dır

TextCatch 2.7

Bu Sayfayı Paylaş